-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='Kapsel']Nikt w góry nasze polskie się w weekend nie wybiera? :-?[/QUOTE] Alinko, a Ty byś rundki nie zrobiła?:razz: Kalinke byś poznała:loveu:
-
[IMG]http://www.dogomania.images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Angel[/B] [URL="http://www.dogomania.showthread.php?p=14481485#post14481485"][IMG]http://www.dogomania.images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Psy które są w naszym schronisku od niedawna: Sa zamknięte jeszcze w boksach. [IMG]http://i41.tinypic.com/2wfr0cz.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/wwglm9.jpg[/IMG] Ten psiak. To samiec mieszanki amstaffa, ma coś z boksera. Jest przyjazny do ludzi [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Daje sie pogłaskać. Nie wiem nic więcej o jego charakterze bo niestety moglam go tylko pogłaskać przez kraty. [quote name='Tia']Wracam do tego psiaka, gdyż prawdopodobnie zostanie uśpiony:shake: Został wpuszczony na wybieg i pogryzł się z psami i z racji mieszanki z rasą bullowatych dostał wyrok...[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182224-Przytulisko-quot-Azorek-quot-w-Obornikach-Wlkp-Bernardyn-Lablador-Sznaucer-i-inne-szukaj%C4%85-DS!?p=14531238#post14531238[/url]
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='mira_c']Nienawidzę chodzić po sklepach, czekać aż przymierzy któreś z kolei buty z miną cierpiętnika :( A "w ciemno" kupować nie potrafię. Muszę zobaczyć, przymierzyć...[/QUOTE] Mój brat ma tak samo, znaczy moja mama z nim ;) On na maturę chętnie by w dżinsach poszedł :) -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='mira_c']Bardzo chętnie bym skorzystała, pod warunkiem, że szybko znajdę bogatego sponsora:placz: Przede mną I komunia siostrzenicy, rocznicówka I komunii Konrada i się spłuczę maksymalnie :( Bo mi dziecko dużo urosło i nagle okazało się, że wszystko za małe i trzeba nowe nabyć :([/QUOTE] Może warto na bazarku poszperać, albo wpisać się tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku[/url]. jaki rozmiar, może ktoś ma ;) -
[quote name='Kapsel']Soemuś, jak Czesio się czuje? nadal ma biegunkę? :roll:[/QUOTE] Nie, znaczy nie zalatwia się. Rano mu w brzusiu jeździło, ale nic nie zrobił. Zjadł trawy trochę i mu przeszło. Błonnik się nam skończył, będę kupować znów ;) wczoraj się wyszaleliśmy w nocy, fajny jest :) ganiał jak głupi. Ze mną, bo jeże współpracować nie chcą ;)
-
Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']Jak ja lubię bezjajecznych chłopaków :) :)[/QUOTE] Co na to TŻ?:grins: Trzymam za Was kciuki, bo początek może być trudny.... a może być tak, jakbyście zawsze ze sobą byli :) -
Poszukiwany jest transport dla suni, ktoś chętny? Warszawa - Nowy Sącz.
-
Gratuluję Madcat ;) zazdroszczę..... ehh./. Do Gametowych sie ciężko dodzwonić, są w szpitalu, miała się dziś odezwać i chyba zapomniała ;)
-
[quote name='Neris']Coś chcialam powiedzieć ale ponarzekać, więc lepiej tylko się pośmieję :lol::lol::lol::lol::lol:[/QUOTE] Co Ci zrobili? Coś Ty se zrobiła?:mad:
-
[quote name='Lidan']W Krakowie? Chyba fizia mieszka niedaleko.[/QUOTE] Dzięki :) już znalazły kogoś chyba :) ale zapamiętam.
-
[quote name='zerduszko']Biedny :( Boskie takie wrażliwe? Bimsol mój szybko przestał biegunkować.[/QUOTE] Boksie bardzo wrażliwe.... do tego ten ich żołądek, co nieprzytwierdzony jest :shake: a ja nie mogę się do babki dodzwonić... :(
-
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Soema replied to majuska's topic in Już w nowym domu
To wstrzymujemy ogłoszenie, by nie zapeszyć :) trzymam kciuki! -
Puma zdrowieje i jest szczęśliwa we własnym domu razem z kotem Leonem.)))
Soema replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
Zawsze wieści, raz na jakiś czas, z nowych domów podbudowują i dają siłę na dalszą pomoc :) -
Puma zdrowieje i jest szczęśliwa we własnym domu razem z kotem Leonem.)))
Soema replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
Wątek jest już przeniesiony do "już w nowym domu" nie trzeba go zamykać ;) a dobrze będzie kiedyś przeczytać co tam u Pumy słychać.. -
[quote name='Alicja']Soemciu , a może RC intestinal małemu dawać ??u nas pomógł w sensie ze sie brzuś uspokoił i smecta do tego albo coś z typu enteroferment itp[/QUOTE] Czekam na pakę z Wwa, bo z Krakvetu zamawialiśmy po wygranej.... a oni to wszystko w jedną miejsce na raz kazali zamówić. Na razie po śladach krwi dostał węgiel, bo już się biedny z wysiłku popękał:roll: smecta tez czeka w pogotowiu..
-
On od początku te sprawy ma rozregulowane :( raz jest dobrze, za chwile biegunka, raz pojawiła się krew.. Mamy obserwować się, więc to robimy. Denis też miał problemy na początku. Wyregulowanie trochę potrwało...
-
Cholera... może pomyśleć o kennelu na czas, gdy jest sam. Bo faktycznie może się stać tragedia, np. jakby dostał skrętu żołądka :( obserwujcie go i badajcie miękkość brzucha..
-
[quote name='Bazyli3101']Witam. Odnalazlam ten wątek nareszcie. Bardzo sie cieszę , że akcja nie "umarła". Do końca roku 2009 wpłacałam na hotel i teraz tez chciałabym się malutko ale dorzucić do psiaków. Wysłałam pw do Soema ale ma chyba zapełnioną skrzynkę więc tutaj poproszę o numer konta.[/QUOTE] Super, że jesteś :) numer jest na pierwszej stronie, zbieramy na konto hoteliku Ani :) nie "umarła" a jest i się rozwija, trochę Cię minęło :)
-
Co to za miasto ten Wodzisław, że wszyscy się gubią. :niewiem: my walczymy z biegunką... kastracja chwilowo niet..
-
Hipnotyzujące..... [COLOR=Gray] DIF, poproś Agatę o maila..[/COLOR]
-
Trzeba kłódkę zamontować..:eviltong: Kuchnia nie jest zamykanym pomieszczeniem? Ciekawe czy są jakieś zabezpieczenia lodówek :hmmmm:
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8za1pHN4zI/AAAAAAAABwg/9pHwYAjL-og/s640/DSCF0978.JPG[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8zbKXSP3eI/AAAAAAAABws/2UrEl4zLenk/s640/DSCF0979.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8zbLK2Wp_I/AAAAAAAABww/hc72GrvXmDA/s640/DSCF0981.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8zbLmW5kDI/AAAAAAAABw0/I7DYFUo202U/s640/DSCF0982.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8zay_2os0I/AAAAAAAABwQ/FnqFrIMGrRo/s640/DSCF0969.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8za1aMNFTI/AAAAAAAABwc/tyzNp2KYG1g/s640/DSCF0976.JPG[/IMG] z Hudisiem :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8zazZkmGHI/AAAAAAAABwU/1hJPFrKIe9s/s640/DSCF0972.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8za0RfbF7I/AAAAAAAABwY/wlPcprpkdYw/s640/DSCF0973.JPG[/IMG]