Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] super, że dziewczynki grzeczne u lekarzy...kurde jak patrzę jakie one sa długie, to się zastanawiam jak to możliwe, że Bartek ma już ponad 75cm...skoro my tacy normalni wzrostowo...hmm[/QUOTE]nie martw się, teraz rośnie, potem przystopuje a nawet jeśli nie, to wysoki facet będzie a to jest plus ;) ania ile bartuś ważył ostatnio?
  2. przed planowaną ciążą warto brać kwas foliowy. co do badań, to ja nie robiłam, po prostu regularnie odwiedzałam ginekologa minimum co rok , więc cytologię miałam na bieżąco.
  3. może jakieś deklaracje by się udało zebrać :(
  4. wspaniałe wieści! miałam okazję poznać 2 suczki doktor agnieszki, jedna z nich próbowała uratować życie mojemu lecterowi(*) oddając mu własną krew... vinni będzie miał wspaniałe towarzystwo i cudowną panią :)
  5. u mnie zakwitła jedna piwonia tegoroczna na jasno różowy kolor. piękna jest to fakt ale zapach....! przebija wszystko! coś cudownego :) w przyszłym roku dokupię całe mnóstwo piwonii:evil_lol:
  6. wróciłam z leną ze szczepienia. za niecałe 2 tygodnie skończy 7 miesięcy. zmierzona była już przy miarce na stojąco :) (bardzo jej się to podobało i się śmiała przy tym mierzeniu) i okazuje się że wzrostu ma 69cm. przy osłuchiwaniu też się śmiałą i próbowała zabrać pani doktor stetoskop :evil_lol: wagowo przybrała pół kilo, waży 7,960kg. moja malutka była bardzo dzielna i płakała tylko troszeczkę.
  7. [url]http://img521.imageshack.us/img521/1228/p5276807.jpg[/url] hehe, a to łobuz:diabloti: [url]http://img850.imageshack.us/img850/6126/p5276766.jpg[/url] [I]GDZIE MOJE MLEKO????[/I]:angryy::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img577.imageshack.us/img577/1716/p5276789.jpg:loveu:[/url]
  8. [quote name='Sybel'] Ten szpital mi zrył psychikę, mam nadzieję, ze to szybko minie. Za dużo tych historii, za dużo nieszczęść tam krąży i nie da się od tego odizolować, jak przychodzi np. ordynator i przy całej sali streszcza historię zmarłego malucha współlokatorki. Potem, jak KTG gubił u niej na moment tętno Malucha, to cały pokój sztywniał i leciałyśmy po położne. Masakra.[/QUOTE] no właśnie...to taki oddział. ty masz szczęście, że trafiłaś tam z drobiazgiem w zasadzie. też miałam okazję parę lat temu spędzić tam jakiś czas z zagrożeniem, też się nasłuchałam. czasem lekarze są bezduszni, słyszałam historię jak kobieta została zabrana z patologii na porodówkę i musiała urodzić martwe dziecko naturalnie, tzn. wywołali jej poród, nie zrobili cesarki a była już w 3 trymestrze, jakoś prawie pod koniec ciąży. w każdym razie po tym traumatycznym porodzie położyli kobietę na sali z innymi, świeżo upieczonymi mamusiami, szczęśliwie tulącymi swoje maluszki...co taka kobieta musiała przeżywać :( i tego typu inne historie.... lepiej tam nie trafić, bo psychicznie można się wykończyć.
  9. [quote name='Sybel'] Engelina, mam termin między 16 a 23 czerwca, Młody waży 3 kg w tej chwili. Zazdroszczę, ze masz Małą już w ramionach, tak bardzo bym chciała, zeby Witek już był niezależny od mojego ciała, to jest takie stresujące, ja się ciągle boję, że jakiś mały błąd w żywieniu czy zachowaniu go skrzywdzi - OCP wychodzi bokiem.[/QUOTE]jak się urodzi, to dopiero będziesz się martwić :D ale faktycznie, lepiej jest jak już się ma dziecko po tej stronie ;)
  10. warto byłoby na fb zrobić wydarzenie...
  11. [quote name='Ati']foty niewyrazne, to nie wstawiam:)[/QUOTE]to widzę że niepotrzebnie wysyłałam...
  12. cała prawda... [url]http://blog.onet.pl/42095,archiwum_goracy.html[/url]
  13. widać, że mała jest w dobrej formie :)
  14. [url]http://img838.imageshack.us/img838/9458/26742483.jpg[/url] morze widać(po pysku:evil_lol:) spienione ;) [url]http://img845.imageshack.us/img845/2611/90659471.jpg[/url] o matko! :D:D [url]http://img140.imageshack.us/img140/6579/46959072.jpg[/url] maluchy pływają w brodziku ;) dziewczynki chyba zahartowane i mimo że chorują to szybko wracają do zdrowia :) ale wam fajnie nad morzem!
