Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. ja zaplacilam i tutaj jest dowod bo juz sie zaczelam denerwowac ze ktos mnie podejrzewa o niezaplacenie: [IMG]https://www.mbank.com.pl/gifs/blank.gif[/IMG] 08-06-2007 08-06-2007 [IMG]https://www.mbank.com.pl/gifs/blank.gif[/IMG] [URL="https://www.mbank.com.pl/ib_lastmovement_details.asp?sTdNo=&sTag=&sMenu=&sOwnType=&sOwnCounter=1&sRate=&sEndDate=&sCCardType=&sCCardNbr=&sKind=0&sRegisterNumber=&sFundNumber=&sPBLAvail=False&field0=77&field1=T&field2=765&field3=PRZELEW+ZEWN%CATRZNY+WYCHODZ%A1CY&field4=%2D82%2C00&field5=152&field6=PLN&rdDates=2&yearFrom=&monthFrom=&dayFrom=&yearTo=&monthTo=&dayTo=&txtPeriod=14&periodType=d&operKind=ALL&minAmount=0&maxAmount=0&StartNumber=55&EndNumber=80&PeriodStartN=55&PeriodEndN=80&PackageDirection=&txtADL01=17&txtADL02=287%2C29&txtADL11=9&txtADL12=698%2C54&txtADL21=26&txtADL22=411%2C25&txtBeginBalance=339%2C75&txtEndBalance=751%2C00"][IMG]https://www.mbank.com.pl/gifs/blank.gif[/IMG] PRZELEW ZEWNĘTRZNY WYCHODZĄCY[/URL] ANNA KAMAND 17191010482215990761400001 ZA BAZARKI IRYSKA (AGUSIAZET, BEATKA) [IMG]https://www.mbank.com.pl/gifs/blank.gif[/IMG] [IMG]https://www.mbank.com.pl/gifs/blank.gif[/IMG] [COLOR=#FF0000]-82,00[/COLOR] [IMG]https://www.mbank.com.pl/gifs/blank.gif[/IMG]
  2. niech sprawdzi to anna kamand bo do niej przelewalam pieniadze (82zl) za markery od ciebie agusiazet i za bazarki beatki (60zl)
  3. aa no to wybaczamy :)
  4. :) szukalam na mapie ale we wrocku ulicy wilenskiej niestety nie ma, a kerfur jest na hallera. za daleko mam troche do was, chociaz z checia bym sie spotkala i podrzucila pare madrych pomyslow jesli takowe by sie w mojej glowie narodzily :) moge pomoc jedynie finansowo i podajac cos do ksiegarni :)
  5. tak jak malagos mowi ryz plus niepelna lyzke oleju i bedzie dobrze :) no plus te wszystkie leki, niestety :)
  6. biedna frytunia, przegapilam moment odkrycia u niej tej choroby. kiedy na to wpadlyscie?
  7. wlasnie, lekarz mowi ze semi lente podaje sie dwa razy dziennie. ja podaje berze lente tylko raz dziennie, moze jednak warto popytac lekarza czy nie da sie zmienic na ta lente. ona kosztuje o wiele mniej a tez jest dobra. ten poziom cukru jejmierzycie? ja berze mierze i do niedawna dawalam jej 12 jednostek (powinna dostawac 4) a teraz po sterylizacji hormony przestaly ten poziom cukru we krwi zaburzac i dostaje coraz mniejze dawki. teraz jest juz rowno dwa tyg po sterylizacji i dzis podalam jej 8 jednostek insuliny. druga kwestia jest to ze moze warto ja wysterylizowac (macice wraz z jajnikami usunac) chyba ze planujecie potomstwo amelkowe :) czyli pod znakiemzapytania jest ta sterylizacja i zamiana insuliny na lente (wos lub chos). bede sledzila dalsze losy amelki imoze cos od czasu do czasu rada pomoge. w koncu tez mam sunke cukrzyczke :)
  8. zalozcie moze taki watek, szukamy dogomaniakow chorych na cukrzyce, ja mam kolege cukrzyka, moze uda mi sie do niego zadzwoni i wypytac. jaka to ma byc dokladnie insulina? ja mam bere tez niewidoma i z cukrzyca, podaje jej insuline lente wos lub chos. ona kosztuje 33 zl i starczy tez na okolo miesiac 3 tygodnie. probowalyscie podawac jej inna? moze wtereynarz specjalnie wypisuje ta drozsza bo ma na tym korzysc. (jakies umowy z aptekami albo co). napiszcie mi na pw co to za insulina i czy probowalyscie podawac jej jakas tansza. czekam na pw i dzwonie do tego mojego kolegi.
  9. a co do tego jedzenia to czemu nie ryz? od makaronu przytyje znowu! a ryz zdrowszy i mniej tuczacy. czemu sie pani jej boi dac ryz do jedzenia z miesem?
