-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
popytacie pani romy czy dostala paczke za pare dni ode mnie? jesli nie to bedzie awizo, zeby odebrac w pukncie in post. ja juz mam z bazarku 17zl ;) (gagata hi), a moze bedzie wiecej o 40zl tfu tfu. jak wszystko sprzedam to ok stowki bedzie :) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
aha mojej mamy psiak tez ma takie male guzki pod skora i mama mowi, ze to nic powaznego, jakies wodniaki czy cos takiego. moj tobik z mielca, ktorego przygarnelismy tez ma pare takich wiec chyba nie ma co wariowac, tylko faktycznie obserowac :) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
a czy macie mozliwosc zbadac mu te guzki, wyciagnac go ze schronu i pojsc z nim do weta? -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
ja tez wyslalam na adres panstwa O. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
a mam, duza ma byc czy mala? mam takie na dlugim pasku... gratisy do wyboru, slodkie, kosmetyczne, uzytkowe, polecam naprawde. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112976[/URL] a tutaj jest, moze cos sie komus przyda z tch 3 rzeczy :) kuszace sa gratisy ;) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
czy bedzie mozna hopa odwiedzic? wyieramy sie do jastrzebiej malborka sopotu i gdanska za niedlugo, gdzies bym tza podziala jakby nie byl za bardzo chetny i wolala lezecplackiem na plazy a ja bym podjechala. nie ma dnia, zebym o nim nie myslala. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
bazarkiem nie ma zainteresowania, a szkoda, bo fajne rzeczy, dobrze, ze zrobilam paczke i wyslalam. chociaz tak sie przysluze :) no i jak to allegro. -
[FNiZ]Świetnie sytułowani własciciela..Rodzinka w nowych domach!
irysek replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
pita to takze bohaterka filmu "czlowiek w ogniu" z denzelem washingtonem (mojego ulubionego zreszta... fajne imiona to tez pik i pok hihi. tylko to dla dwojki a nie szostki :) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
i ja wystawilam bazarek na pania rome, takze zapraszam wszystkich chetnych :) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
spakowalam dzis mega pake, a w niej herbaty, slodycze (na oslode tak ciezkiego zycia), 5 szamponow dla psow, smakolyki dla psa, scierki roznego rodzaju, myjki do naczyn, zmiotke i szufelke, ciastka, jakies knorry, pare przypraw, galaretki, kisiele, makaron, no i co najwazniejsze w tej pacze [B]vigor dla seniorow sztuk 30[/B], beda mieli na pol miesiaca chociaz. wkrotce zrobie nowa pake kupie kolejny i doloze takze kawe. sama nie pijam wiec nie kupowalam. nie wiem teraz jak z wysylka. bede wysylac in postem i oni do domu donosza tak jak poczta, wiec pani roma musi byc w domu, albo jej maz. chyba sa caly czas, prawda? napiszcie na pierwszej stronie uaktualnienie. zeby nie dostali po kilka par kapci itd. do nastepnej paczki wloze chyba troche ubran. napiszcie co jest potrzebne. wet siostro, a czemu panstwo nie chca twojej pomocy? -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
bylam dzis na zakupach, kupila 3 szampony, 3 paczki patyczkow do gryzienia i cos tam jeszcze, zapomnialam co, pozbieram jeszcze troche maneli i wysle pani romie. co do poznania drugiej osoby, ja jestem otwarta i chlopaka tez mam takiego, nie zniknalby na kilka dni, nigdy, bez slowa, lykajac na koniec kreta. nigdy. ciesze sie, ze mam to szczescie, bo widze, ze nie wszystkim jest ono dane. NIENAWIDZE ALKOHOLIZMU, ALKOHOLIKOW, ALKOHOLU!!! okropna choroba, prowadzaca do samozniszczenia, dodatkowo pograzajaca najblizsze osoby. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
wet siostro jesli to twoj maz!!! to ty powinnas wiedziec czemu odechcialo mu sie juz zyc. dziwna sprawa, nie powiem... ja bym wiedziala jakby cos bylo nie tak miedzy mna a moj adruga polowka. tak czy siak, oby sie z tego wykaraskal. ale nie zbaczajac z tematu: mysle tak samo jak jedna z ciote, allegro powinien miec kazdy z psiakow, moge nawet wystawic jak dostane zdjecia, tekst i tel kontaktowy. wiecej psow bedzie mialo szanse, bo czemu ta sunia ma byc niby wyrozniona, chyba ze ona ma allegro jako pierwsza... jak znajde chwile to podelse zabie ciuchy dla pani romy, super ze ma taki rozmiar jak ja :). jaki nosi jej maz? wspolczuje jej z calego serca. straszne jest to, ze ludzie wiedzac ile ma psow, ze ledwo chodzi i zyje w biedzie dalej jej te psy donosza... koszmar. i w glowie mi sie to nie miesci. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'][CENTER] [SIZE=3][B]"Przemyśl ! " to i prośba, czy i jak Pan/ Pani jesteście [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]w stanie włączyć się w pomoc???[/B][/SIZE][/CENTER] [/quote] podobno mialysmy poprawiac, tutaj lepiej by brzmialo wlaczyc sie do pomocy, nie ma czegos takiego jak wlaczyc sie w pomoc. ale ogolnie tekst super (dla mnie taki troche owiniety w bawelne, lubie konkrety, ale ludzi pewnie rozczuli) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
a z wroclawia? chlopak moglby odstapic plytki i takie tam, podalibysmy od razu karton przetworow, jedzenie dla psow itd. bo witminy dla pani romy moge kupic i wyslac poczta jesli jest w stanie przelknac tabletki. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
i ja nie spie jak tam mama, wybrala juz cos? bazarek niedlugo zamykam, bo chetnych brak. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='jestem_wredna']A można wpłacić pieniążki na rzecz pani Romy? Tak chyba w moim przypadku byłoby lepiej, bo niby mogę np. karmę dla psów kupić, ale przesyłka z Lublina droga będzie, poza tym nie mam ochoty dać zarobić Poczcie Polskiej :angryy:[/quote] wyslij in postem jak i ja robie :) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
to zdajcie relacje co jest pani romie potrzebne z rzeczy takich drobniejszych. i uzytkowych (kasza, mleko, witaminy, itd.) i takich nie do zuzycia tylko do uzytku (typu wlasnie kubki itd) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
a nie lepiej tym psom u tej pani niz w tym schronisku na koncu swiata? moznaby po jednym na dt zabierac i szukac domow :) -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
irysek replied to gagata's topic in Już w nowym domu
ja moge poslac pani pare sporych pak :) (rzeczy potrzebne do zycia) potrzebowalabym tylko adresu domowego, bo nie chce wysylac na fundacje, a bezposrednio do niej. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
jak ma stawiac jak juz po meczu i wygrali. jesli chodzi o wygranych ME beda to chorwaci!!! Tobika z mieleckiego schronu przygarnelismy nic o nim nie wiedzac. tylko tyle, ze staruszek i ze slepy. bylam przygotowana na wszystko. okazal sie aniolem, oby pozyl jak najdluzej. a hop moze gryzie bo w warunkach schroniskowych. jakby byl w domu z ludzmi, codziennymi spacerkami i tylko swoja miska nie gryzlby... tak czy siak go uwielbiam, jego zdjecie mam na tapecie :) moj kochany Irysek...