Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. przeslałam, wystarczy wejść na goldenretriever na fora .pl i wejść w dział goldeny i inne w potrzebie, tam jest nasz Mister
  2. tu jest wątek na forum - są tam podane namiary na wolontariuszki [url]http://www.goldenretriever**********/goldeny-i-inn******-w-potrzebie,96/piekny-mlody-goldenowy-mister-w-schronie-mosina-k-poznania,9978.html#218184[/url] kastrowany nie jest na pewno, szczepienia i odrobaczenia ma, stosunku do dzieci w schronisku nie bardzo można sprawdzić, ale raczej można określić po ogólnym stosunku do ludzi, kwestia tylko czy dla małego dziecka nie jest za bardzo szalony, w sensie skakałby z radości na dziecko i wywracał itp. ale to dziewczyny napiszą bo po wyprowadzeniu wiedzą. Psiaki tak jak wcześniej dziewczyny pisały toleruje, koty nie wiadomo i to też w schronisku ciężko sprawdzić. Co do zachowania czystości to też kwesta oczywista - że nie można tego sprawdzić. Z doświadczenia tymczasowego wiem, że każdego nawet, starego psa który całe życie przy budzie żył można tego szybko nauczyć. Dziewczyny jakieś spostrzeżenia to piszcie i mnie poprawiajcie, dopisujcie info jakie więcej macie ;)
  3. jak dla mnie to nie podawajcie miejsca gdzie jest przytulisko, ja do Puszczykowa tylko czasem podaje jak osoba jest sensowna i sama na dany termin umawiam się z nią by zobaczyć psa, wyprowadzić itp.
  4. tylko coś takiego [url]http://www.mosina.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&menu=2&artykul=2128&akcja=artykul[/url]
  5. super wieści, dzielna mała!
  6. namiary wysłałam już do Hani wrzuciła na forum goldenowe
  7. piękny aktywny młody, kochający ludzi pies czeka, no i nic zero zapytań...
  8. a jakie piękne, wyglądają na bardzo zadbane, te białe futerka jak świeżo po praniu :) co nie zmienia faktu, że kolejna ilość i to nie mała szczeniaków mnie przeraża....
  9. :p:p super, bo tam przepełnienie ten DT to dla niej duża szansa
  10. dobrze to podaj mi jeszcze swojego @ bo telefon mam :)
  11. a boksia z Mosiny by dała radę się wpakować do autka?
  12. ja też trzymam, oby się wszystko udało i były bezpieczne, czy ich mamusi udało się chociaż zdjęcie zrobić?
  13. Skarpetko, Aniu na kogo mają być namiary w ogłoszeniach - chodzi o Mistera
  14. trzeba by mieć więcej info o wielkopsie i pdesłać tutaj : [url]http://www.dogomania.pl/threads/208193-Bardzo-du%C5%BC******-do-adopcji-z-ca%C5%82ej-Polski?p=16922854#post16922854[/url]
  15. zgłaszam użytkownika Piromanka - wylicytowała bluzkę i nie odpowiada , mimo logowania na forum i wysyłanych do niej pw..... chodzi o ten bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/207612-Na-Mundziow%C4%85-kastracj%C4%99-do-20.05-zapraszam!-ubrania-i-buty?p=16860606#post16860606[/url] skończony dopiero 20. 05 ale chciałabym zamknąć już i rozliczyć bazarek
  16. ha i nawet torba przeszła testy! przynajmniej tak na fotkach się wydaje :diabloti:
  17. widać, że życie w domku jej służy :) jest piękna i zasługuje na to co najlepsze!
  18. biedaczka, ładne zdjęcia do ogłoszeń by się przydały
  19. trzymam za Lilkę bardzo mocno!
  20. [quote name='SkarpetKa']Zaktualizowałam post nr 6 i 7(ze szczeniorkami ONkami) i dodałam ONeczkom kilka nowych zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/105512974264115343563/SzczeniakiOnkiDoAdopcji?feat=directlink[/URL] Siostra Lilki - czarna sunieczka została teraz najsłabsza w stadzie niestety. Podzieliła los swojej siostry - [B][COLOR=red]PILNIE POTRZEBNY DT LUB DS. [/COLOR][/B] Jedna z króweczek ją podgryza, na szczęście ONeczki już osobno.[/QUOTE] O nie czyli tak jak przypuszczałam :( zawsze znajdą sobie najsłabsze
  21. dzięki za info, już podsyłam dalej Mistera - niech już tak zostanie :) generalnie można imiona nadać tym psiakom które teraz będą ogłaszane a w jakim wieku będzie Mister rozumiem, że młody więcej niż 2 latka mieć nie będzie nie?
  22. jak goldeno-spaniel ma fotki to ja go podeślę tylko je wrzućcie z jakimś info o psiaku chyba wiem, o którego starszego wilka chodzi :( miał problemy ze stawami, biedny wyrzucony na starość musiał odejść w schronisku
  23. [quote name='ania z poznania']O, dzięki wielkie :). Mamy S, M, L, od koloru do wyboru :)[/QUOTE] i wszystkie w dużej potrzebie!
  24. o kurcze co ja widzę, takie wieści! to dziewczyny muszą koniecznie na zewnątrz sprawdzić jak ona do psiaków innych :):)
  25. wizyta szkoleniowca się odkłada, ciężko nam wszystkim się zgrać w razie czego What May NN będzie sama ze szkoleniowcem, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie, by wiedzieć jaka przyszłość czeka Freda Magda miałam pytać, Twój psiak dojechał?
×
×
  • Create New...