Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Psycholog nic nie da, każdy tu wpadł i wyjść już nie może... Trzeba się trzymać razem :) za dużo zła wokół.... Mamy ciągle nowe zgłoszenia, dużo roboty, że nie wyrabiamy. Niekończąca się opowieść... Wtorek będzie paskudnym dniem, bardzo paskudnym :(
  2. Isadora7, danka... i ktoś jeszcze :hmmmm: nie pamiętam.
  3. Jakie ona ma oczy.... :) boskie.
  4. A na wiejskie kurasy alergie tyż ma? Może hormonów nie lubi?:hmmmm:
  5. Elmira ile wyszłoby za transport z BP do Krk na przykład? I kiedy byś mogła jechać? Pytam na razie teoretycznie.. Ale chcę być przygotowana, było kilka maili.
  6. [quote name='elmira']Boksie, nie warczały z agresji No nie wiem, co one mogły przeżyć, ale jak widzę te zaplute mordy..To nie agresja, tylko boksiowe twarzyczki. One nie są bardzo młode, ale śliczne, w typie rasy. No boskie boksie:)[/QUOTE] Jak młode to rozbawione :) umówię się z Panią na ten tydzień. Tylko ten kot...
  7. [quote name='mgie']Szybka adopcja. Wspaniale :)[/QUOTE] Szybka, bo psy cudne :) a Pusia... :( buuu.. odnawiam jej cafe i nic :niewiem: jakby ktoś widział bazarek z ogłoszeniami, dajcie znać.
  8. W tym tygodniu, pójdę sprawdzić jeden dom :) ale tam jest kot wychowany z bokserem od małego. Pójdę z boksiem którego mam na DT, ale on nieokiełznany :) a czy boksery warczały w złości, czy w zabawie. Nie wszyscy to odróżniają. Jak ja się bawię z którymś psem na spacerze, to ludzie myślą, że mnie zaraz pożre ;)
  9. Czy można boksia sprawdzić na KOTA?? :)
  10. [quote name='jostel5'][B]Soema[/B],oczywiście,rozmawiajcie z nim koniecznie,bo ja już nie mam argumentów!:(Może,kiedy nacisk będzie z wielu stron,przyniesie to pożądany efekt!Boję się o nie jak diabli!!![/QUOTE] Wyślijcie mi zdjęcia w normalnym rozmiarze na maila [email][email protected][/email], wybierzemy jakieś może na stronę i będę podsyłała ludziom.. Trzymajcie kciuki, żeby jakiś fajny dom się znalazł.
  11. Jako, że ja obsługuje maila fundacyjnego - dostaliśmy już kilka pytań o chłopaków, wysłałam ankiety. Będziemy domy sprawdzać... ale ja bez kastracji nie chcę ich dawać, chociażby dlatego że to młode ładne psy, a teraz sezon cieczek.. Jeśli jakiś dom będzie OK i zadeklaruje się na któregoś na 100%, może Fundacja porozmawia z kierownikiem..
  12. A jak z transportem? Np... na Śląsk? Dziś będę rozmawiała z pewnym domem...
  13. Kiedy będzie wiadomo coś o kastracji, czy jeśli znalazłby się dom, to boksery zostałyby wykastrowane?
  14. Dzięki Ala, wieczorem przedzwonię, bo teraz pewnie sporo osób w Krk lub przed tv...
  15. Majuska, ogłosimy ją na stronie, wprawdzie nie czysta boksia, ale może ktoś się skusi. Suczki u nas praktycznie od razu domy znajdują..
  16. [quote name='Alicja']on nawet nie zauważy straty ;)[/QUOTE] Pewnie, że nie :) jemu tylko zabawa w głowie, o i dominacja.:mad: Gamoń nie z tej ziemi.:loveu: już jeże nie są takie fascynujące, lepiej w nocy pośmigać sobie. Niestety, nikt z Wodzisławia nie odpisał..:-(
  17. [quote name='marlenka'][url]http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/mufawarszawa.htm-[/url] to jest ta sunia i jej dzieci[/QUOTE] Mufa już w domu, został jeden chłopak bez domu... :(
  18. [quote name='zerduszko']Jajka? Ja nie obchodzę ;)[/QUOTE] :hmmmm: to w ramkę i na ścianę :)
  19. Myślę, że w tym tygodniu. Orientuje się w cenach, wysłać Ci pocztą? Będzie na przyszły rok :grins:
  20. [quote name='_Goldenek2']Ja chyba napisyłam tylko dla Rufusa :(. Nie pamiętam.[/QUOTE] Nie zginą :) sprawdzimy w poniedziałek, jakby co to sprawdzimy po danych. Aga dopisz w pierwszym poście o tytule, bo nas Gerta ścignie.
  21. [quote name='gazzy']Hop, hop do góry! Agnezia - doszły pieniążki od cioci , wujka i znajomej ?[/QUOTE] Konto fundacyjne obsługuje Gerta. Jeśli w przelewie nie bylo słowa "dogomania" to proszę o dane na pw, to poprosimy o sprawdzenie. Jest weekend, mogły jeszcze nie dojść. Dzięki.
  22. Jaką ona cudną kufę, teraz dopiero widać :) :loveu:
  23. Gisselle czy Mister był kastrowany? W BP wet odmawia kastracji.. tych młodych boksiów :( a one w podobnym wieku chyba. Ja Chestera swojego wiozę na cichnięcie w tym tygodniu:evil_lol: gratuluję Misterowi domu
  24. Nie było męża, jest kierowcą TIRa, czekali aż wróci. W Wodzisławiu odezwałam się do dwóch osób, zobaczymy.:)
×
×
  • Create New...