Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. reksiu, a gdzie ty mieszkasz? ja lubie jezdzic autem, moze bym i psiaki mogla ci przywiezc, a przy okazji troche fajnych rzeczy pokupowac ;) ile km od wroclawia?
  2. e tam duzo wyzsza, jak sie patrzy na te psie miski i na nia, to nie wyglada na jakas dlugonoga blondynke ;) psotka byla kochana. ta sniezynka ja troche przypomina, moze ja podsylac ludziom do adopcji. jedzie do niemiec do reksia czy gdzie indziej? a majkela nie ma na pierwszej stro bo on nie byl w 16 tylko w innym boksie, neiwazne jest chyba tutaj to ze chcieli go uspic. niedlugo jade do pani wandy, to go zobacze, pocykam nowych fotek. mam nadzieje, ze przezyje jak go ostrzyzonego zobacze :)
  3. heheh, zeby warczec jak miske dostaje to by sie wstydzil. chyba, ze to takie jego podziekowanie :)
  4. aga, banerki w twoim podpisie nie sa podlinkowane... chcialam wejsc w ten ostatni baner...
  5. no to jak w koncu? hehe, bo sama jestem ciekawa.
  6. no to ladnie ci sie odwdziecza za opieke jak warczy heheh. tak bez powodu podchodzi i powarkuje czy jak cos idzie nie po jego mysli?
  7. no nie wiem wet, to moze tego grubaska z pierwszej strony na zdjeciu nr 3? ja juz w schronie nie bywam, ale moze dziewczyny moglyby sprawdzic jak on do innych psow ten ze skrzynki. on chyba najbardziej potrzebuje pomocy z tych takich, ktore ty masz mozliwosc zabrac. dzieki kikou.
  8. aga majkela kudlacza nie dodalas w pierwszym poscie, bo on 16tce nie siedzial? bo cos ostatnio malo kumata jestem... tez podobno grozilo mu uspienie. tak chcialam sobie troche poprawic humor. majkel do domu w wawie nie trafil, ale wydaje mi sie, ze dobrze, ze jest u pani wandy. ma tam lepiej niz u nas. biega luzem, w kaganczyku bo w kaganczyku, ale luzem, lata po calej sporej posesji. spi z nia w pokoju. wydaje mi sie, ze to lepsze niz boks u nas w schronie. czy sie myle?
  9. wet, to moze ta grubcie z pierwszej strony, albo tego bidulka bialego, tego co w drewnianej skrzynce siedzi i sie ze strachu trzesie. on bardzo potrzebuje pomocy... a rowniez wyglada na ladnego.
  10. przesliczna ona jest, milo z waszej strony, ze nad nia pracujecie... oby guzek nie byl zly, a wtedy szybko znajdzie dom, jest cudna.
  11. ok, ok. moglaby je aga dac na pierwsza. latwiej byloby sie polapac. ta biala zwrocona i krista sa cudne. sliczne. jak je uspia tfu tfu, to miarka sie przebierze, ja sie zbiore w sobie i rozpetam takie pieklo, ze sie w schronie nie pozbieraja... obiecuje.
  12. [quote name='kikou']Irysku, Wet i Reksiu mają racje...do niemiec szykuje sie mala bialo-ruda z boksu 38, ktora nazwalysmy Snieżka.... a malutka 10latka z guzem...szuka jakiejkolwiek szansy na przeżycie...[/quote] aha. a jak ta sniezka wyglada, gdzie jest jej zdjecie, na pierwszej stronie czy gdzie?
  13. jezu to sa dwie takie same? ok, mi to wisi. oby jak najwiecej poszlo z tego schronu do nowych domow. a jak gdzie i ktore to juz obojetne. nie moge sie cos polapac. moze dlatego ze na pierwszej stronie nie ma wszystkich... ale spoko. tak czy siak jestem zdania, zeby wet jedna wziela. doplace nawet. tylko jedna rzecz musze wiedziec. do niemiec jedzie ta z guzkami, ktora ciezko znosi schron itd. a wet siostra ktora bierze, tez jakas z guzkami?
  14. serknij kilka str wczesniej, negri wkelila jej zdjecie tej z guzkami piszac ze ma sterylke i 29 jedzie do niemeic....
  15. ale jak ty ja wet siostro chcesz zabrac do siebie jak on z koncem wrzesnia jedzie do niemiec, trzecia na pierwszej stronie jest ta mala grubasna... widze, ze masz ciagoty do grubasnych :)
  16. moim zdaniem pomysl dobry, zawsze trzeba wierzyc, ze poziomka pojdzie do super nowego domu. tak czy siak, mysle, ze nawet jakby sie tak nie stalo, to nie wyrzucisz psiulki po zimie na dwor :) tylko sie w niej zakochasz i bedziesz ja trzymac dopoki sie nie znajdzie dla niej dom. moge dorzucic odrobine do badan dla niej. tylko, ktora masz na mysli? ta jasna, nr 1 na pierwszej stronie? jakie badania masz zamiar robic? bo ona chyba zdrowa. chora jest ta co do niemeic jedzie. guzka jakiegos ma... bidunia. guzki mi sie zle kojarza. irysek mial guzki...
  17. zenek! ma, ma juz podaje... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119008[/URL]
  18. mozna dopisac tez majkela i spanielka zenka, ich tez chcieli uspic, a sa u pani wandy tak jakby uratowani, napewno zyje sie im lepiej niz u nas w schronie, choc nie tak super jakby bylo im we wlasnych domu.
  19. wlasnie, co to znaczy, ze w dt? czy przytulisko jest postrzegane jako dt?
  20. matko oby panny wroclawianki na ten watek nie trafily bo chyba padne. pomagajcie tym wroclawskim lepiej. kazdy wie, ze na krakvecie glosowania sa umuwione, bo skad niby wiesz, ze wygra emir? tak sobie ustalaja. ja czegos takiego nie toleruje i kropka. dziewczyny nie trabcie wszedzie o bewecie, bo znowu beda sie umawiac i tam. a tak malo kto o tym wie i bedzie mozna glosowac w spokoju uczciwie.
  21. matko juz jakis czas nie bylo tak drastycznego przypadku na dogo, przynajmniej ja nie widzialam i znowu sie rozryczalam. biedny pies. matko. we wroclawskim schronie moze i lecza, ale za to usypiaja co popadnie i rozkradaja zarcie, ktore przyjezdza z krefura dla zwierzat. tez nie wiem jak to ugryzc.
  22. na krkavecie nie ma co glosowac, bo tam wszystkie glosowania sa umuwione. na bewecie juz raz glosowalam. a teraz na wrzesien nie ma jeszcze tej ankiety z tego co widze. ale nie ma co, zaglosuje na pania wande. biorac pod uwage, ze ma na glowie nie tylko schronisko w przyborowku, ale takze i drugie w ruścu (gdzie ostatnio trafila zdrzadzeniem losu).
  23. kto sie dorzuci, jesli uda sie suni znalezc dom, buda przyda sie napewno innej biedzie pani wandy, a jest ich ponad 300!!! ludziska sypnijcie groszem.
  24. nikt do ciebie dzis nie zajrzal, boze biedaczku, niedlugo sie zobaczymy, przywioze ci pyszne jedzonko. ciekawe czy mnie jeszcze pamietasz... czy moze mi ktos pomoc i poszukac na necie jakiejs hurtowni we wroclawiu z psia karma, moze bede mogla kupic gdzies taniej nia w tesco 10kg za 20zl. nawet 2, 3zl tanie i to juz bedzie worek karmy gratis, przy tej ilosci, ktora planuje zakupic.
  25. moze warto sie skrzyknac, rozdmuchac na watku, ze zbiera sie na hotelik, jest przytulisko w przyborowku, nie proponuje tego tak normalnie, ale moze zadzwonic do tej pani wandy, wlascicielki i spytac czy by nie przygarnela np 2, 3 najbardziej potrzbujacych. tego staruszka np i suczek. ona je od razu ciachnie te suczki... a miesieczny koszt to 150zl. warunki lepsze niz w schronisku, ale wiadomo nie domowe. moze akurat by sie udalo, zeby satruszek spal w baraku przy kaloryferze. w przeciagu 2 miesiecy zawiozlam do pani wandy 2 psiaki z wrocklawskiego schronu, majkela (gryzacy pon, sliczny, ale wrednowaty, biega teraz luzem u pani wandy, tylko, ze z kagancem, a spi z nia w pokoju, tak sie polubili) drugi to starszy spaniel chory na prostate, hotel oplacaja mu dziewczyny ze spanielowatego forum. jest tam leczony, spi w baraku przy kaloryferze, jest kochany i ugania sie za suczkami heheh. stary kasanowa. a dodam, ze u nas w schronie oba psy mialy byc uspione, wyciagnelam je na chwile przed zastrzykiem!!! i nadal zyja, sa szczesliwe. moze warto zebys zabo zadzwonila, jesli reflektujesz, to podam ci na pw nr telefonu do pani wandy. powolaj sie na szalona ule z wroclawia od majkela i spaniela zenka. opisz jej sytuacje z tym staruszkiem i z suniami. ona ma ogormne serce, jak slyszy, ze dzieje sie krzywda i pies cierpi to serce jej mieknie. a mysle ze miesiecznie daloby sie uzbierac te np 450 na 3 psy. sama moge sie dorzucic z bazarkow. chociazby 50zl na miesiac. [B][COLOR=red]halo dziewczyny, kto sie jeszcze dorzuci?[/COLOR][/B] pomoglo sie krzyczkom, krezelowi i innym podobnym miejscom. teraz chyba przyszla pora na te bidulki. na szczescie nie ma ich 50 ani 100. bedzie chyba prosciej w tym przypadku.
×
×
  • Create New...