Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. sybel, jak masz jeszcze 2 tygodnie do terminu to się nie spiesz aż tak. dziwię się, że lekarz ci te "metody" już teraz podpowiadał. wiesz, ja też nie mogłam się doczekać, też chciałam przyspieszyć. okazało się, że lenka urodziła się tylko 3 tygodnie przed terminem a okazało się, że była jeszcze nie do końca do tego dojrzała i zamartwiałam się przez to a lekarze też traktowali ją inaczej, prawie jak wcześniaka, więc nie wszystko było ok. powiem ci tak-to tylko kilkanaście dni a dla dziecka to bardzo dużo. dają one dziecku możliwość dorosnąć, dojrzeć do końca. wiem, że końcówka ciąży jest najgorsza i już się ma jej serdecznie dość ale jakoś dasz radę jeszcze te 2 tygodnie się przemęczyć-dla dobra maluszka :) naprawdę się dziwię, że gin ci podpowiadał jak przyspieszyć poród skoro jeszcze nie jesteś w terminie:shake: no ale lekarze są różni...
  2. [quote name='lula2010'].....LEJE....:angryy::mad:[/QUOTE] u nas siąpi od kilku godzin
  3. [quote name='Tines']dziękujemy :loveu: i również pozdrowienia ślemy :Rose: Mamy jeszcze news [IMG]http://www.rodzinko.pl/images/smilies/a051.gif[/IMG] Zabieramy dziadków w góry bo chcą odwiedzić swoje rodzeństwo więc Balbinka jedzie na pierwsze w swoim życiu wakacje [IMG]http://www.rodzinko.pl/images/smilies/banana.gif[/IMG][IMG]http://www.rodzinko.pl/images/smilies/e035.gif[/IMG] mimo że prawdopodobnie będzie to trudna podróż bo niestety [IMG]http://www.rodzinko.pl/images/smilies/h035.gif[/IMG] to na miejscu na pewno jej się spodoba [IMG]http://www.rodzinko.pl/images/smilies/zab.gif[/IMG] Po powrocie wstawię fotki [IMG]http://www.rodzinko.pl/images/smilies/wariat.gif[/IMG] mam nadzieję że nie będzie nie miłych niespodzianek [IMG]http://www.rodzinko.pl/images/smilies/roll2.gif[/IMG][/QUOTE] udanego wyjazdu:) i pamiętajcie o adresówce, bo psiaki na wyjazdach lubią się gubić...
  4. [quote name='Sybel']Dziewczyny, z zakresu przedporodowego - słyszałyście o tym, zeby ktokolwiek Wam radził jeść fusy z kawy na przyspieszenie porodu? Bo mi tak w piątek ginek walnął i mnie zatkało. No na samą myśl mi się robi nieswojo, więc na razie spaceruję, ile wlezie (a nie wlezie dużo, bo nogi puchną, więc tak źle i tak niedobrze). No i ginek kazał też jeść dużo suszonych śliwek, stosować czopki glicerynowe, bo "jelita pobudzą macicę". No jakoś tak nie jestem przekonana. Mam takie skoki nastroju od kilku dni, ze masakra. Na zmianę euforia i ryk, do tego albo spać jak suseł, albo nagle atak ciężkiej potrzeby sprzątania, porządkowania. Współczuję rodzinie. No i strasznie sie zrobiłam drażliwa, każdy drobiazg powoduje, ze zaczynam chlipać, prawie, jak pierwsze dwa miesiące ciąży... Nie wiem, ile jeszcze, ale w tej chwili w głowie mam tylko kawałek Queen I want to break free :P (Tym bardziej, ze Queen zagrają w Polsce dzień przed moimi urodzinami, ich koncert był zawsze moim największym marzeniem, a oni wybrali jedyny rok, kiedy nie mogę, bo kasę bym z pod ziemi wydłubała).[/QUOTE]ooojjj......chyba cię jakiś stresik przedporodowy dopadł ;) nic dziwnego, bo lada chwila twoje życie zmieni się na zawsze :) urodzisz i się wyciszysz na pewno. co do porad twojego lekarza to ja bym się raczej do nich nie stosowała. chyba nikt w końcówce ciąży nie ma ochoty na żadne żołądkowe sensacje a to picie fusów na pewno dobrze na żołądek nie wpłynie. śliwki ok ale czopki, jeśli nie ma potrzeby chyba bez sensu, bo pewnie rozregulują naturalne procesy i będziesz miała zaparcia a zaparcia po porodzie to też nic przyjemnego... jesteś już po terminie?
