Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='3 x']rudy i młody nie oznacza ze nie będzie duzy i puchaty ;) czekam na zdjęcia :)[/QUOTE] Nima nic puchatego :niewiem: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7dtgV24trI/AAAAAAAABkw/41DxCs-yRKg/DSC06298.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7ezfXYR4mI/AAAAAAAABoE/HQzLCKfmjW0/IMGP9991.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7ezgeUAisI/AAAAAAAABoM/jQJVi21idKw/IMGP9992.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7ezhGa9Z4I/AAAAAAAABoU/xNKqi89xEa0/IMGP9993.JPG[/IMG]
  2. [quote name='Agnezia']Dobra, proszę się przyznać gdzie jest Barney ze schroniska:mad: Przecież to jakiś podmieniony pies:crazyeye:[/QUOTE] Boski, śliczny, aaaa :loveu:
  3. [quote name='3 x']duzy puchaty Haśko? :razz: powiedz ze tak, proszęęęęę ;)[/QUOTE] Nie tym razem.. Teraz przyjedzie młody rudzielec, organizujemy transport :)
  4. [quote name='Zdrapka']Szkoda psa ... dogi muszą być z ludźmi w domu, są bardzo wrażliwe, emocjonalne i empatyczne, oby przystojniak znalazł taki dobry dom ... Pan skoro nawet nie zadzwonił, że nie przyjedzie - raczej nie jest poważny ...[/QUOTE] Podobno miał do mnie wczoraj dzwonić po 15.. byłam szybsza. Podobno.... ma przyjechać w sobotę, się z nim poznać. Ja już facetowi nie ufam, jak przyjedzie to będzie. Jak ni to nie, jeśli ktoś się zgłosi po niego to go dostanie jak będzie ok.
  5. [quote name='Basia1968']tylko gdzie go wsadzić po wizycie[/QUOTE] To jest największy problem, bo transport i wet się znajdzie. U nas w przytulisku nie ma szans, na jakiekolwiek miejsce :( suki nam cieczkują, psy się gryzą. Koszmar.
  6. [quote name='Onomato-Peja']oświadczam, że dziś bądź jutro zostana juz przelane pieniążki ze szkolnej zbiórki[/QUOTE] Jaka to kwota? Dopisz proszę słowo "dogomania" łatwiej mi się szuka... I tak to będzie dopiero w kolejnym rozliczeniu.
  7. Na tych zdjęciach i tak widać, że bardzo cierpi :( biedny...
  8. Tyle jeszcze miejscami wody... [IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/7.jpg[/IMG]
  9. Ta w trocinach to ja :p [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83gIruEpI/AAAAAAAACxA/fNoJrQyuDUQ/s512/100_1557.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83iG8XHPI/AAAAAAAACt4/vViimtbemBk/100_1560.JPG[/IMG] Toto małe lata jak postrzelony, żywe sreberko :loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83dXqUTFI/AAAAAAAACtc/9DVE0RMtCmE/100_1553.JPG[/IMG]
  10. Kolejna mamusia porzucona, małe po parwo - jest dobrze :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83hgqdo4I/AAAAAAAACt0/bQXbJ4SoU8A/100_1559.JPG[/IMG] buzi buzi :):) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83iyXlN0I/AAAAAAAACt8/2KSDFaTnn84/100_1561.JPG[/IMG] łapeczka... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83mFgyoLI/AAAAAAAACuQ/xYtbRa3lhGI/100_1567.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83mxPNl_I/AAAAAAAACuU/nBkKfADvMGI/100_1568.JPG[/IMG] :loveu: :loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83nRJ2rWI/AAAAAAAACuY/jFDzJPzwbns/100_1569.JPG[/IMG]
  11. To nasza nowa sunia z maleństwami. Wytłumaczcie mi, jak można...? [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85TiiWFFI/AAAAAAAACvs/zw2f_ULp-9Q/sunia%20004.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85U3QL4sI/AAAAAAAACvw/vPYTD5aYNRM/sunia%20005.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85W78kZoI/AAAAAAAACv4/IVOB_kha_pM/sunia%20007.jpg[/IMG] To jest dwóch chłopaków :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85V_U31dI/AAAAAAAACv0/ACcWwsgnCME/sunia%20006.jpg[/IMG] Ta jasna to sunia:) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85RHwWfEI/AAAAAAAACvg/0qWPx8BMGc0/sunia%20001.jpg[/IMG]
  12. Pierw paczki, przepraszam, ze nie wszystkie i nie podpiszę, ale rozrywaliśmy je na raz i nie wiem, co od kogo :oops: jesteście kochani, niesamowici, takie prezenty to bajka! środki czystości [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85eNxedAI/AAAAAAAACwk/FINpG0Gd4GQ/100_1590.JPG[/IMG] karma ręczniki, smycze [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85gJbAKuI/AAAAAAAACws/uB_RYlJeNaM/100_1592.JPG[/IMG] podkłady, linki, gryzaki, kołnierze pooperacyjne :mdleje: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85hUHevSI/AAAAAAAACww/NbT1TAbpq4o/100_1593.JPG[/IMG] miski, rękawice, zabawki... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB85i5xKnXI/AAAAAAAACw8/dIAdK8hi9Nc/100_1595.JPG[/IMG] i było wiele innych paczek z ręcznikami, kocami, poszewkami :Rose: :Rose: Dziękujemy Wam!! Z całego serca, ogromnie, niezmiennie!
  13. Wpłaty do 10 czerwca: 200zł Dominika R. 30zł a.piurek (łańcuch) 10zł negra anna (bazarek mroowa) 17zł Kaskadaffik (łańcuch) 10zł Isabel (łańcuch) 100zł izunia154 101zł Taks bazarek 400zł Taks bazarek 100zł KarolkaAngel 150zł Dorota J. 5zł Ageralion (bazarek) 11,50zł gosikf i dogs łańcuch 15zł bazarek Maruda66 30zł bros 400zł Emilia2280 30zł Justyna B. 100zł Bico 100zł Coronaaj (przelała Fizia) 35zł bazarek Mroowa A. K. 75zł Mariola Sz. 50zł Basz 35zł Litterka 220zł Taks bazar 100zł Jolanta B. 40zł go ja 50zł divia_gg 100zł alekso 30zł kaja55 150zł Fundacja Pro Animals 100zł mtf zalesie To są wpłaty z nickami lub dopiskiem "dogomania" jeśli czyjejś wpłaty nie ma tu, a chce potwierdzenie, proszę o dane na pw :)
  14. [quote name='malawaszka']o matko kolejny pomysłowy morderca :shake: koszmar... cudnie, że Przytulisko ma wsparcie :laola:[/QUOTE] Szkoda, że nie mamy swojego terenu.. bo to wsparcie w sytuacji, gdy dostaniemy nakaz opuszczenia terenu będzie chwilowym zbawieniem, a potem nie wiem co będzie :(
  15. [quote name='KarolkaEngel']Hej Soema. Jak tam w przytulisku? Jest jakos lepiej po transporcie z Holandii??. :p Mam nadzieje że tak. Te zwierzaki zasluguja na wszystko co najlepsze. ;)[/QUOTE] Własnie spisuję wpłaty i zgrywam zdjęcia. Brakuję mi słów, jestem w szoku i nie wiem jak WAM wszystkim dziękować!! Nie tylko Holandia pomogła, ale każda paczka była taką niespodzianką, takie cudne rzeczy przysyłacie, tyle tego jest. Naprawdę, jesteśmy wzruszeni. Nigdy nie mieliśmy tyle karmy, tyle misek, tyle obroży. Nigdy, nie czuliśmy takiego wsparcia. I pierwszy raz nie martwimy się, czym nakarmimy psiaki. DZIĘKUJĘ Wam że jesteście, że wspieracie. Mimo, że nam tu non stop rzuca się kłody pod nogi.. Wczoraj trafiła kolejna suka ze szczeniakami.......... Ktoś, jakiś skur**l obkleił je taśmą izolacyjną, żeby się podusiły:angryy: zabić to za mało. Zaraz zdjęcia. Sunia [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB83YVxmBVI/AAAAAAAACtE/YqY0Nppjnkw/100_1545.JPG[/IMG]
  16. [quote name='baronka23']Wiosno - psy, jeśli będą same w kojcach nie będą się nudzić jeśli będą miały zajęcie - tj. będzie wolontariat - będą dostawały zabawki - oczywiście mówiłam tu o psach dużych - z własnego doświadczenia zauważyłam że więcej psów agresywnych to właśnie psy-olbrzymy, dlatego dla ich własnego dobra jestem zdania że powinny mieć kojce osobne. no chyba że są nadzwyczaj przyjacielskie - wtedy można oczywiście dać kolegę/koleżankę, nie mówię że tylko i wyłącznie pojedynczo w kojcach. Ale jeśli twoje schronisko ma być bezpieczne dla zwierząt powinnaś wziąć pod uwagę to że lepiej dla nich żeby były same. Jeśli będą widziały kolegów i koleżanki obok z boksów wierz mi znajdą sobie zajęcie ;) Nie raz nie dwa widziałam psy bawiące się ze sobą poprzez kraty kojców. A chyba głównym założeniem schroniska ma być bezpieczeństwo psów a nie zapobieganie ich nudzie prawda ?[/QUOTE] No ale,, chyba Wiosna jest na tyle inteligentna, że nie złączy psów groźnych żeby zapobiec nudzie...:roll: chętnie będę śledziła temat, bo w Sandomierzu będzie nas też pewnie czekała budowa schroniska.
  17. [quote name='jostel5']Wy ,Soemka,w tym Waszym ślicznym Sandomierzu mieliście w tym roku wyjątkowy dramat.Byłam w Sandomierzu w ubiegłym roku,w maju.Kiedy oglądałam relacje w telewizji z maja tego roku,cierpła mi skóra.Nie umiem sobie nawet wyobrazić,co musieliście przeżywać!:([/QUOTE] Przeżywamy nadal... Jostel za jakiś czas będę dzwoniła do Was, bo może uda się zorganizować kiedyś pomoc dla schronu z Holandii, my taką dostaliśmy i będziemy starali się o kolejną. Póki co, musimy szukać terenu na przytulisko, bo tu zostać nie możemy..
  18. [quote name='Ania012']Dziewczyny chyba Pudzianowskiemu zaczynacie konkurencję robić :diabloti: 22 tony WOW :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: A takie niepozorne dziewczynki :cool1:[/QUOTE] HA! :grins: cośmy w czwartek rozpakowały i zapakowały na TIRa, ja rozpakowywałam w piątek z Sandomierskim Stowarzyszeniem Przyjaciół Zwierząt, a Basia wczoraj pakowała tarnobrzeską część z pomocnikami. Ale warto, bo tyleee tego. Nie będzie ktoś jechał z Sando do Tbg, albo odwrotnie, bo kilka rzeczy Tarnobrzeg musi dostać jeszcze ..
  19. [quote name='ajlii']Witam ponownie ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów :) A wiec... mam do przekazania 240 zł, przeleję je w poniedziałek na konto schroniska. 100 zł to darowizna od zaszczurzonej Joanny :) 40 zł to różnica między kosztami transportu psa a sumą jako dostałam jako zwrot kosztów (zajmujemy się z mężem transportami psów z dogomanii) 100 zł to darowizna od pani Jolanty, do której pojechał piesek :) Wątek o schronisku jest też na forum SPS: [URL]http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/viewtopic.php?t=3948&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL][/QUOTE] [quote name='Onomato-Peja']Przyszłam poinformować, że w poniedziałek lub wtorek zostaną przelane pieniążki z akcji, którą z koleżankami zorganizowałam w szkole ;) Prosiłabym o wysłanie nr. konta na które mam przelać, chyba, że ten z pierwszej strony jest dobry.[/QUOTE] :Rose::Rose::Rose: Dziękuję !!! Zaszczurzonym i uczniom ! I wszystki, którzy nas wspierają, każda złotówka będzie teraz ważna, bo będziemy musieli się przenieść. Konto z pierwszej strony jak najbardziej aktualne i poprawne. Gwarantuję, ręczę głową, że WSZYSTKO idzie na potrzeby psów, nawet za transporty psiaków członkowie stowarzyszenia nie biorą pieniędzy na benzynę. To jedne z Kluchów sandomierskich ;) obaj mają już domy zaklepane. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB0or_SPhqI/AAAAAAAACrY/BVmU7m58YxA/Obraz%201322.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB0orOf_8OI/AAAAAAAACrU/-Ey55FIHBXU/Obraz%201321.jpg[/IMG] I mamusia :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB0os81rZxI/AAAAAAAACrc/Ownrn7H_Qe8/Obraz%201323.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB0ovS7GbYI/AAAAAAAACro/1RXKC4RfZGU/Obraz%201326.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB0owYp4zSI/AAAAAAAACrs/xyDiebMFHqg/Obraz%201327.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Ania102']udało sie wyadoptować jakiegoś psiaka?[/QUOTE] Tak, Abra wczoraj poszła do domu :) dzięki 3x ubiegłaś mnie. Jestem w stałym kontakcie z Holandią, bo będzie nam potrzebna bardzo ich pomoc... Szukamy miejsca na przytulisko. Pewnie nie na terenie Sandomierza... a to radość naszych psiaków, z zabawek holenderskich ;) [U][IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB0oo3k6bgI/AAAAAAAACrM/jEHc2AReqL0/Obraz%201319.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TB0op_W-uwI/AAAAAAAACrQ/azjqijQa6Gc/Obraz%201320.jpg[/IMG] [/U]
  21. [quote name='Zdrapka']???? rozmyślił się ?[/QUOTE] Się okaże ...
  22. No i dziś nikogo nie było... zobaczymy jutro. Dziś była okropna pogoda.
  23. [quote name='jostel5']A ja zapomniałam napisać ,że w naszym schronie jest już długi rząd nowych kojców-z drewnianymi podłogami i zadaszeniem,więc kolejne psiaki zostaną zdjęte z łańcuchów :). Poza tym "buduje się" też azyl dla staruszków-w cieniu drzew ,na zielonej trawce...Staruszki odżyją :)[/QUOTE] Super! Te łańcuchy są przerażające... :shake: my w Sandomierzu też musieliśmy kilka uwiązać :(
  24. [quote name='jestem_wredna']Soema, pisałam Ci PW, ale nie mam odpowiedzi. Dotarły dary z naszej zbiórki?[/QUOTE] Nie, są nadal w Lublinie ;)
  25. Jutro wracam do Sandomierza, będziemy o tym rozmawiali w przytulisko.. Będziemy też..... rozpakowywać kilka ton rzeczy dla psów!!:multi::multi: Dziś pod Kraków przyjechał tir z ponad 20 tonami darów z Holandii, dla zwierząt z zalanych terenów, Sandomierz też dostał i Tarnobrzeg, Świniary, Oświęcim i Kędzierzyn Koźle. Jak dostanę zdjęcia to wstawię.
×
×
  • Create New...