[quote name='hajaa']Szczęśliwy astek to zmęczony astek ;)[/quote]
tak, masz rację ale nie amstaff z gorączką, z niezagojoną raną po kastracji, nie amstaff z chorymi stawami i w kiepskiej formie....
mariuszu, psa w takim stanie nie bierze się na tak forsujący spacer w upał!!!
ja wiem, że pewnie chcesz dla niego jak najlepiej ale do formy dochodzi się stopniowo. wiem, że agnieszka32 już poprzednio ci mówiła, żebyś go na razie nie forsował. piszesz, że pies się kładł i nie miał sił już wracać....bardzo cię proszę, przemyśl swoje postępowanie. pako na razie nie jest typem sportowca, nie rób mu krzywdy forsując go w takim stanie:shake: