Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. :crazyeye: super!
  2. ależ ona piękna! [url]http://images38.fotosik.pl/178/92f82b79fec8e71fmed.jpg[/url] cieszę się że wszystko zaczyna sie układać. agacix, zasługujecie z TZ na medal za wytrwałość!
  3. http://img31.imageshack.us/img31/6553/80953742.jpg jaki dzidziuś!:evil_lol::loveu:
  4. [quote name='pinkmoon']Ładne ucholki! :) Ale i tak najlepsze są zdjęcia Lectera śpiącego, cud miód :loveu:[/quote] takich mamy najwięcej!:evil_lol:
  5. [quote name='agnieszka32']No tak, wredne baby, mi nikt nic nie powiedział :eviltong::-(:evil_lol:[/quote] kochana! załóż sobie w ko[B]ńcu skypa!:eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol:[/B]
  6. [quote name='agnieszka32']To znaczy???? :crazyeye: Aga, coś Ty taka tajemnicza jest :eviltong:[/quote] a ja wszystko wiem:eviltong:
  7. może i ma coś z canara. jak zobaczyłam jego zdjęcie na bullowatych to sobie najpierw pomyślałam że właśnie dogo canario...ale nie chcę się mądrować tak mi się tylko wydaje;)
  8. a gdzie zdjęcia z domku? będą jakieś? co u boryska słychać?
  9. [quote name='Asior']Etna wydaje mi się chodzi gorzej.... Ma ktoś jakieś namiary na dobrych chirurgów z warszawy lub wrocławia??? Niech ktoś oglądnie to zdjecie RTG :placz: Bo ja juz wysiadam :( [/quote] no nie mów! jeszcze gorzej???:placz::placz: może napisz do doddy, ona pewnie ma w warszawie "obcykanych" wetów. załamać się można! biedna etna:placz:
  10. wspaniale, aga, trzeba takie domki chyba klonować ;)
  11. [quote name='natalia_aa'] .....bo w piątek likwidowaliśmy pseudo, to bym Wam 12szt szczeniaków i 3 dorosłe przywiozła, ale jakoś się Edyta nie kwapiła, no! :evil_lol:[/quote] mają gdzieś wątek?
  12. [quote name='invictus hilaritas']Aresik bedzie mieszkal w Opolu :) Szykuje się dla chlopaka domek :)[/quote] oo! no to super! trzymam kciuki!
  13. no nie rozumiem...ona naprawdę jest śliczna i z tego co piszecie charakter też ma fajny!dlaczego nikt jej nie chce????:shake:
  14. serce się kraja jak sobie pomyślę ile ta bidulka się w swoim życiu nacierpieć musi:-(
  15. a wiadomo coś o charakterze rudej? nie jest agresywna?
  16. może do mariamc by mogła pojechać...200zł za miesiąc, warunki bardzo fajne...tylko musiały by się deklaracje znaleźć.
  17. witam:lol: w końcu znalazłam galeryjkę tych cuuuudnych stworzonek, które czasem udawało mi się podpatrzeć na nk :oops::evil_lol: szkoda tylko że trafiłam tu w takim trudnym dla was momencie. w każdym razie trzymam za was kciuki!!! musicie jakoś dać sobie radę, choć wiem, że łatwo nie będzie. zdjęciami jestem zachwycona! zwierzaki przecudne! w wolnych chwilach przejrzę więcej stron bo jak na razie tylko kilkanaście ostatnich i kilka pierwszych widziałam;)
  18. agaga21

    Black i Kona

    cudowności!!! czarny jest pięęęęękny:loveu::loveu::loveu: a maleństwo przesłodkie! skąd maluszek się wziął?adoptowaliście? bo ja nie kojarzę jej z żadnego wątku a pamiętam, że szukałaś suni na dt.
  19. [quote name='doddy'] Sunia ruda jest... ale w schronisku w Celestynowie. W Celestynowie siedzi w betonowym pomieszczeniu bez okien...[/quote] weźmiecie ją?
  20. koorchak, przykro mi.pewnie nie jest ci lekko.:shake:
  21. [quote name='esperanza']Ogłoszenia nadal niestety nie dają rezultatu :shake:[/quote] może nowe zdjęcia i informacje by się przydały...? co się teraz dzieje z kropeczką? czy nadal jest w dt?
  22. [quote name='hajaa']Szczęśliwy astek to zmęczony astek ;)[/quote] tak, masz rację ale nie amstaff z gorączką, z niezagojoną raną po kastracji, nie amstaff z chorymi stawami i w kiepskiej formie.... mariuszu, psa w takim stanie nie bierze się na tak forsujący spacer w upał!!! ja wiem, że pewnie chcesz dla niego jak najlepiej ale do formy dochodzi się stopniowo. wiem, że agnieszka32 już poprzednio ci mówiła, żebyś go na razie nie forsował. piszesz, że pies się kładł i nie miał sił już wracać....bardzo cię proszę, przemyśl swoje postępowanie. pako na razie nie jest typem sportowca, nie rób mu krzywdy forsując go w takim stanie:shake:
  23. mam nadzieję że w dobre ręce trafił...i że już nie wróci.
  24. rufusowa, miło mi cię tu widzieć:lol: no tak, ucholki to on ma! :evil_lol:
×
×
  • Create New...