-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
smsem? a dzwonilam do niej wczoraj to nr z pierwszej str w takim razie nieaktualny... moze dlatego nikt w sprawie basterka nie dzwoni :P ok, wysle na ten adres wraz ze smakolykami, mam nadzieje, ze tabletki trafia do pyszczka bastera. -
zawodzi jamnik i taki maly kudlacz, w porownaniu z tym z tego watku malutki, bo ten z watku wcale nie jest niewielki. jest normalny, jak na pona przystalo. a zawodzi z tesknoty, tak jak jamnik. tak dlugo wyja i szczekaja, ze glosy potracily. w schronisku czekaja na nowy dom takze dwa kroliki (1 bialy taki zwykly z czerwonymi oczami, 1 baranek kawa z mlekiem taki troche dzikusek, no ale kazdy ma czasem zly dzien :)) moze ktos zna kogos kto potrzebuje krolika. np na prezent, czy na pasztet. polecam tego baranka, do zimy sie go troche podtuczy i bedzie jak znalazl hahah. ale tak na serio, to one na dom czekaja. aha jest jeszcze jeden taki bialawy z brudna plamka. obytrzy czekaja na dom. pani bianki kiedy pani wraca na wojnowskie wlosci. stesknilam sie za kudlatym malutkim brzdacem mikusiem.
-
widzisz ja juz tak mam. jestem troche inna i to co dla innych smieszne dla mnie normalne. no i tak jak w tym przypadku to najprawdziwsza prawda. jeden chory na swiezb kundelek (sunia), a drugi zdrowy (na takiego wyglada) owczarek niemiecki. pamietam czasy jak cala szczeniakarnia byla zawalona. w kazdej klatce po 2,3 psy. teraz kilka doroslych tam siedzi (jamnik, maly bialy wypierdek, jedan wcisnieta w sam koniec kata i jeszcze taki maly, ktory glos traci od zawodzenia). a szczeniaczkow tylko 2. za to kotow, a kotow w kociarni. kazda klatka zajeta, a w 2 po dwa kotki. mysle nad wzieciem jednego maluszka takiego 1,5 2 miesiecznego. jak myslicie? brac? nie umiem szukac domu! a na 3 kota nie moge sobie pozwolic...
-
jeza pod siedzeniem hehe dobre. a ja mam wiesci :) byalm dzis w schronie, oczywiscie zapomnialam aparatu. bylam na spacerze z kudlaczkiem, jesli mozna to nazwac spacerem. jak w koncu z aga znalazlysmy pana bogdana, opiekuna kudlaczka, to wyprowadzil go z boksu, chwile z nami pogadal i schowal sie do baraku. a kudlaczek hop i na klamke. i nie chcial sie ruszyc od baraku. bardzo lubi pana bogdana i z wzajemnoscia. pan bogdan mowi o nim same dobre rzeczy. ale to za chwilke. no i zaciagnelam go w koncu na trawke. pobiegal, ale tez musialam go ciagnac, bo jednak tesknota za P. bogdanem zwyciezala co rusz. kudlaczek jest przyjacielsko nastawiony do ludzi :) tak samo psy i koty. kotow nie widzi, nie gania, pieski traktuje neutralnie. czyli zero agresji. wesoly, ma swoj temperament. ale to dobrze, bo inaczej bylby takie rozmemlane kluchy. bardzo potrzebuje kapieli i czesania. p. bogdan mowi, ze uwielbia sie bawic woda... nalewa mu wode do miski, a ten podbiega i lapka traca, glowe wsadza, dlatego caly umorusany jest. jak sie go wykapie i wyczesze bedzie chodzacy cud. oprocz niego widzialam w schronie jeszcze 3 takie sliczne kudlacze jak on, ale juz nie tak umaszczone. 1 szary, drugi czarny, a trzeci nie pamietam. w ogole jest tyle slicznych pieskow teraz. aga wziela na rece na spacer ze szczeniakarni sunke mala i jak wchodzila, wychodzacy z baraku panstwo spytali sie czy do adopcji i ja zabrali ze soba do domu. sa tylko 2 szczeniaczki. jeden ma swiezb a drugi to [B]owczarek niemiecki. [/B]taka puchata brazowo czarna kulka. moze ktos ma chetnych na takiego szczylka.
-
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
ja wiem o jakie tabl chodzi :) o karsivan, dzis mi wlasnie wyliczal wet ile ma brac. ze zdjecia wywnioskowalam ze tak kolo 15, 20 no i tyle tabl mi sprzedal. fundnelam mu miesieczna kuracje (60zl). teraz jeszcze tylko jakies info kto podaje mu te tabl, albo komu wyslac przesylke, zeby trafila tam gdzie ma trafic, czyli do pyszczka basterka :):):) -
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
ile baster wazy? karsivan jest podawany wg wagi. musze wiedziec ile wyslac tabletek. czy moge wiedziec gdzie baster przebywa, jakies namiary na kogos kto sie nim zajmuje, zeby moc przeslac dla niego niespodzianke :) -
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
jade dzis do weta z psem na operacje to spytam o ten karsivan dla basterka :) -
powiem tak, jesli chodzi o tego psiaka, to przyprowadzil go facet, ktory po smierci sasiada obiecal sie nim zajac, powiedzial, ze agresywny, bo by go nie przyjeli, jakby powiedzial np. ze sobie nie radzi. wiec wpisali agresywny i tyle. wiec skonczcie z ta agresja bo sama pojade do schronu i go zabiore, zeby juz nie mial tych durnych papierow z wpisem agresor!? brac, nie zastanawiac sie. pies cudo, sliczny pon jest tez w sopocie, tylko oche wiekszy, tez czarno bialy, sliczny. hop. moze dwa od razu :) pasowaliby do siebie.
-
super, ze poproacie jest, nalezy jej sie cudna starosc, dom z ogrodkiem, ale nie u jakiegos wiesniaka, co by ja chlebem z woda karmil. domki sie gdzies ukrywaja, trzeba tylko poruszcy niebo i ziemie, zeby je znalezc. ja allegro psiego nie umiem robic, a tym bardziej wyciskajacego lzy. moze napisac, ze ma tydzien na znalezienie domu, inaczej ja uspia. w tytule, ze wyrok nad nia wisi tfu tfu, nie chce krakac.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ja go poznalam kochanego, ewa mnie troche strofowala, zeby go tak czy siak nie dotykac, ale ja i tak widzialam w jego oczach, ze moge. wiec to robilam. zaczepiajac go to kolo dupki to kolo nosa. wtopil sie w ogrodzenie, rozplywal sie pod dortykiem moich rak. nie wyobrazam go sobie agresywnego i gryzacego. ten etap juz raczej za nim. -
a moze warto pomoc tej suni ze szczecinskiej, mam do niej sentyment, bo jezdzilam na szczecinska ratowac szczeniaki. sunia u dziada przezyla horror, moze by tak i jej domu poszukac solidniej i wtake zalozyc jesli jeszcze go nie ma, allegro itd. zasluguje chociaz na godna starosc, jak zycie jej nie bylo do tej pory uslane rozami. szkoda mi jej. co z pozostalymi psiakami ze szczecinskiej?