-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
agaga21 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[B]słuchajcie, pilnie potrzebna jest osoba, która na 2-3 godziny zaopiekowałaby się w poznaniu lagodną amstaffką w najbliższy poniedziałek, między godzinami 10-13 [/B] sunia jedzie do domowego dt z krotoszyna do gdańska, do kany. w poznaniu ma nocleg ale ludzie którzy ją przenocują, o 11 muszą być w pracy a osoba, która ma po sunię z gdańska przyjechać nie dotrze do tej pory. może ktoś nie pracuje w tym czasie i mógłby wziąć sunię na dłuższy spacerek? sunia to hela, bardzo spokojna psinka. -
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
agaga21 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']nie znam w okoplicach poznania, ale majác w perspektywie placenie kilku miesiécy hotelu, co nie jest wykluczone, potrafié przewiezc psa przez calá Polské. kosztuje tyle co miesiác pobytu w tym hoteliku, ale sá za 300zl/m-c. a im potrzeba szkolenia???[/QUOTE]to może podaj nazwę takiego hoteliku, który jest zaufany, tani i w dodatku są w nim miejsca na dzień dzisiejszy. z tego co się orientuję, to te dobre hoteliki są zapchane po sufity, więc zamiast krytykować, może podaj konkrety :) 400zł za hotelik to normalna cena. są i takie za 600-700zł miesięcznie a warunki wcale nie hiltonowskie. -
dostałam właśnie maila od pani z wolsztyna :) :) [QUOTE][FONT=Arial][SIZE=2]zgodnie z planem pojechaliśmy w sobotę do przytuliska w Glinnie. Od soboty jest więc z nami. Na koty nie reaguje agresywnie. Kiedy jest zmęczona i senna nie zwraca kompletnie na nie uwagi, jak jest chętna do zabawy to próbuje je gonić, ale bez jakiejkolwiek agresji. W ciągu 2 dni nauczyła się podawać łapę i komendy "siad". Niestety przy przypięciu jej do smyczy kładzie się na boku. Zgodnie z informacjami od Pawła, była wciągana za smycz do kojca. Wystarczy jednak kilka porcji ziemniaczanego puree i biegnie bez zastanowienia :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bardzo mądry piesek, kochany i przyjazny. Wszyscy mamy juz do niej slabość.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Chcemy podziękować za pomoc i informacje o tym przytulisku.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]To dzięki Pani Dunia jest u nas :)[/SIZE][/FONT] [/QUOTE] i zdjęcia szczęściary, która wygrała los na loterii :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XUPksID0MLM/TnumLOR42WI/AAAAAAAAC4A/Tx8s2664RM0/Dunia_1.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-McOGYrlNmiY/TnumOUS66tI/AAAAAAAAC4E/hzVDrY-VS28/Dunia_2.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1kuoOTK2sYM/TnumQ7r0GHI/AAAAAAAAC4I/U44PMxXehnw/Dunia_3.JPG[/IMG]
-
rodzice, to chyba zależy jak zimna będzie zima i na jak długo zamierzasz z dzidzią wychodzić. ja chyba bym zostawiła oba a potem bym je po prostu sprzedała jak już będą niepotrzebne ;) co do drętwienia nogi to nie mam pojęcia ale możliwe że to coś z krążeniem, najlepiej zapytaj swojego lekarza. ja za to mam ostatnio ciągle twardy brzuch, na szczęście w poniedziałek mam wizytę, więc się dopytam, czy powinnam coś na to brać.
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lD1d2xecORY/Tnub51gitUI/AAAAAAAAC30/KjEhQxov_7M/DSCN7749.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pQUkWXj6PMM/TnucLMWvsZI/AAAAAAAAC34/xwVH-PuSlIo/DSCN7751.JPG[/IMG] a tu księżniczka na ziarnku grochu w "skórzanych" majtkach:evil_lol: najchętniej to by na 8 poduszkach leżała, 6 kocykach i 4 kołderkach ;) a kanapę zajmuje prawie całą!:crazyeye::crazyeye: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2Fzlc7A80Tc/TnucaQuO8LI/AAAAAAAAC38/GFnW67pU7GA/DSCN7752.JPG[/IMG]
-
tak się towarzystwo w domu bawi [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nBCaTT728UI/TnubAghfJpI/AAAAAAAAC3g/tHLAp-8fbD8/DSCN7740.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LHhk0lXVehk/TnubKEsz81I/AAAAAAAAC3k/gxO2q8uq9bw/DSCN7744.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jsgVfnCofUE/TnubPxvavwI/AAAAAAAAC3o/jYhQQKU22rI/DSCN7746.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NAGrY0NIU74/Tnubb2KyRaI/AAAAAAAAC3s/q3ICHYj36Xc/DSCN7747.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gue2vtb0mBM/TnubuQVV7nI/AAAAAAAAC3w/-gUScvaWY5c/DSCN7748.JPG[/IMG]
-
Remix- dostal wyrok bo jest TTB- Ma DS! Szczescia psiaku:)
agaga21 replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Wizyta miala byc wczoraj ale Odis dostal skretu zoladka wiec Anula juz nie miala glowy do wizytacji :( Ale na dniach mysle jakos sie spotkaja, niech tylko dozio dojdzie do siebie po operacji.[/QUOTE] trzymam kciuki, niech psisko zdrowieje..... -
[quote name='stonka1125']Diablo jest wykastrowany[/QUOTE] super! :) trzymam kciuki za udaną adopcję
-
a czy będzie przed adopcją wykastrowany?
