-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Kurczaki, mój jeździ na gaz... ale co będzie, jeśli się rozkraczy po drodze?... -
Dorzucę swoje trzy grosze... U Ronji byłam, widziałam na własne oczy tę "organizację" i powiem tylko, że serce rośnie mając świadomość, że są jeszcze na tym świecie młodzi ludzie, dla których pieniądze, zysk i "po trupach" to nie jedyni bożkowie. U Murki nie byłam, ale systematycznie śledzę wątek Loriego i jestem pełna podziwu. Na wątek "zarzutowy" tylko zerknęłam, bo szkoda czasu na takie puste i nic nie wnoszące dyskusje. Pobyt psów w hotelach czy w DT jest opłacany przez Ludzi Dobrej Woli. Tosca z mojego podpisu też jest u nas tylko i wyłącznie dlatego, że mogę liczyć na wsparcie finansowe w jej kosztownym leczeniu. Skoro ci Ludzie przeznaczają swoje pieniądze na ten, a nie inny cel, uszanujmy to. A tak ogólnie - róbmy swoje w przekonaniu, że działanie to jest jak najbardziej właściwe.
-
Hmmm... rzeczywiście pracowicie. Awansu w takim razie nie gratulujemy, bo wynika, że wiąże się jedynie z większymi obowiązkami :( Egzamin z pewnością zdasz śpiewająco, bo inna opcja nie wchodzi w grę, a gdy już wszystkiego będziesz miała po kokardkę - urwij się na godzinkę i wpadnij na herbatę z sokiem z aronii. Będziemy czekać cierpliwie... :)
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
Nutusia replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Śliczny okruszynek, a jaka dzielna! Przepraszam za zaśmiecanie, ale mamy dwa nieco większe okruszki, które szukają domku, a zostały zabrane spod naszego płotu. Psiaczek w cięższym stanie, bo zdążyły się w ranach zalęgnąć larwy much :( Nie potrzebujemy pieniędzy, karmy czy leków - potrzebny jest TYLKO DOM, ale żeby go znaleźć, psiaki muszą się... wylansować :) Krecik [url]http://www.dogomania.pl/threads/191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom!#top[/url] Niteczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA#top[/url] -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Baaardzo dziękuję! Ja bym żadnego ogłoszenia nie zrobiła - chyba, że takie do powieszenia na słupie, bo ja się w XX wieku urodziłam, a mentalnie (jeśli chodzi o technikę) zatrzymałam się najdalej na XIX :) Nawet linków wkleić nie potrafię jak należy :( Próbuję jeszcze raz: Psiaczek [url]http://www.dogomania.pl/threads/191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA?highlight=muchami[/url] Sunia [url]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA[/url] -
[quote name='ronja']Nutusiu, nauczysz się wszystkiego - potrzeba matką wynalazku;) a mi się dzisiaj śniłyście, że poszlam do Was na piechotę przez wiejskie pola (szłam 10 minut w tym śnie - ciekawe skąd to wiedzialam, nigdy nie noszę zegarków). Ula z mężem siedziała na tarasie. Za jej domem byl Twój, pokazywalaś mi jakieś psy, ale nie pamiętam dokladnie:)[/QUOTE] No pięknie! Nawet w snach ludzi prześladuję :) Martuś, ja Ci chętnie wszystkie psy pokażę, gorąco zapraszam, ale lepiej przyjedź autem, bo żeby do nas dojść w 10 min, musiałabyś się zaopatrzyć w buty siedmiomilowe! :) Przez pola z pewnością dużo bliżej, ale chyba nie aż tak :) A co do uczenia - owszem, przyjdzie się nauczyć. Tylko znając mnie - zajmie mi to tyle czasu, że znajdki szukające domu będą za stare do adpocjj :(
-
