Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. na pewno znajdą się deklaracje, damy radę!
  2. patrzcie co na alegratce znalazłam:placz: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1941225_pit_bull_suka_dorosla.html]pit bull suka doros
  3. dostałam wiadomość od kogoś ze straży dla zwierząt że jeśli dostanie namiary na to babsko to zapewnia mnie że babsko poniesie konsekwencje swojego czynu(i wet też)...tylko nie mamy tych namiarów.moze klaudia się czegoś dowie.
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]to ide robić jeszcze jeden bazarek na aścikowe istnienia [/B][/FONT][/quote] :Rose:rób, rób...bo coś domków nie widać
  5. tak alicja, dixon jest następny w kolejce;) musi tylko troszkę podleczyc grzybicę i może się pakować. supergoga, czy mogłabyś zmienić tytuł, ze potrzebne deklaracje, pomoc finansowa na hotel?
  6. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=642284246]amstaff?pit bull? MŁODA I PIĘKNA SZUKA DOMU (642284246) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  7. [quote name='fioneczka'][IMG]http://images37.fotosik.pl/124/f6b6b70138611d63med.jpg[/IMG] takie zdjęcia najbardziej cieszą :loveu: obraz prawdziwego psa mordercy i dzieciojada :loveu:[/quote] no coś ty fionka! nie widzisz, ze ten pies - morderca właśnie rozdziawia swoją krwiożerczą paszczę by rozszarpać to przerażone dziecko???:crazyeye:
  8. alicja, ab-agniesyka pisała że nie ma sensu oddawac lili do hotelu bo w schronisku o nią dbają.potrzejest dom tymczasowy, stały.
  9. bardzo się cieszę ze ten dzieciak nie zmarnuje się w schronisku:multi:
  10. :-(:-( piesku, pomoc nie przyszła....tak mi przykro... klaudia, dodaj tą rodzinkę do czarnych kwiatków.
  11. rozmawiałam z justyną wolontariat, kasia nie zadzwoniła do tej pory....nie widziałam jej też żeby była przy komputerze od niedzieli(w niedzielę jeszcze pisała że zaraz w poniedziałek zadzwoni i była pełna entuzjazmu...) dziś do niej napisałam i nie odpisała jeszcze...nie wiem czy zrezygnowała czy ta cisza wynika z jakichś problemów...ja jeszcze wierzę(ale może jestem naiwna)
  12. [IMG]http://i42.tinypic.com/2akbnuc.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/11iejih.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2w4z9s5.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/11hxwl4.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2l9krcy.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2l9qnpj.jpg[/IMG]
  13. jak ona się w domu zachowywała?
  14. chyba jednak nie do końca
  15. w bogatyni to 400zł miesięcznie...no fakt-tanio w porównaniu do tego jaki wy sobie hotelik znależliście ale jak się nie ma tych 400 to drogo:angryy: poza tym nie wiadomo jak z miejscami a wydawało mi się że fundacja ast była założona po to by pomagać bullowatym w skrajnych przypadkach-tak jak tu, gdy jest nóż na gardle...
  16. malawaszka, dla mnie to bez wątpienia bullowaty ale mniejsza o to.pies natychmiast potrzebuje pomocy!
  17. klaudia, podaj namiary na ciebie,najlepiej komórkę.
  18. może da się uratować tego psa? czasu coraz mniej-właściwie wcale:placz: http://www.dogomania.pl/forum/f28/ast-zostanie-uspiony-138185/
  19. [quote name='Ada-jeje']Dlaczego do uspienia :-(:placz:[/quote] tu masz watek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ast-zostanie-uspiony-138185/[/url] sprawa jest pilna a pomoc nie nadchodzi...nie wiadomo czy nadejdzie w porę:-( właścicielka psa juz dziś do weta dzwoniła w sprawie eutanazji
  20. może da się uratować tego psa? czasu coraz mniej-właściwie wcale:placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ast-zostanie-uspiony-138185/[/url]
  21. może da się uratować tego psa? czasu coraz mniej-właściwie wcale:placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ast-zostanie-uspiony-138185/[/url]
  22. jeśli był to po cichutku i się nie odezwał:shake:.wiedzą na pewno bo dodałam na watek ogólny bullowatych. przed chwilą dopisałam tez informację że sprawa jest pilna...
  23. maleńka może sama wejdzie po smakołyki do transportera. a dixon wyrzuca jedzonko z miseczki bo moze mu aniu dałaś nie dobre?:evil_lol:;)
  24. o cholera! supergoga, spławiłaś jakiegoś supermiłośnika pic-bulowatych asfaltów:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak mogłaś zmarnować tak dobrze zapowiadający się domek???:mad::mad::mad::diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...