  5. jezu! co za potwór z tego babska!!!!!:angryy::angryy: taki pies wymaga specjalnej troski, opieki, leczenia a ona tak po prostu go nie chce!!!:angryy: no zagotowało się we mnie! te guzy...mam nadzieję że są to tylko jakieś narośle do zoperowania i "zapomnienia" a oczka to pewnie jakieś entropium czy coś... kurcze, trzeba mu pomóc :(:(
  6. [quote name='magdabroy'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-cWdB1L03wg8/T9JTZfQjstI/AAAAAAAAE7E/EZYHLx5buWM/s640/IMG_1013.jpg[/URL] jaki ma basen :D [/QUOTE]niestety tylko ona z niego korzysta. przy wielkich upałach morris czasem zanurzy w nim głowę by wyłowić wrzuconą tam np gumową piłkę a lucynka tylko czasem pije ale wchodzić się boi. [quote name='bira']Etusia widzę do euro trenuje ;-) Niech trenuje, pokarze naszym gwiazdorom jak się gra :-) A po takim treningu każdemu się spa należy :-) [/QUOTE]tak, z etny to prawdziwy zawodnik :) wczoraj w końcu zabrałam obie piłki i ma przerwę, bo nie mogę już patrzeć ja jej poobijany nos. [quote name='lula2010']powtorze sie: psiaki sa PRZESLICZNE !!!:lol:[/QUOTE]dziękuję :) [quote name='jonQuilla']taaa Etna to synonim takich słów jak gracja, subtelność, delikatność, zwiewność, cisza, schludność i jeszcze kilka innych :loveu: [/QUOTE]hehe, dokładnie :evil_lol: [quote name='Izabela124.'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-p9xcngqr7kk/T89kENdCAFI/AAAAAAAAE2E/oPuPBPBA4xc/s640/IMG_0732.jpg[/URL] Etna w swoim żywiole :lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-8kxuC4VzIa8/T89kldf9o0I/AAAAAAAAE38/S7d24Ayx0BA/s640/IMG_0860.jpg[/URL] piękny Morris :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-9Et_71vct3E/T89kjhGFqFI/AAAAAAAAE30/VMucjQWDfMU/s640/IMG_0857.jpg[/URL] piękna mała czarna :loveu: A ogród fantastyczny! :loveu: Metamorfoza studni też super![/QUOTE]dzięki :) [quote name='Donvitow']Etna szczęśliwa.:)[/QUOTE]mam nadzieję :) dzisiaj od popołudnia u nas pada. nie wiem, czy wszystkie nornice już wymordowane ale....dziś nie znalazłam ani jednej!!!!!!!:multi: po raz pierwszy! no chyba, że organizują jakieś zmasowane natarcie i to tylko cisza przed burzą...:roll:;)
  7. [quote name='Ania+Milva i Ulver']a kiedy camilię najlepiej podawac- na noc, czy w dzień?[/QUOTE]aniu, camilie rano, w południe i wieczorem a przed spaniem dodatkowo paracetamol w dupcię ;) i jakoś dziecku lepiej, na pewno ma ulgę na kilka godzin, to i ty pośpisz trochę. u nas ta camilia działała przy 2 pierwszych ząbkach. teraz przy trzecim słabiej, ale to na pewno wina agnieszki32, bo powiedziała mi że to nie działa (i przestało chyba działać!) czarownica jedna, no!:mad::evil_lol: a calgel też mam, smaruję ale chyba też nie działa. raz zamiennie z paracetamolem podałam ibum od 3 miesiąca można, tylko niestety to syropek i trzeba się nagimnastykować by maluch przełknął a nie wypluł i nie zwrócił , ale warto, bo też działa. lena też tak wierzga i położona na pleckach natychmiast przewraca się na brzuszek. jest na to rada. my mamy śpiworek i takie wałki, między które wkłada się dziecko i nie może się wtedy przekręcić.
  8. [url]http://img14.imageshack.us/img14/783/66429452.jpg[/url] świetne!:evil_lol:
  9. a jak się miewają gorzowskie ttb?
  10. [quote name='agnieszka32'] Dziewczyny, wiem, że taki temat już był, ale możecie na szybko napisać, co polecacie na katar? Od 3 dni Zocha jest przeziębiona, katar okropny (i stan podgorączkowy). Zakraplam wodą morską w sprayu, odsysam gily fridą, na noc smaruję (nie pamiętam czym) plecy i klatkę piersiową, podaję przed snem Nasivin soft i smaruję pod noskiem maścią majerankową. Coś jeszcze może jej pomóc?[/QUOTE]to chyba niestety wszystkie możliwe sposoby. ja właśnie też walczę z leny katarem tak samo jak ty. tylko niczym jej nie smaruję ale za to na pieluszkę tetrową daję ciut maści vick i daję jej to do przytulania i ona się tym inhaluje. masakra, mała się wścieka bo ssać nie może, budzi się ciągle, od tygodnia od 5 rano już jest pobudka! do tego właśnie ząbek. dziś go w końcu dojrzałam i wydaje mi się że to górna dwójka! czy to możliwe, żeby dwójka wyszła przed jedynką? aniu, bartuś widać zachwycony kołem :) ale jednak firanka ciekawsza:evil_lol:
  11. [quote name='magdabroy'] Leżałam w wannie i patrzyłam na brzuch :) Wyglądałam jak z jakiegoś filmu, gdzie "obcy" próbuje sie wydostać na zewnątrz :D:D[/QUOTE]zawsze lubiłam patrzeć jak mi się brzuch ruszał gdy jeszcze dzieci były po tamtej stronie :)
  12. bora założyła mu wątek: [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=7668&p=190653#p190653[/url] ja dodałam zdjęcia
  13. [quote name='Ajula'] Tylko wiesz, [B]on daje z siebie bardzo dużo, żeby pomagać i są to konkretne działania[/B]. Jest ich baaardzo dużo. [B]Wiedzą o tym także osoby odwiedzające ten wątek, bo kojarzę po nickach, że z wieloma miał kmk do czynienia, szczególnie jeśli chodzi o pomagania astom i astopodobnym. [/B][B]I zapewne wszystkie te osoby wiedzą, że on świadomie nie wpakowałby żadnego psa w złą sytuację.[/B] [/QUOTE]tak się składa, że miałam przyjemność poznać krzysztofa osobiście. jest dokładnie tak, jak napisała ajula, daję sobie za to rękę odciąć. wiele razy pomagał nam w dramatycznych sytuacjach, jako jedyny nigdy nie odmówił mi pomocy i wiem, że w sytuacji bez wyjścia zawsze mogę zwrócić się do niego o pomoc i jak tylko będzie w stanie, to tej pomocy nie odmówi-[B]zawsze wszystko dla dobra psów, z wielkim sercem, z ogromną wrażliwością. jestem pewna, że nie zostawiłby psa w złych warunkach! [/B]musiały się one faktycznie mocno pogorszyć od czasu jego wizyty w hotelu u k.d. krzysztof na 100% nie jest tu niczemu winny. choć jestem zbulwersowana warunkami jakie zastałyście tam na miejscu i zaniedbaniem psów, to ani przez sekundę nie mogłabym pomyśleć, że to wina krzysztofa.
