Bolek, tak nazwał go nasz syn, jest już u nas.
Byliśmy u weta, stwierdził, że Boluś ma ok roku. Jest zdrowy, pchełek brak ;) dostał tabletę na robale i szczepienie przeciwko wściekliźnie.
Jest świetnym i bardzo towarzyskim piesem :loveu: Pracujemy nad chodzeniem na smyczy, bo chyba nie miał z tym styczności, ale chłopak jest pojetny i bardzo szybko się uczy. Powoli uczę go również komend bo nie wie co to siad, leżeć, zostaw... przesadzać nie będę bo nie wszystko na raz, żeby się Boluś nie zniechęcił :eviltong: