-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
czyli jaki to lek? spytam weta czy by mi nie wypisal :) -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
irysek replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
podniose bidulke, bo tylko tyle moge zrobic. taka slicznosc, a tak dlugo domu szuka... przykra sprawa. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
no jak sie spodobal, pokochalam go jak mojego iryska, jest cudny, tylko, ze mamy juz jednego staruszka slepego i gluchego 2 koty, 2 chomiki i ryby. narazie odpada. ale jest kochany. czesac go nie czesalam wiec nie wiem jaki on jest podczas zabiegow. ale na spacerze super, i pozniej dal sie wyglaskac w boksie. puszeczke zjadl ze smakiem. jak dla mnie jest boski :) pokochalam go calym sercem (polowa tak dokladnie, druga nalezy do iryska) ucalujcie go ode mnie i podrapcie za uchem, bo nie wiem kiedy znowu go odwiedze. (brozowa w skrzyneczce na datki cos zostawilismy ;) w tym pierwszym boksie) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ja bylam takze u hopa. kupilam mu puche. spacerek zaliczony i dluuugie glaskanko :) kochany jest. a ja super zadowolona. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
ja tez nikogo nie chce nigdzie wpisywac, ale miesiac temu na bazarku kupila ode mnie torebke Avilia, znczy zalicytowala. wysylalam iks pw. cisza. nie polecam tego klienta nikomu. nie ma mnie teraz na dogo do 15 lipca, jakby kto mial jakas sprawe do mnie. prosze o cierpliwosc. -
nie masz sie co przejmowac sunia swoja. znaczy sie przemuj sie, tylko to byla powazna operacja, dlatego tak slabo je. a na rece nie chce, bo ja pewnie wszystko boli. ja ci bede wiozla tego malego srajtka, jakbys mogla podaj mi na pw nr telefonu, zebysmy byly w kontakcie. my bedziemy jechac autem z przyczepa, wiec latwo nas bedzie wypatrzec. i prosba. wyjedz gdzie sn alowna, zebysmy nie musieli kluczyc z ta przyczepa po obcym miescie...
-
a wiec tak, nic nie wiedzialam, ze mam odebrac psa ze schronu. moza byla tylko o tym, ze mam go zawiezc. nie znajde jutro ani chwili, zeby pojechac do schronu. wiec jak aga visenna bedzie w schronie to prosze ja o to (zaraz jej smsa napisze) zeby go zabrala. utro dzien przed wyjazdem, mam na glowie tylke, ze juz nawet bez jazdy po yorka do schronu, nie wiem w co rece wlozyc. wezme go przed wyjazdem od dziewczyn.
-
kto jutro wyciaga tego yorka? trzeba sie dogadac. mam niby psa wiezc, ale nikt sie ze mna nie kontaktowal! czy to ja mam sie z kims kontaktowac? ani ta dziewczyna z pobiedzisk, ani nikt. york sam do mnie nie trafi ze schronu. prosilabym o dostarczenie go raczej pod wieczor do mnie, bo musimy sie w spokoju spakowac. tobik bedzie u pokera, to na wieczor maly moze przyjechac.
-
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
irysek replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
narazie wiadomo, ze pojechala. a czy cos tfu tfu zbroi to pewnie sie pozniej okaze... nikki pilka doszla? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
a wybieramy sie albo w ten poniedzialek, albo wtorek, zalezy jak uda mi sie wziac ostatni wpis na studiach. po drodze wieziemy yorka z wroclawskiego schronu kawalek za poznan. nie wiem jak nam trasa minie i jak szybko ja pokonamy, bo bedziemy jechac z przyczepa... khm khm. wiec juz nie tak szybko jak ostatnio nam poszlo do pobierowa hihi. mam ci ja i limuzyne, hej! ps. brazowa, podasz na pw telefon, to sie skontaktujemy jak stoimy z podroza. hop jest w sopocie? mieszkasz blisko schronu, w razie czego...? -
[quote name='Poker']Yorczka ma wieźć w poniedziałek,ale jak znam życie,bardziej prawdopodobne,we wtorek ,Irysek z TZ w drodze nad morze.Więc się szykuj do przyjęcia malucha. Trzymam kciuki za Twoją suńkę. :lol:[/quote] zobaczymy jak to z wyjazdem bedzie, czy we wt czy w pon, tz jeszcze nie wiem, ze jedziemy trasa na poznan, a tym bardziej, ze pieska bedziemy wiezc. dzis sie dowie :) (oby sie zgodzil). a tobik jak na dolara i pkera nie powarkiwal, to nie bedzie. powarkiwal na samym poczatku, a potem byl spokoj. powarkuje czasem na takie z adhd na spacerach, ktore podbiegaja, a on wystraszony.
-
to ja pisalam gdzie poniedziska, ale niewazne. zalezy od mojej szkoly czy pojedziemy w poniedzialek czy we wtorek. ale ok, w poniedzialek moge wziac yorka (tylko czy to ja mam pojechac po niego do schronu?) a tobika zawiezc do ciebie poker, bo tobik na obce psy powarkuje i nie chce miec awantury w domu. a tobika bysmy podwiezli pod wieczor jak cos.