-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Soema replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biafra']Kaukazy toną dosłownie. Ja też :placz:[/QUOTE] Kraków pływa, to ja nie chcę myśleć co jest u Was :( :shake: -
[quote name='zalerek']Boksio - Sara mieszka w garażu u człowieka, który przygarnął ją tymczasowo od właściciela, który często wyjeżdżał. Szukamy jej domu gdyż jest wielką pieszczochą i uwielbia mieszkać na kanapie.[/QUOTE] [quote name='jostel5'][B]Soema i dziewczyny od boksiów[/B]-mamy jeszcze jednego boksia-dziewczynę-na nędznym tymczasie!!! Może i jej mogłybyście pomóc? [url]http://www.bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-38937.html[/url][/QUOTE] [quote name='zalerek'][IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/38937.jpg[/IMG][/QUOTE] Macie kontakt do tego DT? Mieliśmy dom dla suczki, dzwoniliśmy do właściciela... i on powiedział, że suka już ma dom. :( proszę, zróbcie jej zdjęcia albo poproście ona nie będzie długo czekała! Suczek mało, a domy chętne są....
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Soema replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Poproście moda o zmianę prowadzącego, ***Kas niedawno wyszła ze szpitala, jest po operacjach i na pewno nie da rady jeździć do schronu i pomagać :( Schron chce już współpracować bez problemu? -
Chory i wyczerpany Boksio :( Zagórze
Soema replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A gdzie nowe zdjęcia psiaka, jak się czuje? On jest w DT? -
[quote name='Marinkaa']A masz jakieś namiary? - sorry, ale właśnie jestem w pracy :oops: i nie bardzo mam możliwość szukać :evil_lol:[/QUOTE] [CENTER] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]zgłoszenia: [COLOR=DarkRed]Zula Przybylińska 0607 424 300[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ffffff] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ffffff] 0607 424 300[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ffffff]Zula Przybylińska 0607 424 300[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ffffff] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
Soema replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Stronę wcześniej Anita podała do siebie kontakt.. -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Macie chociaż nowe zdjęcia? Siostra wzięła sukę? -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Super! :) Dzięki wielkie! To teraz trzymajcie kciuki żeby któryś dom się zdecydował :kciuki: -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem%21%21"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/S-0isWMJ1uI/AAAAAAAAB4I/Sr0KXvijuug/ughbn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem%21%21"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/S-0h0xdfatI/AAAAAAAAB4E/151KpH07ymQ/7yughbn.jpg[/IMG][/URL]
-
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
Soema replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Gratuluję domu :) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Aga miała zdjęcia ode mnie. Niestety. żadnych nowych nie ma,:( trzeba czekać do przyszłego tygodnia. -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelka']To może jednak ta Zawoja? Pani jest zdecydowania, Rodzina czeka... Tylko czy Ktoś mógłby zrobić wizytę przedadopcyjną?[/QUOTE] Trzeba poszukać, ja nikogo nie kojarzę.. a nie dysponuję samochodem żeby tam jechać.. Ide na mape dogo szukać. -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelka']Czy wiadomo co z tym potencjalnym DS? Bo nie wiem co mam powiedzieć Pani z Zawoji...[/QUOTE] Nic... nie odzywa się :shake: nie odbierają telefonów, a to im chyba powinno zależeć... Jeszcze jedna rodzina się zastanawia w poniedziałek da odpowiedź. -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Chwile, w których najbardziej lubię Minię :diabloti: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S-1KrwjyzXI/AAAAAAAAB78/U-US78Xe_4w/s640/Zdj%C4%99cie727.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S-1KrzWTsXI/AAAAAAAAB8E/9zhjlx88M34/s640/Zdj%C4%99cie726.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S-1Kr85NrvI/AAAAAAAAB8M/vr9JSQ8G93I/s640/Zdj%C4%99cie724.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S-1KsPsL3gI/AAAAAAAAB7k/mojIfo7lgjM/s512/Zdj%C4%99cie723.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S-1KsCyM_iI/AAAAAAAAB8U/8m8a2lQ1KqU/s640/Zdj%C4%99cie721.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Dzięki Foksi mała jedzie na dwa dni na awaryjny DT.. Bardzo dziękuję po raz kolejny :Rose: -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Chyba ...:( -
[quote name='j3nny']niech sie ktos zlituje, chociaz na weekend. malutka jest naprawde rozkoszna:( przy okazji: [URL]http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,7881175,Wystawa_gadow_w_Galerii_Krakowskiej_to_skandal.html[/URL][/QUOTE] Miniulka nie może.... ja też nie.. i co ja mam zrobić. Nie planowałam tego szczeniaka, ani żadnego psa. :( nie po to tyle psów ze schronu wyciągałam, żeby teraz ją zawieźć tam:placz:
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Wszystkimmm...:shake::shake: -
Czy ktoś może wziąć Minkę na weekend do siebie?? Ja mówiłam, że tak będzie. :-( dom z Kundla się nie odzywa... żaden nie okazał się dobry.. Chyba że dam go pani z tatoo na czole :roll: już chyba gdzie mogła zadzwoniłam... nie mam wyjścia :-(
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Soemuś :calus:jeśli możesz Kochana to wklej w pierwszym żeby było widoczne :modla::modla::modla:[/QUOTE] Kapselku zbierz te swoje posty to skopiuję. -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']poznalam Minke wczoraj, jest PRZECUDOWNA!!! nigdy nie widzialam az tak rezolutnego szczeniaka:) w ogole malo telefonow w sprawie adopcji, wczoraj tylko w sprawie Minki ... i poza tym cisza. wakacje blisko:([/QUOTE] Dom się nie odzywa.....:( Na gwałt szukam DT dla Minki!! Chociaż na weekend :placz: proszę... ja naprawdę jej nie mogę mieć, nie teraz. Miałam takie nadzieję w związku z Kundlem.. Nie chcę jej oddać byle gdzie, nie o to tu chodzi..:-( -
Gdzie w Was instynkt macierzyński :shock: [COLOR=Gray]może ktoś chce szczeniaka? Jak mnie jeszcze raz obudzi w nocy to zastrzelę i wypcham :diabloti:[/COLOR]