-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
agaga21 replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy do allegro tekst z pierwszego postu brać? jakie namiary? -
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
agaga21 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję że psiak jak najszybciej wróci do domu. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i38.tinypic.com/25ko7xx.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/dq2ats.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/mvp4av.jpg[/IMG] moja śliczna!:loveu::loveu::placz: [IMG]http://i35.tinypic.com/2ebfqyf.jpg[/IMG] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
candusia jest słodka! a to jej spojrzenie maślanych oczu....dlaczego nikt jej nie chce???:placz: [IMG]http://i35.tinypic.com/fw7xbc.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i33.tinypic.com/24o8r61.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/11jvkut.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/n1frdv.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/mi2owg.jpg[/IMG] -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
hehe, niby ulga ale z drugiej strony...chłopak się pewnie nachodził za wszystkie czasy! teraz tylko musi uwierzyć, że ludzie to nie tylko samo zło. mam nadzieję że loruś kiedyś poczuje się szczęśliwy. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
chcemy szczegóły, zdjęcia!!!!! -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
agaga21 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
kas, czy pręgusia-asteczka ta delikatna zniknęła na dobre? można ją uznać za adoptowaną czy może gdzieś ją przeniesiono? jesteś w stanie to sprawdzić? -
[quote name='justynavege']tak tak już jest buziaki Giselko ;)[/quote] gabi jest u ciebie? bo trochę się pogubiłam...:oops:
-
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
weroniaaaaaa! ile można czekać???? proszę, napisz w końcu!!! -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
agaga21 replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
napiszcie do jenny19 prośbę o ogłoszenia. jeśli jeszcze nie ma to zrobię mu allegro tylko proszę o gotowy tekst. może ktoś opłaci wyróżnienie? biedny psiak, widać że taki zrezygnowany:-( -
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
u mnie ma cały czas allegro, czy ma też inne ogłoszenia? -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior'] a ta mina: [URL]http://lh5.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUTuKrHaI/AAAAAAAAFlY/UPY8SGptzRc/s640/DSC02963.JPG[/URL] mina roku.... mówiąca... i co się kurna tak patrzysz.. dasz spokojnie wypić wodę???[/quote] a widzisz ten bałaganik w tle? to etny robota:evil_lol: -
MA ALLEGRO: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=788547749]AMSTAFF - BULLTERIER super mix do adopcji (788547749) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUm2naGuI/AAAAAAAAFl0/S3VXo0LcSJw/s640/DSC02970.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUqUgR4WI/AAAAAAAAFl4/vvfwlaqjWeA/s640/DSC02971.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttV0ySXyYI/AAAAAAAAFnU/XnFL5FTA_0k/s640/DSC03010.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttV81jXzBI/AAAAAAAAFnk/wa6cPYtd87U/s640/DSC03014.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttWAecXA0I/AAAAAAAAFno/dZuqVzNB_Es/s640/DSC03015.JPG[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zapoznanie z roxą przed wyjazdem [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUWG-NSkI/AAAAAAAAFlc/LmSy0nzhtYU/s640/DSC02964.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUZI-yxEI/AAAAAAAAFlg/m2ZZRtsA8Ko/s640/DSC02965.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUciX0xxI/AAAAAAAAFlo/qpht3a0O1UM/s640/DSC02966.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUfFWgY0I/AAAAAAAAFls/48pJj-LQRpg/s640/DSC02968.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUi5MrXVI/AAAAAAAAFlw/HN2NWM-h4t8/s640/DSC02969.JPG[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUDdYZ-HI/AAAAAAAAFlE/7P38zGa4W-8/s640/DSC02958.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUHEML6FI/AAAAAAAAFlI/VuplbnGcu0c/s640/DSC02959.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUKukMMoI/AAAAAAAAFlM/0orUp9hoa-0/s640/DSC02960.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUOP5tXTI/AAAAAAAAFlQ/bWo4Yb_fsVw/s640/DSC02961.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttURQUI42I/AAAAAAAAFlU/ZBCVv-IVTqg/s640/DSC02962.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttUTuKrHaI/AAAAAAAAFlY/UPY8SGptzRc/s640/DSC02963.JPG[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
i jeszcze kilka zdjęć od izy [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttTrX3TO_I/AAAAAAAAFkg/Czwb2KAthI4/s640/DSC02943.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttTvfbAImI/AAAAAAAAFko/LtiuBxzDJp0/s640/DSC02946.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttT1sCB_GI/AAAAAAAAFkw/Xdfff2k3BKg/s640/DSC02952.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttT4q9N4oI/AAAAAAAAFk0/RdoYwIzzaSo/s640/DSC02953.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttT7CzKKOI/AAAAAAAAFk4/ivWQnF82nu0/s640/DSC02955.JPG[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttX87calEI/AAAAAAAAFqg/-m0WFf5FBD8/s640/DSC03086.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_WUtayD1gS8Y/SttYAGs3IQI/AAAAAAAAFqk/w-IeJ7nx6K0/s640/DSC03087.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]