-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
tu jest wątek na forum - są tam podane namiary na wolontariuszki [url]http://www.goldenretriever**********/goldeny-i-inn******-w-potrzebie,96/piekny-mlody-goldenowy-mister-w-schronie-mosina-k-poznania,9978.html#218184[/url] kastrowany nie jest na pewno, szczepienia i odrobaczenia ma, stosunku do dzieci w schronisku nie bardzo można sprawdzić, ale raczej można określić po ogólnym stosunku do ludzi, kwestia tylko czy dla małego dziecka nie jest za bardzo szalony, w sensie skakałby z radości na dziecko i wywracał itp. ale to dziewczyny napiszą bo po wyprowadzeniu wiedzą. Psiaki tak jak wcześniej dziewczyny pisały toleruje, koty nie wiadomo i to też w schronisku ciężko sprawdzić. Co do zachowania czystości to też kwesta oczywista - że nie można tego sprawdzić. Z doświadczenia tymczasowego wiem, że każdego nawet, starego psa który całe życie przy budzie żył można tego szybko nauczyć. Dziewczyny jakieś spostrzeżenia to piszcie i mnie poprawiajcie, dopisujcie info jakie więcej macie ;)
-
super wieści, dzielna mała!
-
a jakie piękne, wyglądają na bardzo zadbane, te białe futerka jak świeżo po praniu :) co nie zmienia faktu, że kolejna ilość i to nie mała szczeniaków mnie przeraża....
-
:p:p super, bo tam przepełnienie ten DT to dla niej duża szansa
-
a boksia z Mosiny by dała radę się wpakować do autka?
-
ja też trzymam, oby się wszystko udało i były bezpieczne, czy ich mamusi udało się chociaż zdjęcie zrobić?
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
snuszak replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
zgłaszam użytkownika Piromanka - wylicytowała bluzkę i nie odpowiada , mimo logowania na forum i wysyłanych do niej pw..... chodzi o ten bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/207612-Na-Mundziow%C4%85-kastracj%C4%99-do-20.05-zapraszam!-ubrania-i-buty?p=16860606#post16860606[/url] skończony dopiero 20. 05 ale chciałabym zamknąć już i rozliczyć bazarek -
ha i nawet torba przeszła testy! przynajmniej tak na fotkach się wydaje :diabloti:
-
widać, że życie w domku jej służy :) jest piękna i zasługuje na to co najlepsze!
-
Miła Sunia z lekką nadwagą ma już swój wytęskniony dom :)
snuszak replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
biedaczka, ładne zdjęcia do ogłoszeń by się przydały -
trzymam za Lilkę bardzo mocno!
-
[quote name='SkarpetKa']Zaktualizowałam post nr 6 i 7(ze szczeniorkami ONkami) i dodałam ONeczkom kilka nowych zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/105512974264115343563/SzczeniakiOnkiDoAdopcji?feat=directlink[/URL] Siostra Lilki - czarna sunieczka została teraz najsłabsza w stadzie niestety. Podzieliła los swojej siostry - [B][COLOR=red]PILNIE POTRZEBNY DT LUB DS. [/COLOR][/B] Jedna z króweczek ją podgryza, na szczęście ONeczki już osobno.[/QUOTE] O nie czyli tak jak przypuszczałam :( zawsze znajdą sobie najsłabsze
-
[quote name='ania z poznania']O, dzięki wielkie :). Mamy S, M, L, od koloru do wyboru :)[/QUOTE] i wszystkie w dużej potrzebie!
-
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wizyta szkoleniowca się odkłada, ciężko nam wszystkim się zgrać w razie czego What May NN będzie sama ze szkoleniowcem, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie, by wiedzieć jaka przyszłość czeka Freda Magda miałam pytać, Twój psiak dojechał?