  10. moze mame zagonie zeby sie wypowiedziala na temat tej choroby, jakis czas tu na watek nie zagladalam a tu takie smutne wiadomosci. jak trzeba bedzie to z mojego bazarku ktory mam zamiar niedlugo zalozyc przeznacze cos na witamine e dla fryci i na inne leki. :)
  11. hej ho czy nikt nie zaglada juz do berci? tak byc nie moze!!! cukier caly czas na poziomie zero, dlatego codzien zmniejszam jej dawke insuliny o jedna kreske. czyli jest dobrze. do okulisty mama dzwonila ale wyjechal. bedzie probowac ponownie jak wroci :)
  12. a lusia to ktora? lusia to w skrocie laguna? chyba nieee !? no to ty znalazlas dom juz 3 (laguna, czarus, lusia), a ja sie musze pochwalic ze w srode pojechalysmy z mama do selgrosa, tam byl piesek potracony lekko przez auto, obsypany kleszczami i tydzien bezdomny, mama sie zainteresowala zaczela wyrywac kleszcze, zaczeli sie schodzic ludzie no i namowilysmy takich jednych panstwa zeby chociaz na dwa tygodnie go wzieli. dzis mama dzwonila i okazuje sie ze juz u nich zostanie :). tym sposobem mamy na koncie dwa uratowane pieski (bere no i tego kleszczowego kubusia bo tak go nazwali)
  13. chcialam sie spytac jak wyglada sprawa fundacji, bo ludzie licytuja w tym ja :) kasa sie zbiera i co z nia dalej? kto to jest pani anna kamand, na ktorej konto poszly pieniadze z bazarkow ktore wygralam? jaki jest jeszcze dlug? jaka jest miesieczna rata dlugu i ile jest juz za czerwiec uzbierane? to chyba na tyle z rzeczy ktore by mnie interesowaly. aha co do tej kolczatki i paru innych rezczy ktore mam zamiar podac dla psow: to kto by je mogl odebrac z ksiegarni przy ul koszykowej 59 i zawiezc tej pani joannie do zielonki? bo jak nikt sie nie podejmie to musze wymyslic inne plany dla moich darow :) (ale wierze, ze ktos swa pomoc zaoferuje, np. taki pan zmysl ...)
  14. [quote name='_beatka_']irysku dziękujemy BAAAAAAARDZOOOOOOO za pomoc:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czy pochwala jet wystarczająca?:cool3:[/quote] no powiedzmy ze mnie zadowala :roll:
  15. przelalam na zielonke 82zl, zdobylam jedna smycz z kolczatka i pare opakowan smakolykow. narazie to wszystko co moglam zrobic. mam nadzieje ze i tak to duzo. (licze cicho na pochwałę:))
  16. te niemcy to jeszcze nic nie wiadomo. dlatego lepiej nic nie mowic zeby nie wykrakac. a oczka to tak za 2,3 tygodnie. z mama musze ustalic jeszcze bo mama dzwoni po weterynarzach.
  17. aa to ona jedzie wlasnie dzieki tej fundacji o ktorej pisalas mi na pw? czytalam o niej na ich stronce. z tego co wyczytalam sporo pieskow juz uratowali :)
  18. tez mi sie tak wydaje :), przytyla z 3 kg, dlatego od paru dni juz jej tak nie rozpieszczam i nie podtykam pod nos smakolykow. bercia moze pojedzie do niemiec do adopcji, ale to jak cos wiecej bedzie wiadomo to napisze. cukier super w normie!!!
  19. no niech bedzie ze dekoruja :) sa slodkie, chociaz mama juz z nimi nie siedzi w gniezdzie. od dzis zdjecia zamieszczam na 1 stronie !!! teraz jest tam juz z 20 nowych.
  20. bea popros ktoras z dogomaniaczek o zalozenie allegro, to duzo daje, a grubcia jest slodka wiec moze ktos ja zauwazy !!!
  21. jamniczka tina ma domek, pusia bimbusia nadal go szuka, czy ktos jej pomoze uwierzyc znowu w czlowieka. czy ktos ja pokocha jeszcze raz ???
  22. berka wstala dzis tak jak zwykle, insulina podana, jedzonko w brzuszku, teraz pewnie spi. zdjecia beda albo dzis wieczor albo jutro. bo w tym celu musze dojechac do rodzicow. a bedzie warto zamiescic bo kupa smiechu z nich. beda tez zdjecia golabkow malych ktore sie na balkonie u nas wykluly i teraz obsrywaja swoje gniazdko zarazem w nim rosnac. a bercia caly czas szuka domku !!! ciekawe kiedy juz te oczka jej sie da zoperowac, bo nie moge sie doczekac. wtedy tylko problemem bedzie to ze ma cukrzyce, moze jak nie bedzie slepa ktoas sie nia zainteresuje. bedzie musial polubic takze jej zukrzyce. :)
  23. aha czyli zostala tylko jamniczka!? a gdzie ona teraz jest? mam nadzieje ze nie w naszym schronie!!!
  24. bardzo mnie to cieszy. oby miala najlepszy domek na swiecie.
×
×
  • Create New...