Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. dodałam niunię do naszej klasy [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/286]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  2. eh, ciotki...wy się śmiejecie a ja zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że się na wieś wyprowadzamy:roll:
  3. szczerze powiedziawszy to byłam pewna, że macie jakiś plan, np. znajomych, którzy pomogą dojeżdżać z psem do weta, bo wiadomo, że będzie to konieczne w przypadku primy. może ktoś z krakowskich dogomaniaków mógłby pomagać zuzaneczce w transporcie suni...?
  4. jedyna możliwość to taka, że ktoś ją kupi
  5. czyli do weta pewnie też wam będzie ciężko dojeżdżać...?
  6. no dziś to mnie załamał. jak go wywaliłam z bagażnika to na przód się zaczął pakować. w końcu stanął przy aucie i stał taki smutny jak bym mu jakąś krzywdę zrobiła!:roll:
  7. potem został "brutalnie" wywalony z auta na siku i koopę na spacer! ale i tym razem lecter miał inne plany: [IMG]http://i25.tinypic.com/2r3efwn.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/t65o2x.jpg[/IMG] więc wróciliśmy do domu:shake::mad:
  8. po czterech godzinach: [IMG]http://i28.tinypic.com/2rpd5rc.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/28altfo.jpg[/IMG]
  9. dziś pojechaliśmy na wieś...miałam w planach wspaniały spacer, zdjęcia....niestety lecter miał inne plany....:mad: [IMG]http://i31.tinypic.com/16biwdh.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2rxikpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2wdu8ok.jpg[/IMG]
  10. a ja chcę buziaka od tego słodkiego ryjka: http://images46.fotosik.pl/185/68a291bff70ba10f.jpg :loveu:
  11. czy ona jest pogryziona, czy mi się wydaje? :placz:biedna, szkielecik!
  12. ogłaszacie już ją gdzieś?
  13. [quote name='paros']Nie mogę się doprosić :shake:[/quote] to może oni nie chcą jej oddać???:cool3::cool3:
  14. a ja nie powiem w czym aga go kąpała:shake::evil_lol::evil_lol:
  15. fajna taka malutka! dobrze że pseudohodowca nie chciał jej zatrzymać i oddał ją do gaju (jeśli oczywiście ta historyjka jest prawdziwa)
  16. [quote name='Alicja']:cool1: [B][FONT=Arial]pewnie nie było motywacji :diabloti::evil_lol:[/FONT][/B][/quote] oj była, była...nauczył się sępić:crazyeye::mad:
  17. [quote name='agnieszka32']Coś się ciotka obijałaś dzisiaj z tymi fotkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Lecterek jest niesamowicie piękny :loveu:[/quote] coś nie chciał dziś pozować :cool1:
  18. [IMG]http://i30.tinypic.com/5dnscy.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/acy9fq.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/ixcm0y.jpg[/IMG] i tyle :oops:
  19. dzisiaj mamy mało fotek:oops: [IMG]http://i25.tinypic.com/sobgus.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/30tngoo.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/5dnscy.jpg[/IMG]
  20. [quote name='kamilqax95x']nie wiem czy to widać ale chyba trochę z nosa leci jej "zielona maź" bo ma katar czy coś takiego ale szybko z tego wyjdzie[/quote] no rzeczywiście coś tam się świeci.
  21. [quote name='kamilqax95x'] Ale chyba nie jest do adopcji bo jest w trakcie leczenia [/quote] na co jest leczona? chciałabym delikatnie nadmienić, że nasza candy też była u was "leczona" na drożdżycę, której wcale nie miała:roll::-o
×
×
  • Create New...