danusiu kochana, to teraz będziemy czekać na zdjęcia od ciebie i wieści-oby jak najlepsze!
ja mam jedno zdjęcie:
[IMG]http://i25.tinypic.com/2ecdo9c.jpg[/IMG]
[quote name='martka1982']Moje Sonecisko takie osamotnione....
Nikt nie chce starszego psiaka skoro na około tyle młodych psów........[/quote]
tych młodych też nikt nie chce:placz:
sonet, liczę na to, że ktoś cię pokocha:-(
[quote name='fioneczka']to nie paranoja to banda dziadów raczej :angryy:
stawki mają wysokie za psiaki ... oj bardzo wysokie[/quote]
żeby to jeszcze była stawka za zdrowego psa...ale za chorego????
przecież biorąc ją zdejmujemy z nich ciężar leczenia suni!:angryy::angryy:
z tego co wiem niedługo wybiera się do nich w odwiedziny ania z poznania z saintem, więc jeśli wyjazd dojdzie do skutku to i zdjęcia pewnie będą piękne:cool3:
boże! jak wspaniale że jej się udało! sunia trafiła do swojego raju i teraz już będzie tylko lepiej!
jak ta kochana, niewinna istotka musiała być krzywdzona:placz: