Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany, po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie. :-( (autor nieznany)
  2. http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000088.JPG śliczna, biała krówka na łące:loveu:
  3. http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000081.JPG kto mi piwo otworzy?:evil_lol: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000080.JPG :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no nie mogę! na wielkanoc nie trzeba pisanek malować:evil_lol::cool3:
  4. ale inni też by mieli pewnie więcej głosów...więc nie zniechęcać się! jak kod nieczytelny to kliknąć bez wpisywania "głosuj" to pojawi się nowy kod...i tak do skutku:diabloti:
  5. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:oops:ja sobie kiedyś włączyłam taka funkcję d-lighting i myślałam ze jajo zniose zanim sie fota zapisze :cool1:[/FONT][/B][/quote] ja ten aparat dostałam od taty bo stwierdził że wkurza go czekanie aż się fota zapisze i kupił sobie inny
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a może w ustawieniach aparatu masz cos porobione ze długo zapisuje :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] może ale ja kompletnie się na tym nie znam:oops:
  7. [quote name='hajaa']Dobra, od września też mogę dac 20 zł :oops:[/quote] no to super! brakuje jeszcze jednak trochę [B]20zł redcat miesięcznie 20zł Lena 01 04 09 miesięcznie 20zł hajaa miesięcznie [/B] [B]brakuje 140zł na sam hotelik[/B]
  8. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]przywieź Miśka do Nas ...będzie mial zaraz 200:diabloti:[/FONT][/B][/quote] no właśnie, widzisz alicja, ja mu robię dużo zdjęć ale tylko garstka wychodzi takich, które mogę pokazać. reszta do śmieci...a do tego mam jeszcze utrudnienie bo jak robię zdjęcia w najlepszej jakości to mi aparat długo zapisuje i muszę czekać i czekać:angryy: żeby zrobić następne.
  9. no dobra, to mamy : [B]20zł redcat miesięcznie 20zł Lena 01 04 09 miesięcznie [/B] [B]brakuje 160zł na sam hotelik[/B]
  10. biedny ogi:-( długo już czeka na swój dom...
  11. no jak to...przecież były!:evil_lol: będą jak się porobią;)
  12. no to ciotka agaga będzie pierwsza:p [url=http://www.youtube.com/watch?v=FZP3xRm5vMo&feature=PlayList&p=F6EC053DCBA25914]YouTube - Birthday Kat Song[/url]
  13. [quote name='ania z poznania']A skąd jest ta pani?[/quote] nie wiem, odsyłałam ją na telefon do ciebie
  14. ciągle pisze do mnie pani, która za wszelką cenbę chyba chcwe dostać trola bez kastracji. już kilka razy jej pisałam że kastracja jest konieczna i że proszę o kontakt telefoniczny...:roll:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] witam agaga21- wiem gdzie mnie podglądasz ale spod jakiego niku.... :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][COLOR=Black] amstafowo-pitbullowo-adopcyjny[/COLOR][/COLOR][/FONT];) tylko dokładnie nie mogę nigdy zapamiętać nazwy:oops: a n.k. właśnie mi strajkuje i nie mogę sprawdzić:evil_lol: [QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myślałam że zrobie siq ze śmiechu ale wydusiłam no przez zęby...[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: pewnie by się zdziwił jakby dostał między oczy strumieniem złotego deszczu
  16. czytam i własnym oczom nie wierzę!:multi::multi::multi:
  17. [quote name='kana']o ja pierdo.... :shake: Prosze wyciągnijcie ją!!![/quote] jak na razie nikt nie zadeklarował ani złotówki :-(
  18. [quote name='fridaoo']o matko:crazyeye: a co ona ma na ryjku?:crazyeye::evil_lol:[/quote]:evil_lol::evil_lol:
  19. ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: Przerażający wrak psa za jedyne pół litra wódki!!! Pomocy!! pomóżcie proszę! mariamc ma u siebie tego psa, potrzebna KAŻDA POMOC!
  20. ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajacy-wrak-psa-za-jedyne-pol-litra-wodki-pomocy-144456/#post12812518"]Przerażający wrak psa za jedyne pół litra wódki!!! Pomocy!![/URL] pomóżcie proszę! mariamc ma u siebie tego psa, potrzebna [B]KAŻDA POMOC![/B]
  21. ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajacy-wrak-psa-za-jedyne-pol-litra-wodki-pomocy-144456/#post12812518 pomóżcie proszę! mariamc ma u siebie tego psa, potrzebna KAŻDA POMOC!
  22. ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajacy-wrak-psa-za-jedyne-pol-litra-wodki-pomocy-144456/#post12812518[/url] pomóżcie proszę!
  23. ciotka alicja i ozzulek chyba się nie pogniewają jak zaoffuję :oops: ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajacy-wrak-psa-za-jedyne-pol-litra-wodki-pomocy-144456/#post12812518[/url] pomóżcie proszę!
  24. ciotki...tragedia!:placz::placz::placz: http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajacy-wrak-psa-za-jedyne-pol-litra-wodki-pomocy-144456/#post12812518 pomóżcie proszę!
  25. tym bardziej należy mu się pyszna, duża kawa i buziak! :evil_lol::cool3:
×
×
  • Create New...