dostałam wiadomość od kogoś ze straży dla zwierząt że jeśli dostanie namiary na to babsko to zapewnia mnie że babsko poniesie konsekwencje swojego czynu(i wet też)...tylko nie mamy tych namiarów.moze klaudia się czegoś dowie.
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]to ide robić jeszcze jeden bazarek na aścikowe istnienia [/B][/FONT][/quote]
:Rose:rób, rób...bo coś domków nie widać
tak alicja, dixon jest następny w kolejce;) musi tylko troszkę podleczyc grzybicę i może się pakować.
supergoga, czy mogłabyś zmienić tytuł, ze potrzebne deklaracje, pomoc finansowa na hotel?
[quote name='fioneczka'][IMG]http://images37.fotosik.pl/124/f6b6b70138611d63med.jpg[/IMG]
takie zdjęcia najbardziej cieszą :loveu:
obraz prawdziwego psa mordercy i dzieciojada :loveu:[/quote]
no coś ty fionka!
nie widzisz, ze ten pies - morderca właśnie rozdziawia swoją krwiożerczą paszczę by rozszarpać to przerażone dziecko???:crazyeye:
rozmawiałam z justyną wolontariat, kasia nie zadzwoniła do tej pory....nie widziałam jej też żeby była przy komputerze od niedzieli(w niedzielę jeszcze pisała że zaraz w poniedziałek zadzwoni i była pełna entuzjazmu...)
dziś do niej napisałam i nie odpisała jeszcze...nie wiem czy zrezygnowała czy ta cisza wynika z jakichś problemów...ja jeszcze wierzę(ale może jestem naiwna)
w bogatyni to 400zł miesięcznie...no fakt-tanio w porównaniu do tego jaki wy sobie hotelik znależliście ale jak się nie ma tych 400 to drogo:angryy:
poza tym nie wiadomo jak z miejscami
a wydawało mi się że fundacja ast była założona po to by pomagać bullowatym w skrajnych przypadkach-tak jak tu, gdy jest nóż na gardle...
[quote name='Ada-jeje']Dlaczego do uspienia :-(:placz:[/quote]
tu masz watek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ast-zostanie-uspiony-138185/[/url]
sprawa jest pilna a pomoc nie nadchodzi...nie wiadomo czy nadejdzie w porę:-(
właścicielka psa juz dziś do weta dzwoniła w sprawie eutanazji
jeśli był to po cichutku i się nie odezwał:shake:.wiedzą na pewno bo dodałam na watek ogólny bullowatych.
przed chwilą dopisałam tez informację że sprawa jest pilna...
o cholera! supergoga, spławiłaś jakiegoś supermiłośnika pic-bulowatych asfaltów:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak mogłaś zmarnować tak dobrze zapowiadający się domek???:mad::mad::mad::diabloti::diabloti::diabloti: