Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. prezio pewnie zadowolony bo pańcia się nad pazurkiem rozczula :)
  2. [quote name='magdabroy']Nie, ja mieszkam w Niemczech, ale do granicy holenderskiej mam zaledwie 8km ;) A wypad nad morze połączyliśmy ze spotkaniem, bo i tak byliśmy bardzo blisko, więc trzeba było to wykorzystać :)[/QUOTE]rozumiem. fajnie się tak spotkać :) trochę zazdroszczę :) [quote name='bira'] Na początku się dogadywały, ale w pewnym momencie Birre przerosło, bo były dzieci, leżały torby i siedzieliśmy, że nasze głowy na poziomie psów, więc dziewczyna nie wytrzymała i zaczęła się stawiać. Ona ma korbę na punkcie pilnowania siedzących ludzi, więc pilnowała nawet Magdy przed Tora...[/QUOTE]a to łobuzica. mam nadzieję, że obyło się bez rozlewu krwi? [url]http://img52.imageshack.us/img52/625/dsc58781resize.jpg[/url] boska!:loveu::loveu::evil_lol:
  3. [quote name='majqa']Ledwusiem i to dosłownie. :-( Ja się czuję fatalnie, łepetyna napitala równo, jakbym miała jakiś udar z gorąca. .[/QUOTE]to współczuję. mnie tak 2 dni temu bolała ale to pewnie przez ciśnienie. dla zwierzaków to pewnie szok taka nagła zmiana pogody.
  4. ale super, że bira z torą tak się dogadały! magda, ty też w holandii mieszkasz czy byliście przejazdem? super taki wspólny spacer brzegiem morza. [url]http://img834.imageshack.us/img834/518/dsc58681resize.jpg[/url] śliczna :)
  5. monika, ty się dobrze zastanów, bo falko jest naprawdę fantastyczny. ja bym go pewnie nikomu nie oddała :)
  6. [quote name='Telimena']co mu się stało?[/QUOTE] rana mocno spuchła po kastracji.
  7. no dajcie te foty w końcu :)
  8. hehe, ogrodnik codziennie wysyła sms z pytaniem czy na pewno podlewamy i czy rośnie:evil_lol: izuniu, aż tak bardzo się nie ukrywałam ;) mam nadzieję, że z nami zostaniesz :)
  9. dolcio niestety spuchł mocno i zaliczył kolejną wizytę u weta. dostaje furosemid, coś p. bólowego i jakąś maść. telimena, wysyłam ci pw.
  10. [quote name='majqa']No Agago, foch gigant! Że też ja nie wiedziałam, że prowadzisz foto blog o swoich szczęściach! :-) Poważne niedopatrzenie... ;-)[/QUOTE]no nie wierzę! kogo ja widzę???:loveu: moja droga, prowadzę galeryjkę już od 3 lat chyba :) miło, że do nas trafiłaś
  11. [quote name='bira']Jak przekupny jest, to na pewno się uda ;-) Z Ingą też by mi jakoś zakupy poszły, poza tym, że musiała bym kupić tonę spinek, jakąś badziewną różową kieckę i coś z cekinami ;-) Ale z Bianą się nie da nic ugrać. Ta drze się od razu na wejściu do sklepu. Ucieka z wózka, zrzuca łachy na podłogę, najgorzej jest w sklepie z butami, bo wyciąga wszystko z pudełek, ew, znosi podeła w moje okolice, a jak próbuje zaciągnąć ją do wózka albo wziąć na ręce albo za rękę, to drze się tak jakby ją obdzierali...... Nigdy, przenigdy zakupów z tą panią ;-) Byłam dwa razy i to były moje ostatnie dwa razy :-)[/QUOTE]o matko! nie chcę wiedzieć jak ona będzie przechodziła bunt 2-latka. już ci współczuję:diabloti:
  12. [quote name='bira']A musisz ich ze sobą zabierać? Sama szybciej obskoczysz ;-) Ja byłam wczoraj, moje dziewczyny też nic nie miały, łącznie z kurtkami wiosenno-letnimi. W dwie godziny z haczykiem się wyrobiłam.[/QUOTE]no niestety karol musi być jutro w pracy i nie mam z kim ich zostawić. liczę na to, że lena zaśnie w wózku a kamila przekupię lodami by był w miare grzeczny:evil_lol:
  13. [quote name='bira']A jak w garażu nie znajdziesz, to na stację benzynową go wyślij :-)[/QUOTE]jutro jadę z dziećmi na zakupy, więc sama na stacji zobaczę. nie wiem jak ja w ten upał załatwię te zakupy. kamil wyrósł ze wszystkich sandałów a lena nie ma czapeczki letniej, bo kupiona na allegro za wielka. poza tym muszę im uzupełnić resztę garderoby, więc zapowiada się dłuższe łażenie po sklepach. masakra w taki skwar.
  14. [quote name='bira']Taki jakiś smar. Koleżanka mi to poleciła i stosuję dość regularnie ;-)[/QUOTE]ok, dzięki. jutro wyślę karola na poszukiwania do garażu, bo coś powinno tam być.
  15. [quote name='bira']Może piach Ci nawłaził? Spryskaj to WD40, u mnie pomaga :-)[/QUOTE]to jakiś smar, tak?
  16. dziękuję dziewczyny, miło to czytać :) u nas wczoraj i dziś taki upał, że szok. 32 stopnie w cieniu a na słońcu było grubo ponad 40! lena porozbierana taka była cały dzień a i tak przez sen się pociła, choć wózek stał w cieniu. no właśnie...wózek:angryy: zacina mi się skrętne koło. nie wiem co z tym zrobić, przecież nie odeślę do reklamacji bo bym została na kilka tygodni bez wózka. macie może jakieś sposoby na to? zamiast się ładnie skręcać, to się blokuje i nieraz muszę się z tym wózkiem nieźle naszarpać.
  17. [quote name='agnieszka32']Przepięknie to już wygląda!!! I trawkę też widać :)[/QUOTE]widać, widać, mam wrażenie że teraz rośnie w oczach:crazyeye::multi:
  18. [quote name='Ania+Milva i Ulver']aaaa, co za cudeńko śliczne!! pasuje jej zielony:)[/QUOTE] dzięki aniu :) kamila też w zieleni lubiłam jak był taki mały. róż księżniczkowy stosujemy umiarkowanie :evil_lol:
  19. lenka dzisiejsza [img]https://lh5.googleusercontent.com/-irQz7D0-WD0/T52IU7MkpHI/AAAAAAAAEa0/nAAl_K4s-Ak/s512/IMG_9363a.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AfUqYyHmuiQ/T52IWWXYTlI/AAAAAAAAEa8/vRSjcQzY29o/s512/IMG_9369a.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-kWY23GLFydA/T52IX8tZbMI/AAAAAAAAEbE/fQczTyMINlM/s512/IMG_9372a.jpg[/img]
  20. aga, jak patrze na te zdjęciA to się zastanawiam czy ja wczoraj nie za cienko lene ubrałam, bo miała tylko body z krótkim i sukienke bez rękawków i skarpetki, czy może u was jakoś zimniej niż u nas było. dzisiaj się też zapowiada upał straszny ale nie narzekam :) zosia widać zachwycona zabawą na tarasie:loveu: a marusia widać szuka cienia, tak jak moje psiska. i kiedy u mnie będzie w końcu coś kwitło???:evil_lol:
  21. a kiedy będą fotki? :)
  22. [quote name='lula2010']ogrod CUUUDENKO!!!:-)[/QUOTE] cudeńko to mam nadzieję kiedyś będzie.teraz jest łyso,iglaki pocięte ale jest szansa, że zaczną wypuszczać nowe pędy i coś z nich jeszcze będzie. no chyba, że etna wszystkie wykosi..... no i jeszcze część przy garażach jest do zrobienia ale to kieeeeedyś. w ogóle to mamy jeszcze strasznie dużo do zrobienia i pewnie całymi latami będziemy to robić. chcemy ogrodzić przód, by połączyć w jedną całość ogródki, wtedy brama będzie z przodu, przed domem a nie w połowie, jak jest teraz. na podjeździe musi być kostka aż do garaży, bo ten czarny żwir jest okropny, same garaże trzeba otynkować, wymienić drzwi... to takie główne plany ale kiedy będą zrealizowane to nie wiem. póki co cieszę się z zielonej trawki i kilku nowych krzaczków :)
  23. to mam nadzieję, że wet się nie myli tym razem :) a jak się babcinka czuje? apetyt wrócił?
×
×
  • Create New...