-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Toż to superman :loveu: w pelerynce :grins: -
[quote name='ageralion']Nie no, to Ty masz cudo nie nie tymczasa :loveu: Piekny tak samo jak krnabrny :evil_lol:[/QUOTE] A i owszem, nie da się ukryć :) gdybym miała samochód własny... mocno bym się zastanawiała, czy go wydawać ;) zgłaszają się domy.... i przestają się odzywać. Albo są nieodpowiedzialne - "boksery nigdy nie były spuszczane ze smyczy, bo przecież w mieście nie wolno i może się im coś stać":roll:
-
Dzięki, że wpadłaś :) zawsze, każda z nas miała ten 'pierwszy raz' wizytowy :) ja zawsze mam pietra, bo na początku nikt mnie poważnie nie traktuje. My dziś wcześniej byliśmy w parku pośmigać. Gamoń jak się rozkręci to gryzie, łapie za nogawki, warczy i szczeka :) ale wszystko do opanowania. Pobiegał, powęszył i poszedł szczęśliwy spać ;) do klatki, rzecz jasna.
-
[quote name='okey7']No to co robimy ? Załatwiłem transport od Krakowa czyli ten najgorszy górski odcinek po polskich drogach pełnych dziur . Boksia jest Wawie czyli do Krk to nie jest chyba aż taki problem ?:icon_roc:[/QUOTE] Szukamy ciągle... Bo nasza główna "transportująca" na tych odcinkach wyjechała. Aga na pewno kogoś znajdzie :)
-
Nikt nie chce pomóc w transporcie.
-
[quote name='ewab']Normalnie chudzina z niego jest. Ile Czesiu waży? Czy biegunki go jeszcze męczą, czy tylko Ciotka Soema męczy go bieganiem?[/QUOTE] Tak jak wczoraj pisałam, cały dzień go męczyło. Dziś pomału nadrabia, póki co kupa ok. [quote name='zerduszko']O, klateczka :) Jak mu idzie??[/QUOTE] Klatka jest najlepszym przyjacielem ;) aczkolwiek piszczy bardzo, jak słyszy że ktoś idzie korytarzem..
-
[quote name='chita']nie dziekujem, ja z Arinką trenuje spanie...dzis do 10.30:evil_lol:[/QUOTE] Rozpustnice :shake: my spaliśmy do 12... ale na spacerze byliśmy ok. 4:p Czesio w klatce [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9MhMW7TRUI/AAAAAAAABzY/byCNvHtUDzU/s640/Zdj%C4%99cie693.jpg[/IMG] I spacerowe komórkowe ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9MhNPjiZZI/AAAAAAAABzg/4t6y57SWhaA/s640/Zdj%C4%99cie687_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='chita']a jakie on ma wciecie w talii:shocked!: -osa normalnie:evil_lol: wpadlam w kompleksy:watpliwy:[/QUOTE] Zapraszam do siebie.. Dieta i mordercze treningi zapewnione:diabloti:
-
[quote name='Soema']Niestety, dotychczasowe chętne domy na boksie okazały się złe... zupełnie nie znają potrzeb rasy :shake: szukamy dalej... Czy wet je widział? Jak z tym wiekiem?:)[/QUOTE] Niestety, Faro myślała o jednym z tych powyższych domów. Ja do kierownika na pewno nie dzwoniłam na razie i nie wiem, czy ktoś od nas dzwonił. Nic mi o tym nie wiadomo. Niestety, sporo osób pyta się o ich charakter, o smycz, stosunek do dzieci, zachowywanie czystości. Jako, że nie znamy ich, a warunki schroniskowe nie są wiarygodne, część osób się wycofuje. DT mamy zapchane po sam sufit...:shake:
-
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Soema replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jak cudownie! Super ! Jaka micha ucieszona :loveu: -
Czesio pozdrawia :) i prosi o brawa :grins: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9L-o-XeYbI/AAAAAAAAByo/JQ0iNAHsI2c/s512/DSCF3158.jpg[/IMG] [COLOR=Silver]Isadora możesz ocenzurować:diabloti:[/COLOR]
-
Mordował patyki... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9L-rz0MVQI/AAAAAAAAByk/CzQ03IvWaiU/DSCF3165.jpg[/IMG] i smycze :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9L-rgqbJJI/AAAAAAAAByg/4j086U2C-p8/DSCF3164.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9L-rNZYcqI/AAAAAAAAByc/9KpJhY7jKcg/DSCF3163.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9L-qhk700I/AAAAAAAAByY/mEHyAa2r4Yk/DSCF3162.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9L-pWS8VQI/AAAAAAAAByM/rSHBbXMLyjs/s512/DSCF3159.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9L-p2-TAgI/AAAAAAAAByQ/4YoaKdNGWjc/DSCF3160.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9L-qBC4eYI/AAAAAAAAByU/qR3_3CqZdnE/DSCF3161.jpg[/IMG] Czesio smutas na spacerze :)
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']zaraz wstawie[/QUOTE] Czekamy :) -
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
Soema replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ale super :) Majuska, ta pani z Krakowa? Jakaś konkretna?:) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
Soema replied to ata's topic in Już w nowym domu
Ata, link nie działa :( -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
Soema replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Postaram się jutro dowiedzieć. A chodzi o boksera, który trafił teraz czy kiedyś?[/QUOTE] Podobno teraz, ale jak są inne to też proszę o informację. -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
Soema replied to ata's topic in Już w nowym domu
Czy do schroniska trafił jakiś bokser? -
[quote name='Alicja']Soemciu , a co wet na sracke ?? Może mały powinien intestinala dostawać ??[/QUOTE] Wet....:p zmierzyłam temperaturę - 39,1 ok. Dała mu zastrzyk - nospę? Tak powiedziała, kazała przegłodzić dziś. Jakby się nie poprawiało, to pokazać się znowu po antybiotyk. Zwykły osiedlowy wet. Ehhh mogłam w sumie nie iść, wyszłoby na to samo. Ćwiczymy klatkę - panika.:roll:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja i Aza']Tak sie tylko pytam i calkiem otwarcie, bez konspiracji, no moze z podtekstem:)[/QUOTE] Chciałyśmy go ostatnio wziąć... ale wtedy to tylko on :( -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']To nic pewnego ale zawsze zdjęcia można przesłać. Gdyby tak Pusia znalazła wreszcie dom może on by na jej miejsce wskoczył? Chyba że ma szanse na znalezienie domu przy dużej ilości ogłoszeń :roll:[/QUOTE] Niestety, ale myślimy przyszłościowo.. transporty dla większej ilości psów (podział kosztów) albo gdzieś ktoś przy okazji.. To w porównaniu z Puchą/Asią ogromny psiak. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Cudny ten psiak.. gdyby było miejsce... ehhh :( oby się udało.. -
[quote name='Betta']czyli co wizyta w wodziu zawieszona?? kurcze może kobieta sie wystraszyła wizyty albo nie chciało jej sie czekac... hmm[/QUOTE] Chester nie jest łatwym w prowadzeniu psem, a ja nie mam zamiaru niczego ukrywać przed nimi.. Bo wróci szybciej niż wyjedzie.. Pani sympatyczna, ale może chęć posiadania sceniacka była silniejsza:roll: mamy klatkę.