Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. To chociaż tyle, ja nie dam rady wziąć psiaka, bo to maleństwo co przyjechało do mnie niedawno muszę doprowadzić do normalnego stanu :roll: swoją drogą czy w krakowskim schronie też tak tragicznie karmi się szczenięta? A pod numer od Jagienki dzwoniłaś?
  2. [quote name='Bazyliah']Wpisuję wszystko, gdzie są w miarę aktualne ogłoszenia: aleokazja, kupiepsa, ojej, kupsprzedaj, alegratka, petworld, dwukropek, kokosy, pineska, pajeczyna, bono-polska.[/quote] Dzięki Ciotka widzę po mailu, że szalejesz :) już wieczorem powinnam mieć normalnego neta to zrobię gumtree i nadrobię zaległości, wstyd sie przyznać, ale nigdy nie byłam na wątku Zuli..:oops::oops:
  3. No właśnie Ciotka.. Samo wyjdzie, póki co nikt nie dzwoni. A jej tu dobrze. Najgorsze jest to, że ona jest taki ufnym szczeniakiem jakie miałam wcześniej. Tu przed nami się "otworzyła" i takie tam. To najgorzej boli, że po takim czasie jakoś tam ją rozczaruję :roll: ale mnie humor dopadł :razz: a tu niedługo zamojskie maleństwo przyjeżdża :lol:
  4. Dzięki Jagienka42 za odpowiedź:loveu: oby coś z tego wyszło.. Karusiap i wiadomo jak sytuacja u p.Bożenki czy może jakiś zostać? Na trasie Wwa-Krk, za małego pieska w transporterku nic się nie płaci, a za dużego bilet to 15zł..
  5. Ciotka, nie dziękuj na razie, bo nic nie zrobiłam jeszcze i nie wiem czy dam radę jakoś pomóc.:roll: idę spac może mi co do głowy przyjdzie :diabloti: a Ty napisz jutro/dziś jak sytuacja wygląda, czy jakiś psiak może zostać i kiedy ostatecznie muszą zniknąć? A o domku kiedy będzie wiadomo?
  6. Dziewczyny przepraszam za off, ale może możecie pomóc..:oops: ktoś z Waszych znajomych, ktokolwiek.. Szczeniaki mogą trafić do schronu, trzeba pomóc dziewczynom. Kilka dni, nawet w łazience:roll: [COLOR=#550055][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-mialy-umrzec-z-mrozu-glodu-potwornie-zarobaczone-zaniedbane-7-szczeniakow-128388-new/]Kraków-mialy umrzec,z mrozu lub glodu..potwornie zarobaczone,zaniedbane 7 szczeniakow - Strona 9 - Dogomania Forum[/url][/COLOR] a dla Nemusia buziak żeby się nie gniewał:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-mialy-umrzec-z-mrozu-glodu-potwornie-zarobaczone-zaniedbane-7-szczeniakow-128388-new/"][/URL]
  7. To my sąsiadki :lol: Wysłałam pw z linkiem i prośbą, mam nadzieję, że ktoś zajrzy. Jutro to ostateczny termin? Nawet mniejsza ilość nie może zostać?
  8. Ee to ja Azory. Pogadam z TZ, czy da radę na weekend wziąć. Przecież one znajdą szybko domki :roll: trzeba dać im czasu.. Myślę do kogo pisać..
  9. Ja się Tobie nie dziwię..:roll: tyle problemów i jeszcze to. Żeby się tylko nie pochorowały.. a w której części Krk one są , może mam blisko. 3 psy to dla mnie za dużo, jeszcze teraz gdy sesja itd..:-(
  10. Matko co Wy z nimi zrobicie?:-( Weekendowy tymczas malucha by Was ratował, nie chcę na razie robić nadziei, bo nie wiem w jakim stanie przyjedzie do mnie jutro drugie maleństwo, a i ze współlokatorką bym musiała pogadać, a teraz śpi.. Biedna Pani Bożenka :roll:
  11. [quote name='Asior']i ja rowniez dostałam odpowiedż od powiat. insp. weterynarii...[/quote] Hurtowo poszło... też mam:oops:
  12. [quote name='Masza4']Mam ostatnio straszne problemy z dogo (albo swoim kompem :angryy: ) złośliwość rzeczy martwych :mad: Soemo, czyli wystawiać to allegro czy nie, skoro zakochaliście się z dziewczynie? :roll: [SIZE=1]ps. my też kiedyś chcemy mieć boxera :oops: takiego najchudszego ze schrona na największym zadupiu :loveu: [/SIZE][/quote] My bwp regularnie przeglądamy..:oops: Mój TZ ma sunie boxerkę, cudna dziewczyna :loveu: no ale faktycznie w Nancy jesteśmy zakochani, ale zrób Ciotka allegro... Nie zaszkodzi, jak ktoś się zgłosi i będzie fajny to jak nie ona to może inna bida znajdzie domek :) [SIZE=1]aż mnie ściska.. ehh[/SIZE]
  13. Powiedziała co wiedziała :eviltong: dzięki :) z jednym daję dobrze radę, zobaczymy jak z dwoma.. Nie ma co szaleć, choć bid tyle :-( Dobrze, że chłop psiolubny, całe mieszkanie też ;) a i tata jak dziś dzwonił już nie pytał "jak Nancy" tylko "ile masz już psów?" :eviltong: a ja nic mu nie mówiłam, on zawsze wie lepiej :mad:
  14. [quote name='Bazyliah']Polubisz jutro, jak dokończę ogłszenia :diabloti: Dziś nie dałam rady, bo załatwiałam sobie hurtowy przypływ tymczasów. A ostatnio mam dobrą passę - sporo zwierzów, ktore się szykowały do mnie na DT, nie zdążyły dojechać. I grzeją zmarznięte dupki w swoich domkach albo właśnie dostały propozycje domków :p[/quote] Może też Cię nie lubią i uciekają :lol: nie no żart, śledzę wątki i widzę jakie spustoszenie siejesz :evil_lol: A powiedz mi lepiej mieć jednego psiaka na DT, czy kilka wg Ciebie? Do nas jutro bida z Zamościa przyjeżdża, TZ Toli namawiał mnie żebym dwa maleństwa wzięła.. Ale to na pewno nie teraz, bo sesja jest, a nawet wizyta u weta byłaby uciążliwa z dwoma, jakbym sama jechała, a memu chłopu głowy nie chcę zawracać, niech się uczy i zarabia potem na rodzinę :diabloti:
  15. [quote name='Bazyliah']A Ty to tylko dodatek do super psa :eviltong:[/quote] Dobra... zapamiętam :roll: idę się pobawic z moją przyjaciółką - Nancy. A Ciotki już nie lubię :eviltong:
  16. A co tam u Mamby? Ona niby mniej owczarkowata, ale też śliczna :) Tyle bid na dogo, ale bardzo w typie owczarka szczeniąt nie widziałam :shake: Jagienka może załóż wątek w Adoptuje psa, czy jak to tam leci:eviltong: czy nie ma sensu?:razz:
  17. [quote name='Bazyliah']Zdolna bestia z niej :razz:[/quote] A ja to co... :oops:
  18. A my umiemy 'siad' :cool1: no prawie...:oops:
  19. :multi::multi::multi:
  20. Alee dobrze :multi:
  21. Na pewno Ciotki macie rację, że Mała musi "iść na swoje"....:diabloti: ale dom dla niej musi być naprawdę bardzo odpowiedzialny, cierpliwy... To nie jest psiak, który od razu wepcha się na kolana i będzie chciał być pieszczony. I nie będzie od razu skakać i się cieszyć na ich widok, choć to psie dziecko jeszcze.. Ale może gdzieś czeka na nią taki domek :razz: jak się nie znajdzie taki to będę rozmawiać z wujkiem, teraz nie ma na razie sensu, bo jego Kochana Kropcia jest chora i by mu tylko przykro było. Co nie zmienia faktu, że drugiego TAKIEGO psiaka nie spotkam :oops: Wczoraj zgubiła ostatniego kła :evil_lol:
  22. [quote name='jogi']przecież to nie możliwe, zeby ich tyle się co chwilę brało. No ręce opadają po prostu:shake:[/quote] A jak tam Twoja tri, ona ma już dom? Widziałaś Jogi tego, jak rodzeństwo [COLOR=#550055][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/skad-sie-wzielo-blue-merle-po-czarnej-kundliczce-szczeniak-ze-schroniska-szuka-dt-128463-new/]skąd się wzięło blue merle po czarnej kundliczce?/ szczeniak ze schroniska szuka dt - Strona 3 - Dogomania Forum[/url][/COLOR]
  23. [quote name='Bazyliah']To co - robić jutro ogłoszenia z tą zmianą dot. nużycy?[/quote] Jak możesz Ciotka to zrób, może ideał się odezwie.....
  24. [quote name='Kama2']Wpadlam do Nancy i widze, ze dziewczynka taranem wpakowala sie do serducha Soemy :evil_lol: . Spryciula;) Mizianka dla malutkiej i fajnie , ze ona taka kochana:loveu:[/quote] Ojj wpadła.. ale będzie bolało jak trzeba będzie się rozstać... :roll:
  25. [quote name='funia']Jest już wszystkich ponad 30 , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.[/quote] Właśnie TZ Toli mi mówił dziś..:-( tragedia.. W piątek na pewno jedna bida do mnie przyjedzie, jak nie dwie. [CENTER][SIZE=4][B][COLOR=Red]Tymczasy potrzebne!!!![/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER]
×
×
  • Create New...