Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. cos strasznego ,piekny boksio ,to okolica moich spacerow ale pies nieznany mi[quote name='bla'][url]http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?p=87304&sid=7c1b11cb7efe4a55c4b45bc3592e6d48#87304[/url] drastyczne uwaga :( a taki piękny pies , co za Q... mu to zrobiła :(:(:(:(:(:(:([/QUOTE]
  2. Lakus piekny stateczny starszy pan wazne ze w DT
  3. Sliczna psinka bede zagladała
  4. :cool3:masz racje ale to chyba jakas chora umysłowo bo po jaka choinke chciała psa , kaprys a potem kopa na ulice
  5. masz racje ale to chyba jakas chora umysłowo bo po jaka choinke chciała psa , kaprys a potem kopa na ulice
  6. ja wszystko rozumie i podziwiam was sama nie mam odagi jechac bo poprostu niemoc mnie zabije ,człowiek by chciał pomoc wszystki a to niemozliwe.
  7. no i chyba wszyscy ja sobie odpuscili wiec przypominam ja
  8. ten mandat to sie paniusi nalezy tylko co to pomoze psiakowi ,moze innemu bo wiecej nie wezmia
  9. takie osoby to z imienia i nazwiska na słupach ogłoszeniowych powinno sie ogłaszac niech .................
  10. :happy1::Cool!::klacz: sama radosc
  11. ale cos sie na IDO wycwanili jednorazowo 25 punktow i za to 3 eurocenty
  12. piekna radosna ,usmiechnieta los potrafi sie odmienic
  13. Pan mowił mi ze przyjada cała rodzina we wtorek
  14. Z tego co przeczytałam to zgłosił sie własciciel pies uciekł mu na spacerze:roll:
×
×
  • Create New...