-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dwa pieski znalazły Raj w Prosiaczkowie. Kaganiec to jeszcze nic takiego strasznego. Szczególnie gdy chłopak konfliktowy. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
W Prosiaczkowie jak w Raju. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ślicznie w nim wygląda. -
Zgadzam się z alą56. Ja mam doświadczenie z owczarkiem szetlandzkim. Moja sunia musiała zostać częściowo ogolona do operacji. Sierść odrosła prawie po roku. Może uda się wyciąć kołtuny, wykąpać i rozczesać. Jeżeli nie, to toponuję pozostawić zerową fryzurę dopiero na lato.
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No nie. Takiej sesji zdjeciowej to Joanna Krupa może Nince pozazdrościć. Po prostu landryneczka. No i chłopakowi też się podoba, aż mu się pychol śmieje. Codowne towarzystwo. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Szczerze powiem, że ją rozumiem. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mam nieśmiałą prośbę. Czy mogę poprosić o zdjecie Ninki w skafanderku? -
Bardzo się cieszę. Powodzenia piesku.
-
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cudowna gromadka. Czy Dunia została zaakceptowana przez pozostałe pieski? Czy już nie trzeba szukać dla Duni domu? Jakie wygodne tapczaniki. Wspaniałe psiaki. -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak ja się cieszę. Nawet Misiowi nie zdążyłam zrobić ogłoszeń a tu domek i do tego cudowny. Misiu szczęściarzu życzę ci samych pogodnych dni z nową rodziną. Takie zakonzczenia lubię. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja rozumiem tyle, że tej kliniki nie odwiedzę ze swoimi podopiecznymi ani nie polecę innym. O Franiu pamiętam. -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Świetnie. To czekam na zdjęcia. Piesek jest bardzo sympatyczny. Mam nadzieję, że jemu też się poszczęści. -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A co z Misiem? -
DUNIA już w DT. Proszę o pomoc w ogłoszeniach !
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dlaczego tutaj taka cisza? Co słychać u Duni? -
Zapisuję wątek. Będę starała się pomóc. Domu niestety dać nie mogę, choć to taki malutki piesek i zapewne nie jest kłopotliwy.
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak łapeczka Ninki? Czy jest poprawa po botoksie? Pozdrawiam wszystkich członków rodziny prosiaczkowo. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja deklarowałam 10zł miesięcznie. Wpłaciłam 40zł. za wrzesień-grudzień ( post 71). Proszę o umieszczenie mojej wpłaty. -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Pieski miały dużo szczęścia w tym całym nieszcęściu. Już nie są przywiązane łańcuchem do pseudobudy. Teraz tylko dobre domy. Misio ma chyba trochę gorszą sytuację finansową, więc pod koniec miesiąca trochę go wspomogę. Poproszę o nr konta. Wracam do sprawy ogłoszeń. Czy one są już ogłaszane? Czy chcecie je jeszcze lepiej poznać? -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ile kosztuje doba pobytu psa w tej klinice? Zbieram takie informacje, dla własnej wiadomości. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że osoby, które zbierały pieniądze na leczenie Franusia odezwą się. Pisały, że Franuś ma jakąś kwotę uzbieraną. Resztę, myślę, że wspólnymi siłamy dozbieramy. Nie znam ani osób, które zakładały wątek, nie znam osób z OS ale jako osoba, która wspomogła i może jeszcze wspomoże Franusia chciałabym znać szczegóły rachunku wystawionego przez klinikę. Co składa się na 716zł.? Co zrobiono w klinice dla Franusia za te pieniądze? -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
maja602 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo mi przykro Franiu, że tak się skończyło. Guz wątroby to jest wyrok i nie ma ratunku. Niestety ale bardzo źle świadczy o klinice, że od kilku dni Franuś przebywał pod ich opieką, od kilku dni wiedziano, że w przewodzie pokarmowym jest ciało obce i doprowadzono do perforacji jelita i zapalenia otrzewnej. Takie badanie i operację przeprowadza się w trybie natychmiastowym a nie czeka nie wiadomo na co. Nie wiem dlaczego tak się stało? Słyszałam, że to dobra klinika. Dziękuję wszystkim, którzy chcieli zmienić życie Frania na lepsze i proszę niech ta historia nie będzie powodem do kłótni, ponieważ w przyszłości może przyjdzie Wam jeszcze współdziałać i ratować inne bezdomne pieski. -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Oba pieski są urocze i mam nadzieję, że Misio, mimo wieku znajdzie prawdziwego człowieka. W tym tygodniu zrobię psiakom trochę ogłoszen tylko poproszę o informację na temat psów, gdzie są i kontakt do osoby, która ewentualnie zajmie się adopcją.