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']Nutusia jestes kochana , wiedzialam o tym co sie stalo nawet szukalam jakiegos transportu z Helu na FB ale ci ludzie zrezygnowali w ostatniej chwili i bylo za pozno ,zeby kogos znalesc.......................[/QUOTE] Eeee tam, od razu "kochana" :) Mój strucelek by się pewnie na Hel nie dotoczył i dopiero byłaby wtopa. Ale jeśli będzie potrzebny tylko kierowca (który w dzieciństwie marzył, by zostać kierowcą mega wielkiej ciężarówki :)), służę. Oczywiście najlepiej byłoby w weekend, ale gdyby całkiem nie było wyjścia - wezmę dzień urlopu. -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']linki nie dzialaja...[/QUOTE] No właśnie wiem, ale nie mam pojęcia dlaczego - po prostu go przekleiłam. Wykończy mnie mój tumanizm techniczny :( Mogę prosić o instrukcję w stylu "krowie na rowie" jak prawidłowo skopiować i wstawić do postu link?... -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Nutusia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Nie wchodzą linki. :shake:[/QUOTE] O, i to jest właśnie dowód na mój tumanizm nieuleczalny :( Pozwolę sobie wysłać Ci PW - może mi się uda... -
Eh, domki, domki... Gajuniu, przepraszam, że zaśmiecam Twój wątek, ale jestem w tzw. kropce, bo szukamy domku dla dwóch znajdek spod naszego płotu, a kompletnie nie wiemy jak się do tego zabrać. Wspomóżcie, Doświadczone Cioteczki, baaardzo prosimy. Nie są potrzebne pieniądza, karma czy leki - potrzebny jest TYLKO DOM! Wątki założyłam, ale to kropla w morzu potrzeb :( Chociaż zajrzyjcie... Psiaczek [url]http://www.dogomania.pl/threads/191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom!#top[/url] Sunia [FONT="][URL="http://www.dogomania.pl/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99%21?p=15226236#post15226236"]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!-potrzebne-OG%C5%81OSZENIA?highlight=gryz%C5%82am [/URL][/FONT]
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Trzeba się odcinać od wątków, które są najzwyczajniej destrukcyjne. I robić swoje, w pełnym przekonaniu o słuszności owego działania. Jesteśmy duzi, mądrzy i odpowiedzialni, zarabiamy pieniądze i wydatkujemy je wg własnego uznania. Eskalacja negatywnych emocji mogłaby tylko przynieść szkodę psiakom, a przecież nie o to chodzi. Na innym forum zostałam dwa lata temu potraktowana powiedzmy "odmownie". Było mi strasznie przykro, mogłam się po prostu obrazić, zabrać swoje wiaderko i łopatkę i przenieść do innej piaskownicy. Tylko komu zrobiłabym na złość, kto by na tym najbardziej ucierpiał? Ja? Ci, którzy mnie bezpodstawnie zaatakowali? Nie... Dlatego wytarłam nos w chustkę i jestem :) I przepraszam Lorku, że na Twoim wątku, ale w ubiegłą sobotę odkryłyśmy z sąsiadką, że pod jej płotem koczują dwie istotki... Baaardzo potrzebują domku. Nie są potrzebne pieniądze, karma, leki - potrzebny jest TYLKO DOM. Prosiłabym o pomoc w ogłaszaniu, ewentualnie o banerki. Jestem kompletnie zielona :( Psiaczek [FONT="][URL="http://www.dogomania.191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom%21#top"]http://www.dogomania.pl/threads/1912...%99-o-dom!#top[/URL][/FONT] Sunia [FONT="][URL="http://www.dogomania.191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99%21?p=15226236#post15226236"]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!?p=15226236#post15226236[/URL][/FONT] -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Nutusia replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Baaardzo się cieszę! Skoro tak dobrze idzie pod Waszym patronatem, zajrzyjcie proszę do moich znajdek - może jako bardziej doświadczone podpowiecie co robić i jak działać. Nie potrzebujemy pieniędzy, karmy czy leków - potrzebny TYLKO DOM. Piesek [FONT="][URL="http://www.dogomania.191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom%21#top"]http://www.dogomania.pl/threads/1912...%99-o-dom!