  15. [quote name='malawaszka']dziś Birma zrobiła pobudkę o 4.10 :mdleje: kupkę się dziecku chciało... kurde z nimi jest jak z dziećmi... oczywiście mogłam nie wstać i nie wypuścić jej, ale wtedy miałabym sprzątanie, wolę więc wstawać :lol: [/QUOTE]mnie lucynka budzi czasem by pokazać, że kupkę już zrobiła...
  16. [quote name='piechcia15']jak można jednym ruchem zdjęć tzn że jak pies wskoczy rozpędzony to też się odklei i będziemy co chwilę poprawiać:) ta trawa to niezły pomysł ale chyba faktycznie muł i piach będą się w niej osadzać.[/QUOTE]nie. jak złapiesz z krawędź tej maty i ją oderwiesz to wtedy się odklei. pies jej na pewno nie przestawi taplając się w wodzie, bo przyssawek od spodu jest sporo i trzymają dość mocno(mieliśmy coś takiego kiedyś do wanny jak synek był mały)
  17. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/3-1.jpg[/url] hehe, dobre zdjęcie :evil_lol:
  18. [IMG]http://szczecinek-schronisko.home.pl/gallery/artykuly/poadopcyjna_026.jpg[/IMG] [IMG]http://szczecinek-schronisko.home.pl/gallery/artykuly/poadopcyjna_034.jpg[/IMG] [IMG]http://szczecinek-schronisko.home.pl/gallery/artykuly/poadopcyjna_062.jpg[/IMG] [IMG]http://szczecinek-schronisko.home.pl/gallery/artykuly/poadopcyjna_064.jpg[/IMG] jaki on jest piękny!!!!!!!!!!
  19. według mnie lepsza będzie taka mata: [url]http://www.horstsc.pl/index.php?products=product&prod_id=15749[/url] [IMG]http://www.horstsc.pl/image_func.php?img=gfx/f570bb2a6eaab11c4cf6e619a960b7e1.jpg&maxwidth=350&lang=pl[/IMG] jest na przyssawki i jest taniutka. myślę że 2 sztuki wystarczą. taka sztuczna trawka będzie tylko zbierała brud a tą matę którą wkleiłam można jednym ruchem zdjęć i wyczyścić.
  20. dziś spotkałam ferdusia :) wieeeelkie psisko z niego się zrobiło. pani go strasznie mocno kocha, nie mogła się go nachwalić. powiedziała, że to pies idealny :) ferduś zrelaksowany spacerował sobie w ogródeczku, podszedł się przywitać, potem potarzał się w trawce w cieniu :) kochane z niego psisko i powiem wam, że domek mu się trafił fantastyczny! ciepły, kochający, troskliwy. zrobiłam fotki telefonem ale wstawić nie umiem, mogę za to komuś wysłać mms jeśli ktoś chciałby wstawić na wątek.
  21. [quote name='bira']Myślisz, że te jeszcze będą za ciężkie? Biedna, w karku może ją zacząć strzykać ;-)[/QUOTE] przecież to delikatna istotka:loveu: więc wszystko możliwe ;)
  22. [quote name='bira']Dziękujemy bardzo :-) Byliśmy dzisiaj u lekarza. Bianka ma jakieś wrzody w gardle do tego wysypka na nóżkach a najgorsza na piętach. Pani doktor stwierdziła, że Biania ma zapalenie gardła, wysypka to nie wie co to... i na to gardło dostaliśmy nurofen! Jestem wściekła, paparuchy cholerne.[/QUOTE]ja piernicze...........:shake: [quote name='bira']:-) Dziewczyna moczy tyłek, wyciąga największe konary ;-) i pruje się jak zwykle ;-) [/QUOTE][url]http://img4.imageshack.us/img4/3742/10785636.jpg[/url] [url]http://img339.imageshack.us/img339/3478/89569601.jpg[/url] kasiu, pilnuj by się lalka nie przedźwigała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img855.imageshack.us/img855/4715/20766588.jpg[/url] :roflt:
  23. a myślałam,że znów się pogubiłam w twoim stadzie i to bardziej niż zwykle ;) nie dziwię się, że przeżywasz. tymczasowiczów kocha się często tak mocno jak własne psiaki.
  24. [quote name='agnieszka32']O matko, nie mogę jakie fotki wspaniałe!!! Cudowne, wprost cudowne :loveu::loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-PkrmgIOTe6M/T7_vqazzwyI/AAAAAAAAE1k/qcC5nCSKsvo/s640/aIMG_0574.jpg[/URL][/QUOTE] :):) dzięki aga. też byś w końcu jakieś fotki u siebie wstawiła:cool3:
×
×
  • Create New...