Jump to content
Dogomania

maja602

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maja602

  1. Czy sytuacja w nowym domu Harrego jest na tyle stabilna, że już mogę nie odnawiać ogłoszeń?
  2. [quote name='aganiechaa']Niestety piesek uśpiony.[/QUOTE] A niech to wszyscy diabili.
  3. Co z tym owczarkiem?
  4. Ćwicz wytrwale Nineczka, żeby sukcesem zakończyć zabieg.
  5. To bardzo dobrze, że hodowca chce znaleźć dom dla niego ale czwartek już jutro. Pies jest w pełni życia i zdrowy.
  6. Dobra hodowla psa sprzedała, pieniądze wzięła i ma go w nosie. Z przykrością się czyta takie wiadomości, gdzie powodem uśpienia psa nie jest skrócenie mu cierpienia w nieuleczalnej chorobie lecz problemy wychowawcze i pozbycie się kłopotów.
  7. Przy dobrej woli nowych właścicieli wszystko powinno wrocić do normy, czego Harremu życzę. Wszędzie dobrze ale we własnym domu najlepiej.
  8. Czekamy na wiadomosci jak przebiegło spotkanie.
  9. Pozdrawiam Nineczkę. Trzymaj się sunieczko.
  10. Też jestem z Wami i pozytywnie myślę o efektach zabiegu.
  11. To by było cudownie, gdyby odzyskała wolność.
  12. [quote name='sonia1974']Fafika znalazł mój mąż 15 lipca w zeszłym roku i wet oszacował Go na 1 rok więc zmarł jak miał jakieś 2 lata . Nie mogę się otrząsnąć widziałam jak umiera ,praktycznie trzymałam go na rękach i Sonia ciągle go szuka jeść nie chce . Wstawiłam wyniki sekcji na tym wątku ,jeżeli Was interesuje [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227159-połknięcie-kawałka-wędzonego-nosa-wymioty/page2[/URL][/QUOTE] Bardzo smutne. To był młody piesek. Farcia wygląda świetnie ale zmeczona upałem.
  13. Moją wpłatę, niewielką -20zł., przeznacz na potrzeby piesków z punktu.
  14. [quote name='Lucyja']Cena kastracji jest rzeczywiście z kosmosu. W Krakowie kastracja psa kosztuje około 150 - 200 zł. Jesli chodzi o mikro dziadziusia, to ja bym mu już takiego zabiegu nie polecała.[/QUOTE] Popieram. Ja też bym nie polecała zabiegu kastracji. To jest bardzo stary piesek. Po co ryzykować i zadawać mu dodatkowo ból.
  15. Oby się tylko wszystko udało.
  16. Ja wpłaciłam 50zł. Są to moje deklaracje do końca roku. Oczywiście są na potrzeby Ninki.
  17. Weszłam tu przypadkowo i zostanę. Słów brak. Jak można doprowadzić psy do takiego stanu?
  18. Zaglądam do naszej Farciulki.
  19. Dobrze, że można ją odwiedzać. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
  20. To poprosimy o zdjęcia po tej kąpieli. 6 kg to drobinka a wygląda na więcej.
  21. Jeżeli domek super, to się ciesze. Tylko czy Państwo będą o nią dbali przy takiej ilości psów?
  22. [quote name='Isadora7']Wplaty w Fundacji majacej ponad 100 psów wyglądają tak ze jest to liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiista wpłat w tym w wiekszości 5, 10, 20, 30 (z opcjami typu 25, 35 zł) zapewniam ze spojrzenie na taki słupek to wrażenia. Ja niestety z przyczyn przeróżnych przez dogo przelatuję jak przez ogień. Twoja wpłata została znaleziona i wpisana juz w rozliczeniu przed kilkoma dniami w poscie w którym sa wpływy z okresu w którym była twoja wpłata. Przepraszam nie przypuszczałam, że nie zerkasz i nie sprawdzasz czy już poprawione. Tym bardziej, ze masz pozytywne doświadczenia po Wiktorze. Twoja wpłata jest zawarta w poscie [B]wpływy cd 16-30.06 [/B][URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=20951#20951[/URL] Jeszcze raz przepraszam za zamieszanko, i dziękuje za wyrozumiałość.[/QUOTE] Właśnie chodzi o to, ze zerkam. Wpłata została dopisana 24.07.12r. czyli po moim ostatnim poście. Przed napisanie postu sprawdziłam na stronie Emira. Poza tym nie miałabym wątpliwości, że jest, gdyby nie wykaz wpłat i kosztów. Wpłacałam wielokrotnie dla Emira i nie tylko dla Wiktora.Nigdy pieniędzy nie szukałam, bo wiem, że to uczciwa fundacja. Natomiast jeżeli deklaruję wpłatę na wątku i wszystkie są wykazane a moja nie, to ja wychodzę na osobę niewiarygodną. Dziękuję, za trud włożony w odszukanie wpłaty ale uważam, że tak powinno być. Albo wszystkie wpłaty, albo żadnej tylko ogólna kwota. Dobrze, że się wyjaśniło i jest OK.
×
×
  • Create New...