Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. :-(:-(:-( biedna sunieczka, w nieszczęściu została sama.......
  2. [quote name='bebcik']Na jakie konto przesłać pieniądze na kaszlaka i rudą?[/quote] wysyłam ci pw
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:..... ja wiem ....ja :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]GROSISŁAWA [/B][/COLOR][/FONT]:grins: [/RIGHT] [/quote] no ja myślałam że grosia to już wymyślone imię dla dzidzi...:roll:
  4. chyba się przekonał do nowego posłanka :multi: dziś z niego prawie nie wychodzi:evil_lol: [IMG]http://i30.tinypic.com/2mxjxap.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2u7mxir.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/elp8x.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2yns7lf.jpg[/IMG]
  5. [quote name='OlaLola']Nikt nie napisał że Oskar juz w nowym domku :)[/quote] naprawdę???:crazyeye: od kiedy?
  6. [quote name='Kana']Jaka piekna! Moge zrobic allegro ? Prosze prosze prosze!!!! :diabloti: [/quote] jeśli o mnie chodzi to proszę bardzo. ja i tak mam sporo aukcji które robię ;)
  7. [quote name='Laura1108']Na całe szczęście jest po sterylce więc pseudo odpada :diabloti: To pokombinuję nocą ogłoszenia tylko chyba nie można za bardzo przesłodzić co myślicie ??[/quote] trzeba pisać prawdę. ja mogę jej zrobić allegro tylko napisz tekścik ;)
  8. zawsze znajdzie się ktoś do wizyty przed adopcyjnej. najpierw trzeba znaleźć chętny domek dla tej cudowności!:loveu:
  9. czy ktoś robi ślicznotce allegro? to wcale nie jest tak że starsze psy nie mają szans. ostatnio dom znalazł 8 letni rambi, 10 letnia tequilla, fenix i wiele innych staruszków. i jej się uda, musi się udać! postawę właścicieli zostawię bez komentarza :angryy:
  10. [quote name='Laura1108']Zarezerwowane rozumiem przez Was ? Bo chyba nie przez jakiegoś dorabiacza co to sobie zamówił je w schronie ...:angryy:[/quote] nie, nie przez dorabiacza. przez nas.;)
  11. ozzulek, łapki przy sobie!:mad::evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/337733/00000009.JPG[/url]
  12. dostałam maila w sprawie aukcji drako.... [QUOTE]człowieku! Ty chyba jesteś chory... może zastrzegasz sobie coś jeszcze! a może odetniesz mu łapy przed adpcją! Marcin [/QUOTE]
  13. niestety wyjazd przełożony, psiaki muszą kilka dni poczekać. są zarezerwowane.
  14. jeśli to jest to schronisko: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie ul. Prosta 3, 05-430 Celestynów to jest otwarte [B]do 15.00!!! [/B]a w wołominie nie wiem, nie mogę znaleźć. no to nawet jeśli donvitow by pojechał po 13 to i tak nie zdąży :placz: jedyna opcja jest taka, że ktoś wyciągnie nam psiaki ze schronów i przetrzyma kilka godzin...
  15. a te malizny często bardziej hałaśliwe i agresywne niż psy mordercy:evil_lol:
  16. [quote name='andzia69']Nie mogę się dodzwonic do Kasi...ale z tego co kojarzę, to ona ma raczej więksiejsze klatki:shake: Agaga - pytałaś na niebieskim?[/quote] nie:oops: zaraz zapytam. ania próbuje do kajetana się dodzwonić by coś ustalić...mam ogromną nadzieję że jednak uda si,ę jutro oba psiaki zabrać.
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] 8Ox100 :crazyeye: ogromne z porównaniem do Salsy kosza :evil_lol: który ma 70x55 mniej więcej :evil_lol: [URL]http://img198.imageshack.us/img198/6562/dsc08393x.jpg[/URL] ale jak chce to się jakoś zmieści [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][URL="http://img197.imageshack.us/i/dsc09704p.jpg/"]http://img197.imageshack.us/img197/895/dsc09704p.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: no nie wiem czy to nie podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami!:mad: [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][URL]http://img198.imageshack.us/img198/6562/dsc08393x.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. no właśnie nie wiem czy nie jest ciut za małe ...ok.80x100 niby ale jest sporo mniejsze niż poprzednie. może jak się wygniecie to będzie trochę większe. w sklepie wydawało się większe....
  19. do której godziny schroniska w wołominie i celestynowie są otwarte?ktoś wie może? edit: o, widzę , że nasz problem powoli zaczyna się rozwiązywać:cool3:
  20. [IMG]http://i27.tinypic.com/fc0i12.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2hs8dv6.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2he8t94.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2wf6csk.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i30.tinypic.com/i3e9oy.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/af8sa8.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/vhxoaw.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2dl1xft.jpg[/IMG]
  22. dziś monotematycznie czyli dzień jak co dzień: zmęczony piesek :evil_lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/imukn5.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/73gjrn.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/5wf9xl.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2chrip2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...