-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
snuszak replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
wspaniałe wieści, kolejny psiak ma godne życie, dziękuję serdecznie! oczywiście też czekam z niecierpliwością na fotki -
wszystko pięknie ale my możemy mieć teraz problem by sponsorować kolejnego psiaka w hoteliku, może by tak na czas kastracji i fryzjera ?
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
mi też badziej na mix akity i benka ale w schronie powiedzieli ze huski, jednak im ufać za bardzo nie można potrafią z wielką gracją mylic informacje i psy :cool1: więc dziewczyny jadą jutro do KateBono i BeaBono a do nich dołaczy jeszcze 4 -miesięczna Kluska, w domku była nazywana Roxi ale dla mnie to Kluska i już a imiona dla naszych wielkich dziewuch to : ta z ciemniejszą mordką Bati a bardziej strachliwa jak beniu Baxa -
ogłoszenia można już ;) tjuning może wtedy nie będzie konieczny ;)
-
po kastracji do boksu go też nie dam, nie do takiego bo zakażenie gotowe i problemy, ehhh gdyby to wszystko było łatwiejsze, nawet nie wiecie jak chłopak cieszy się nawet na najkrótszy spacer, jak tryska energią to wulkan, musi mieć aktywnego ludzia, kto pamięta Bisa ten wie, to ten sam typ, z tym że Bis (Matrix) w nowym domku się ładnie wyciszył
-
tylko gdzie przetrzymać po kastracji? teoretycznie umowy są spisywane zawsze możemy sprawdzić, ale gdy weźmie ktoś nieodpowiedzialny, wiecie jak to wygląda z umowami, one jednno, ludzie drugie
-
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
okazało się, że chłopak cudo za boksem, po zębach młody, uszy zawalone że coś strasznego,w środku smoła, kołtuny ogromne, dał się pooglądać, wygłaskać, pakował się na kolana, potrafi doskonale podstawowe komendy, mówię siad, pies siedzi, mówię łapa i dostaję łapkę, cudo! -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marylin on z charakteru jak Marylinka tylko się bał -
[IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01706.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01707.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01708.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01709.jpg[/IMG] okolica lekko pseudo, więc boje się chłopaka dać do fryzjera i zostawić w klatce, chociaż może nie ma innego wyjścia? może warto zaryzykować
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Panienka 2 Bardziej strachliwa, chętna na pieszczoty ale w obecności siostry. Sama na dworze rzucała się, odstawiała cyrki, a jak zobaczyła, że nic z tego nie wyjdzie położyła się zrezygnowana... po odprowadzeniu do kojca uciekła za budę, przyszła dopiero po paru minutach dostała jedzonko i już było ok. [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01701.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01702.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01703.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01704.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01705.jpg[/IMG] -
Wczoraj do schroniska trafiły 2 sunie. Mają 4 miesiące, to mix akita i huski. Ponoć urodziły się 4, właścicielka 2 sobie zostawiła, a te 2 panienki chciała uśpić :shake::shake: Pewni są rodzice to i pewny jest fakt, że sunie będą bardzo duże. Zdrowe, bez umiejętności chodzenia na smyczy czekają na nowe - [COLOR="red"]odpowiedzialne![/COLOR] domki. Panienka 1 Bardziej odważna i otwarta sunia. Nie chciała samej zostawić siostry w kojcu więc na fotki musiałam ją zanieść :loveu: [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01697.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01698.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01699.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01700.jpg[/IMG]
-
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
snuszak replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
oby była wcześniej zaszczepiona, życzę powodzenia, trzymam kciuki! jesteście wielkie, że pomagacie takiej bezbronnej istotce -
Luboń- Znaleziono psa w typie teriera walijskiego
snuszak replied to megg07's topic in Już w nowym domu
megg07 a wiesz może gdzie w razie czego zabierają z Lubonia psy? tzn do jakiego schroniska? -
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
snuszak replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
dopiero przypadkiem trafiłam na wątek, staruszki w schronisku mają ciężki żywot, taka podpowiedź sunia może nie być szczepiona, wyciągałam z martą z tego schroniska już 4 bardzo stare psy, one są tam bez szans - z takiego założenia wychodzi schronisko dlatego pewnie ich nie szczepi, jak Margo zabierała ogłoszoną przez nas sunię to zaszczepili na szybcika przy wydawaniu, to + stres spowodowało że sunia musiała 3 razy trafić do lekarza na kroplówkę, więc jeśli sunia nie była szczepiona to nie pozwólcie ją zaszczepić na szybko, weźcie bez, później mniejsze koszty są samych szczepień niż problemów po nich, w innych przypadkach już nie były szczepione przy wydawaniu, marta nie zrobiła tego i nie było problemów -
no to co gratulujemy Swissowi? a Puszczykowi życzymy znalezienia szybko swojego domku
-
Labi pojechała do domu! Trzymajcie kciuki!
snuszak replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Marek nie takie psiska okiełznał, później trzeba znaleźć odpowiedzialny dom i będzie dobrze, szkoda tylko że po labki w zdecydowanej większości zgłaszają się domy niedoświadczone i z dziećmi - bo taka modna rodzinna rasa -
Wszystkie maluchy już w domu stałym, dziękujemy !!
snuszak replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']W razie czego przyjedziemy po nią - tylko daj znać czy aktualne.[/QUOTE] dziś dam znać -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak zagłębie porzucania spanieli i sznucerków...... niestety -
Tonik - kolejny podopieczny Animalii - pojechał do domu
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rolf ładny duży owczarek, jak Czesio kolejny - powrotny co z tymi ludzmi? ma osobny wątek? a Tonik piękny i wesoły :):) -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a jakieś nowe zdjęcia misia/? -
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
biedna Mona, taka ładna sunia, widać że stała się z niej prawdziwa kobietka od czasu gdy była w schronisku -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mała wygląda zdecydowanie lepiej :):) -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
snuszak replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcia, szczęsliwi ludzie i szczęśliwy pies :):) Ajula dzięki! -
tym lepiej można psiaki poznać, o0n z suką raz kojcu siedział, było ok Gosiu zadzwoń proszę :razz: