-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
KOCHANA LAGUNKA - czyli zdrowotna huśtawka - Lagunka za TM.
agaga21 replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany, po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie. :-( (autor nieznany) -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000088.JPG śliczna, biała krówka na łące:loveu: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000081.JPG kto mi piwo otworzy?:evil_lol: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000080.JPG :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no nie mogę! na wielkanoc nie trzeba pisanek malować:evil_lol::cool3: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='hajaa']Dobra, od września też mogę dac 20 zł :oops:[/quote] no to super! brakuje jeszcze jednak trochę [B]20zł redcat miesięcznie 20zł Lena 01 04 09 miesięcznie 20zł hajaa miesięcznie [/B] [B]brakuje 140zł na sam hotelik[/B] -
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]przywieź Miśka do Nas ...będzie mial zaraz 200:diabloti:[/FONT][/B][/quote] no właśnie, widzisz alicja, ja mu robię dużo zdjęć ale tylko garstka wychodzi takich, które mogę pokazać. reszta do śmieci...a do tego mam jeszcze utrudnienie bo jak robię zdjęcia w najlepszej jakości to mi aparat długo zapisuje i muszę czekać i czekać:angryy: żeby zrobić następne.
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
no dobra, to mamy : [B]20zł redcat miesięcznie 20zł Lena 01 04 09 miesięcznie [/B] [B]brakuje 160zł na sam hotelik[/B] -
no to ciotka agaga będzie pierwsza:p [url=http://www.youtube.com/watch?v=FZP3xRm5vMo&feature=PlayList&p=F6EC053DCBA25914]YouTube - Birthday Kat Song[/url]
- 78403 replies
-
TROL - maleństwo w typie yorka ma wspaniały dom w Malborku!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']A skąd jest ta pani?[/quote] nie wiem, odsyłałam ją na telefon do ciebie -
TROL - maleństwo w typie yorka ma wspaniały dom w Malborku!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ciągle pisze do mnie pani, która za wszelką cenbę chyba chcwe dostać trola bez kastracji. już kilka razy jej pisałam że kastracja jest konieczna i że proszę o kontakt telefoniczny...:roll: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] witam agaga21- wiem gdzie mnie podglądasz ale spod jakiego niku.... :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][COLOR=Black] amstafowo-pitbullowo-adopcyjny[/COLOR][/COLOR][/FONT];) tylko dokładnie nie mogę nigdy zapamiętać nazwy:oops: a n.k. właśnie mi strajkuje i nie mogę sprawdzić:evil_lol: [QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myślałam że zrobie siq ze śmiechu ale wydusiłam no przez zęby...[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: pewnie by się zdziwił jakby dostał między oczy strumieniem złotego deszczu -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='kana']o ja pierdo.... :shake: Prosze wyciągnijcie ją!!![/quote] jak na razie nikt nie zadeklarował ani złotówki :-( -
[quote name='fridaoo']o matko:crazyeye: a co ona ma na ryjku?:crazyeye::evil_lol:[/quote]:evil_lol::evil_lol:
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: Przerażający wrak psa za jedyne pół litra wódki!!! Pomocy!! pomóżcie proszę! mariamc ma u siebie tego psa, potrzebna KAŻDA POMOC! -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajacy-wrak-psa-za-jedyne-pol-litra-wodki-pomocy-144456/#post12812518"]Przerażający wrak psa za jedyne pół litra wódki!!! Pomocy!![/URL] pomóżcie proszę! mariamc ma u siebie tego psa, potrzebna [B]KAŻDA POMOC![/B] -
ciotka alicja i ozzulek chyba się nie pogniewają jak zaoffuję :oops: ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajacy-wrak-psa-za-jedyne-pol-litra-wodki-pomocy-144456/#post12812518[/url] pomóżcie proszę!
- 78403 replies
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tym bardziej należy mu się pyszna, duża kawa i buziak! :evil_lol::cool3: