Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. tak jak to poker mowi, nie eutanazja tylko morderstwo. eutanazji podawane sa zwierzaki schorowane itd. a nie zdrowe. dzieki talcot za chec dolozenia sie do transportu. wysle ci za pare chwil nr konta. dzieki jeszcze raz. transport byl dzis w ekspresowym tempie. ciesze sie ze udalo sie nam dzis uratowac 2 psiaki. dziekuje agnieszcel2 ktora je ze schronu wyciagnela, myszy1, ze wynalazla greven, pokerowi za organizacje tansportu, no a sobie nie wypada dziekowac. [B]super akcja...[/B]
  2. chyba trzeba pierwsza strone uaktualnic!!! czy ten dlugi rudy nadal jest w schronie? tricolora lezacego mozna wykasowac, tak samo jak szpica... nie wiadomo jak to z parowka.
  3. tricolor zawieziony zostal do boleslawca, tam przejeli go ludzie, ktorzy zawioza go do samej greven. dzis uratowalysmy 2 psiaki. szpicka puszka cudowniuszka i tricolora. w koncu sie jakos do teg przyczynilam. bardzo mnie to cieszy. wet siostra, ja mialam psa z cukrzyca, badania nie sa drogie... paczki dla pani romy nie bedzie, myslalam ze ecci jedzie autem, a okazalo sie ze pociagiem wiec nie zabierze. salbo bylo to dogadane. do przemysla miala za to jechac ulv, ale sie wypiela. i oto w taki sposob paczke wysle na kilka razy do pani romy poczta. trudno. [COLOR=Blue][B]moze ktos sie dolozy do paliwa jakie zuzylam na dowiezienie tricolora do boleslawca? bo dalsza droga juz za free. [/B][/COLOR]
  4. na pewno. wspominam ich z usmiechem. ladna para. kochana.
  5. wlasnie, super informacja. to jak poker z tym transportem?
  6. cudownie, ze rudej sie udalo. i to tak szybko trafila do rodziny, ktora pokocha ja calymi 5 sercami. lza w oku sie kreci normalnie.
  7. no to jak jest to syrop jest pod reka. ja w trzebnicy bywam w dzien wiec nie wiem o aptekach calodobowych. myslaam, ze to tylko w wiekszych miastach sa takowe :) a kaszelto okropnosc, oby mu sie polepszylo...
  8. widzialam chlopaki jak bylam odiwedzic hopa. tino uciekl w boksu w momencie jak ewa wsadzala im miske z zarciem. taki z niego dziad, ze zamiast uciec gdzies gdzie mialby wolnosc to pobiegl w glab alejki, podjudzil reszte psow z kilku pozostalych boksow obok. przebiegl sie dwa razy w te i we wte poszczerzyl zeby rozpetal pieklo i zadowolony dal sie zagonic do boksu. taki byl podniecony potem, ze nawet jedznia nie zauwazala hihi. ale slodkei oba. ogien i woda. kochane psiaki no i sa kolo mojego kochanego hopa.
  9. co z ta aukcja, kro ja zrobi? czy moze to zrobic zwykla osoba majaca konto na allegro?
  10. a apteka calodobowa? moge kupic i ci podrzucic syrop dla niego :) do trzebnicy mamy rzut beretem.
  11. tak mysle czy by nie zrobic bazarku, jak cos to na pobyt tricolora u greven. tak moge pomoc.
  12. ten szpic sliczny, szybko znajdzie amatora. kto jest chetny zeby sie dorzucic do pobytu trikolora u greven? i trzeba pokombinowac z transportem...
  13. byloby super, moze podjedziesz jutro do schronu go zabrac? bo widzisz, ze duzo sie dzieje a babek od watku brak. waza sie losy slicznego kochanego psiaka. (torebke masz u mnie gratis jesli go wyciagniesz) no i oczywiscie dokladam pewna kwote do jego pobytu u greven.
  14. paczka sie szykuje, mam nadzieje ze wysle ja jak najszybciej sie da. musze uzbierac tego prowiantu troche. w koncu 90 psow naraz obdarowac to nie takie [B]HOP[/B] !!! hihi
  15. chyba warto w takim razie wycignac tego tricolora i zaczac organizowac transport do greven. ja sie dorzuce do jego pobytu. moze byscie dziewczyny zadzialaly cos w tym temacie. pies sliczny, czemu ma go jutro juz nie byc!!! juz tyle razy sie udalo. jesli chcecie pomoc to sie sprezcie. ja moge sie dorzucic finansowo i zagrzac do walki. jakby bylo to 3 tyg wczesniej to tricolor grzalby juz dupke u greven, bo jechalismy z wrocka nad morze.
  16. jak widac na watku po staremu, kazdy sobie. nie mozna doczekac sie odpowiedzi na zadne pytanie.
  17. no to szykuje sie ratowanieparu psiakow jak dobrze widze :) super ze rudzika zabieracie.
  18. co tam u hopaka, szykuje mu powoli paczke z podarunkami (postaram sie zeby starczylo takze dla reszty psow czyli lacznie 90 sztuk czegos zakupie) mam nadzieje ze brazowa lub ewa podejmie sie obdarowania psiakow smakolykami ode mnie. ostatnio jak bylam to spora ilosc pieskow sie zalapala, ale byla tez czesc ktora nie, wiec teraz to nadrobie (cudzymi rekami :))
  19. ok, przelalam wlasnie 24zl na konto niewiasty dla tofika/buni
  20. u kogo jest teraz tofik bo chcialam przelac pieniadze z bazarku inez de vilaro :) wlasnie na tofika
  21. [quote name='kikou']jej... ale skoro Ecci jedzie we wtorek do Rzeszowa i ktoś za to płaci (agata zdaje sie) , to czy naprawde nie moznaby tego dograć i wziąć oba psy zamiast dwa razy wydawać na tę samą trasę.. za te pieniądze byłyby już dwa tygodnie hotelu dla Rudzika....[/quote] popieram, nie ma co dwa razy jezdzic. czy mozna na pierwszej stronie zamiescic wszystkie pieski ktore sa w 16 tce. bo dla osob z poza watku idzie sie pogubic, tak sa porozrzucane.
  22. ohyda to zdjecie, hopa pokochalam kudlatego. a ten zart trudno mi wybaczyc ...
  23. i hopla w gore. czy ona ma bannerek? moze moglbny ktos zrobic cos ladnego, wstawilabym sobie w podpis :)
×
×
  • Create New...