  14. [quote name='dczn']Poszukuje kogos od dobermanow.... kompletnie nie wiem gdzie szukac. HELP![/QUOTE]napisz do oris
  15. kochani, pomoc potrzebna. FIGHTER-pies poi walkach, prawdopodobnie "worek treningowy". na wątku pustki a pies...zobaczcie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227526-Figher-za-nim-PIEKŁO-WALK-PSÓW-BŁAGA-O-WSPARCIEi-DOM-Film-i-Foty[/URL] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi192/34756d800014f55e4fc0c1b3[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi331/e870139c0023a1db4fc68485[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2430/32cfc20500123ecc4fc68432[/IMG] co on musiał przeżyć... :(:(
  16. nie widziałam go na wątku ogólnym bullowatych do adopcji. zaraz go tam wrzucę. isadoro, czy ty masz bezpośredni kontakt z psem i fundacją która wzięła go pod opiekę? czy ktoś założył mu wątek na "niebieskim"?
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Chyba idzie na ząb...jutro się przyjrzę dokładnie, bo wieczorem przed spaniem zauważyłam coś białego pod dziąsłem mocno...może to by tłumaczyło jego marudzenie i niezdecydowanie, i to , że dużo śpi w dzień?[/QUOTE]nam też idzie górna jedynka. coś okropnego! ja chcę z powrotem moją kochaną, wesołą, pogodną lenkę:placz:
  18. [quote name='furciaczek']Te wczorajsze juz za stare??:eviltong::evil_lol: Poowoli ogarniam aparat, cos wrzuce:)[/QUOTE] o kurde! nie zauważyłam że są!:oops::oops::crazyeye::evil_lol:
  19. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--KjBg-E8WtM/T9JTscFEouI/AAAAAAAAE8U/m7rzI2Sr114/s640/IMG_1064.jpg[/IMG]
  20. aż mnie korci by zatytułować to zdjęcie ale tego nie zrobię ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7gHL2sqh80g/T9JThGbEoWI/AAAAAAAAE7k/AYYCLhPvnYM/s640/IMG_1042.jpg[/IMG] nie wiem jak on to robi ale zawsze jest czysty. jeszcze chyba nie widziałam by był brudny! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2AL2qJrFDoo/T9JTlOXpn7I/AAAAAAAAE70/GmBPljJ0bYc/s512/IMG_1049.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-84EJ4j1EGV4/T9JTm8__55I/AAAAAAAAE78/h3pUC1gxiBw/s640/IMG_1058.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SzMS6IS-B5w/T9JTolqgxsI/AAAAAAAAE8E/fBMVpApuuQs/s640/IMG_1062.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nQDxVhRguEs/T9JTqS85yeI/AAAAAAAAE8M/gHJ6jBVNEMA/s640/IMG_1063.jpg[/IMG]
  21. jak każda dama, etna dba o higienę i często zażywa kąpieli :p [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZVfpG6mW3mI/T9JTa7Dq3BI/AAAAAAAAE7M/9i-X63QXgMs/s640/IMG_1014.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cWdB1L03wg8/T9JTZfQjstI/AAAAAAAAE7E/EZYHLx5buWM/s640/IMG_1013.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A5-zhoNYJBA/T9JTXya-M_I/AAAAAAAAE68/ZFxMStTtHVM/s640/IMG_1010.jpg[/IMG] po kąpieli kolej na maseczkę...błotną:roll: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ocklg_KBmN0/T9JTe0RHiLI/AAAAAAAAE7c/pGJyKJHUHZI/s640/IMG_1030.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-K-ykmIaAw58/T9JTiwlmUZI/AAAAAAAAE7s/9RQPnXbfVCI/s640/IMG_1045.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...