Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. :Dog_run:chciałam kliknac i nie miałam gdzie czekam na nowa czesc:kociak:
  2. Wszystko bedzie zalezało od tego jakim człowiekiem jest własciciel firmy pies musi byc własciciela a nie firmy.Sama mam na oku dwa psy pilnujace małej firmy bez hektarow psy sa na łancuchach ,długich, ale poza tym nic złego im sie nie dzieje sa tłusciutkie maja wode maja sie gdzie schowac.
  3. pewnie był u niej za dziecko teraz bedzie inne wiec niepotrzebny tak jak było z Sindi ale piekny chłopak
  4. hopkaj malutki zeby cie było widac
  5. :painting:Dzis moja sasiadka była u dr z psiakiem na moja prosbe przepytała dr. o Sindi ,zabieg bedzie tylko czekaja bo po zabiegu rodzice tego goscia maja wyjechac na 10 dni z psunia i wynika z tego ze czekaja na ten wyjazd.Zeby Sinduni sie poszczesciło i domek był do konca zycia:Dog_run:
  6. zawiele nie moge ale strasznie mnie serce boli jak go ogladam prosze o nr.konta
  7. ktos go piescił przytulał ukształtował na tak wrazliwego i delikatnego i co ?moze to naprawde tylko zły sen.
  8. :lol:Hrabia :-) [IMG]http://images44.fotosik.pl/301/eb2cf81643e262a9med.jpg[/IMG][/QUOTE] mi tez tam sie podoba
  9. A ja pochwale swoje sasiadki mieszkam w 10 pietrowcu jest w klatce przynajmniej 10 psow,kiedy miałam problemy zdrowotno rodzinne dwie sasiadki wcale nie zaprzyjaznione oferowały sie i wyprowadzały duza bokserke przez miesiac wiec sa jeszcze dobrzy ludzie.
  10. :painting::kciuki:Traktorek zycze zawsze pełnej miski i kochajacych panciostwa
  11. chciałoby sie czytac wiecej takich szczesliwych wiadomosci
  12. Tak ten adres pomoc finansowa przy sterylizacji
  13. mysle ze mu to nawet do głowy nie przyszło nalezało łopatologicznie mu wyłozyc.A swoja droga podejrzewam ze wcale nigdzie nie wyjechali:mad:
  14. w Jel.Gorze ktos szuka dla siebie szczeniakahttp://www.dogomania.pl/threads/186428-Poszukiwany-szczeniak-kt%C3%B3ry-b%C4%99dzie-ma%C5%82y-okolice-Jeleniej-G%C3%B3ry/page2 moze jakis z Dłuzyny
  15. [ lp 390 - mały, rudy, długi włos, zbyt przerażony, aby podejść:( starszy pan, drobinka straszna [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9d0bc335c1cf5724.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/336/9d0bc335c1cf5724med.jpg[/IMG][/URL] tego psiaka jesli jest ze Zgorzelca , bo moze byc b.podobny , znam z widzenia jakis rok temu mało zawału przez niego nie dostałam,na skrzyzowaniu do lidla zachowywał sie tak jakby ktos go porzucił nie dał sie przywołac i uciekał kładł sie na jezdni juz wyciagnełam telefon zeby dzwonic po straz ,bo bałam sie ze go rozjada a tu inna psia mama mowi ze zwidzenia go zna ze chodzi ze starsza pania i zeby nie dzwonic bo potem ta osoba bedzie musiała go wykupywac i mam chwile poczekac.Pobiegła do Lidla i przyszła ze starsza pania ktora pieska zabrała.Potem widywałam go kilka razy w okolicach ul.Broniewskiego jak sam biegał.Moze domek był do niczego ale był
  16. Sledze watek od poczatku , ci ludzie wcale mi sie nie podobali ale to tylko moje odczucie , szkoda suni, wierzmy ze jej podły los sie przemieni bo przeciez ma was
×
×
  • Create New...