#top[/URL][/FONT] Suczka [FONT="][URL="http://www.dogomania.191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99%21?p=15226236#post15226236"]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!?p=15226236#post15226236[/URL][/FONT] -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Nutusia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Zdjęć wprawdzie nie mam, ale dostałam meila od Bartka z informacją, że u Kosteczki wszystko w porządku, szaleje z psami do upadłego :) Za jakieś 2 tygodnie się przeprowadzają, i jestem zaproszona w odwiedziny ;)[/QUOTE] Szczęściara z Ciebie, że Cię Kostka na parapetówkę zaprosiła! :) A ja przepraszam, że na wątku Kosteczki, ale szukamy domku dla dwóch znajdek spod naszego płotu. Nie są potrzebne pieniądze, leki czy karma - potrzebny jest TYLKO DOM... Ale żeby się znalazł, muszę prosić mądrzejsze ode mnie osoby o ogłoszenia i ewentualnie banerki. Pozdrowienia i mizianki dla Kosty :) Piesek [FONT="][URL="http://www.dogomania.pl/191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom%21#top"]http://www.dogomania.pl/threads/1912...%99-o-dom!#top[/URL][/FONT] Sunia [FONT="][URL="http://www.dogomania.pl/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99%21?p=15226236#post15226236"]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!?p=15226236#post15226236[/URL][/FONT] -
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Jasna cholera, no! Ewuś, moja propozycja na funkcję "kierowcy" wciąż aktualna, jeśli lepszych pomysłów nie będzie. -
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
Nutusia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Nie poddajemy się - myślimy POZYTYWNIE! :) -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Korciło mnie, żeby napisać tylko jedno - każdy ma prawo robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba - jeden może z nich origami, drugi dorzucić do kojca dla Lorka. Kto zrobił to pierwsze - niech się nie wypowiada co do tego drugiego :) Powstrzymałam się jednak, bo nie będę zawyżać poziomu dyskusji! :) Murko, moim zdaniem nie powinnaś wchodzić na tamten wątek. Tym bardziej, że nie masz sobie nic do zarzucenia, to po co się tłumaczyć jak garbaty, że ma proste dzieci?... Co do Lorka - zdjęcie Filozofa kontemplującego jabłuszko na drzewie - MISTRZOSTWO ŚWIATA! :) Lori to baardzo mądry gość jest i z pewnością jak już się nacieszy "wolnością", powróci do głasków. A z budą się przeprosi gdy nadejdą chłodniejsze dni - dość się w niej nasiedział - wie teraz ile stracił! -
Dzielny Krecik! Mam nadzieję, że się nie pogniewa, jeśli zaproszę na wątek jego imiennika, którego zgarnęłam spod płotu mojej sąsiadki (wraz z towarzyszącą mu sunią). Nie jest potrzebna karma, nie są potrzebne pieniądze (!), potrzebny jest TYLKO DOM! Byłabym wdzięczna za pomoc, bo to mój pierwszy raz... :) Krecik [FONT="]http://www.dogomania.pl/threads/1912...%99-o-dom!#top[/FONT] Niteczka [FONT="]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!?p=15226236#post15226236[/FONT]
-
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Nutusia replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Z niecierpliwością czekam na wieści jak przebiegła akcja. A przy okazji zapraszam na wątki dwóch znajdek spod naszego płotu z wieeeeelką prośbą o ich propagowanie, bo oboje szukają domu. Nie jest potrzebna karma, nie są potrzebne pieniądze - potrzebny jest TYLKO DOM. Ale żeby go znaleźć przydałaby się reklama wątków, jakaś chętna Ciocia do zrobienia banerów i cierpliwy wolontariusz do ogłoszeń, bo ja niestety ciemna masa jestem i nie umiem :( Piesek [B][FONT="]http://www.dogomania.pl/threads/191249-Z-muchami-wygra%C5%82em-%E2%80%93-teraz-walcz%C4%99-o-dom!?p=15226181#post15226181[/FONT][/B] Sunia [B][FONT="]http://www.dogomania.pl/threads/191250-Gryz%C5%82am-%C5%82a%C5%84cuch-%E2%80%93-teraz-chc%C4%99-%C5%BCy%C4%87-tak-jak-na-to-zas%C5%82uguj%C4%99!?p=15226236#post15226236[/FONT][/B] -
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
Nutusia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Smutno, że Pani nie przyjechała :( Radusiu, dobrze, że Ty o niczym nie wiedziałeś i się nie zawiodłeś... -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Nutusia replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Prawdziwa dama - dwa razy w tę samą kolię nie będzie się stroić! :)