-
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
agaga21 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że uda się wszystko załatwić z korzyścią dla psiaków a były właściciel dostanie porządnego "kopa w dupę". może można by zgłosić sprawę zaniedbania/porzucenia albo jeszcze coś na policję? niestety nie jesteśmy jasnowidzami...a szkoda, bo niektórzy ludzie to paskudne szuje i kłamczuchy:angryy: -
Mustang - wielki michu o sercu anioła ma dom!!
agaga21 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='SkarpetKa']agaga widzę lubisz "znajdki":evil_lol:[/QUOTE] hehe, faktycznie. tylko mój mąż musiałby uwierzyć, że sam go znalazł i to całkiem przypadkiem :evil_lol: :evil_lol: -
Mustang - wielki michu o sercu anioła ma dom!!
agaga21 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
o rany, jaki cuuuuudny!!!!!!!! niech go ktoś mojemu mężowi do pracy podrzuci:cool3::diabloti::diabloti: -
[quote name='Migori'] Wiesz co? akurat na tym filmiku miała koszmarne problemy ze skórą po leczeniu sterydowym, ale cieszy mnie to, że aż tak tego nie widać. [/QUOTE]no nie widać. widać za to błysk :)
-
[quote name='chita']pewnie jest w med-wecie, tam moja nyte lecze, trzymam mocno kciuki za niunka!![/QUOTE] tak, właśnie tam jest. [url]http://www.klinika-wet.pl/o-nas[/url]
-
[quote name='Akrum']o matko... biedny psiak... takie miał szczęście, że trafił do super hoteliku, na dodatek dogadał się z naszą Laleczką i nie musiał siedzieć sam w kojcu, a tu nagle... nigdy nie miałam doczynienia z psem bez prącia, to wiem może głupie pytanie, ale jak rozwiążą teraz sprawę oddawania moczu?[/QUOTE] w szczecinku mieli już buldożka po usunięciu prącia. miał cewkę moczową umiejscowioną z tyłu, jak suczka. to taka jakby operacja zmiany płci. pies może z tym żyć, nie cierpi. psiak jest ulubieńcem danusi, na pewno nie pozwoli by cierpiał. operacja w poniedziałek jeśli leukocyty spadną. prącie jest w tej chwili zasłonięte, penis jest podszyty, tzn. napletek, tak by zakryć prącie, by psa nie bolało. dziś załatwiał się sam, nie musi mieć cewnika. opiekę ma profesjonalną, to klinika z prawdziwego zdarzenia, choć ceny kosmiczne.na szczęście póki co psisko ma sponsora, który zadbał o to, by było na rachunek(dziś sponsor załatwił transport w komfortowych warunkach a także zostawił w klinice 1000zł jako pierwszą wpłatę za leczenie, badania, zabieg)
-
masakra z tymi szczepieniami!!!
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']W niedziele Dalcia bedzie miec goscia:multi:[/QUOTE] oooo! już pan dzwonił?? a ja mu nawet nie zdązyłam twojego numeru podać! :D ankieta w porządku :) niech przyjeżdża. -
[quote name='agnieszka32']To i mnie odwiedzić musisz! [SIZE=1][COLOR=silver]Ale to dopiero w nowym domu[/COLOR] ;)[/SIZE][/QUOTE][SIZE=1] [SIZE=2]ciebie moja droga to odwiedzimy całą rodzinką, czyli prócz mnie będzie: 1 mąż 2 dzieci 3 psy (módl się, żebyśmy jednak kotów sobie nie sprawili bo chyba musiały by być 4 sztuki, by wszystko pasowało :evil_lol:[/SIZE] [/SIZE][quote name='agnieszka32'][SIZE=1][SIZE=2]Uważaj teraz na Lunę, żeby Ci przez ogrodzenie nie nawiała w tej cieczce. No i nastaw się, że wszystkie kundle z okolicy będą się do Was złazić :diabloti:. Nie wychodź z nią teraz na spacery poza ogród, mniej się zapach rozniesienie, jeśli nie będzie sikać poza posesją ;)[/SIZE] [/SIZE][/QUOTE]bramy zabezpieczone są cały czas ale wydaje mi się, że miałaby już problemy z przeciśnięciem się, bo w końcu już nie jest taka malutka. kupiłam jej majtki na cieczkę:evil_lol: ale jeszcze jej nie przymierzałam. podejrzewam, że będzie je ściągać. kurcze, jaki pech. idealny termin sterylki przypadnie w chwili gdy będę tuż przed lub tuż po porodzie...
-
wiadomości dobre i złe. dobra to taka, że to nie zmiany neurologiczne. złe to takie, że chłopak będzie miał amputowane prącie. w tej chwili został w klinice w grudziądzu, najpierw zbiją mu leukocyty, bo ma 35 tysięcy(o ile czegoś nie pokopałam) a potem zabieg.
-
przydałyby się jeszcze inne zdjęcia i dane kontaktowe. tymczasem założyłam mu na niebieskim wątek: [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6692[/url]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Na królika znalazłam sposób --> otworzyłam okno :evil_lol: Masakra ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]:evil_lol::evil_lol: niezły sposób. ciekawe czy się sprawdzi u nas jak luna w nocy kupe w klatce zrobi:cool3: współczuję bólu kolana, zastrzyków(ale jesteś dzielna, że sama sobie robisz!) no i całego tego zamieszania szpitalno-karetkowo-poczekalniowego. no niestety taki mamy kraj w którym lepiej nie chorować, bo cię jeszcze za to opieprzą a formalności jest tyle, że bokiem wychodzi:roll:
-
relaksing nad morzem świetny! sama bym sobie taki chętnie pouprawiała:evil_lol: bora jak zwykle pięknie błyszcząca :) przyznaj się, czym ją smarujesz:cool3: