Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='gameta']napisać do moda Mupa - oferowała swoją pomoc na wątku reklam bazarowych :)[/QUOTE] Dzięki Gametko:) Chyba sama rozgryzłam - edytuj post i potem jeszcze raz edytuj post ;)
  2. Mam to samo :razz: - co z tym zrobić ??
  3. Całe dogo trzyma kciuki :), to musi być lepiej :):)
  4. Cała moja kocia ekipa wraz ze mną mocne kciuki za Kapselka trzymamy:kciuki::kciuki: Bidulek :shake:, to musi bardzo boleć taki wypadnięty dysk:-(
  5. Cieplej się zrobiło, słońce świeci, zaglądam z nadzieją, że i u Lenki lepiej :)
  6. Podczytuje pewnie trochę osób, tak jak ja, ale pomóc nie bardzo wiem jak :shake:
  7. Nie wiem co napisać :( Maleńka, przynajmniej odeszłaś szczęśliwa [*]
  8. Do góry Ramzesku :multi: Niech cię wszyscy zobaczą :):)
  9. Trzymamy kciuki za Ciebie malutki :)
  10. Widziałam i już zaznaczyłam :) Poszło dla Fanci 30zł - niestety jednorazowo, nie dam rady więcej stałych :(
  11. Teddy chyba się nie pogniewa, jak zaproszę na bazarek w połowie dla Bursztynka po amputacji łapki - http://www.dogomania.pl/threads/224260-Wszystkiego-po-trochu-dla-Fanty-i-Bursztynka-do-25-marca-22.00?p=18791392#post18791392
  12. Zaglądam do Śnieżka - tyle wrażeń chłopak miał :) Snieżek się chyba nie obrazi jeżeli zaproszę u niego na bazarek z którego połowa dochodu będzie dla Bursztynka, kotka po amputacji łapki, też podopiecznego Budryska -- [url]http://www.dogomania.pl/threads/224260-Wszystkiego-po-trochu-dla-Fanty-i-Bursztynka-do-25-marca-22.00?p=18791392#post18791392[/url]
  13. Zapraszam na bazarek - połowa dla Bursztynka :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224260-Wszystkiego-po-trochu-dla-Fanty-i-Bursztynka-do-25-marca-22.00?p=18791392#post18791392[/URL]
  14. Dziękuję za zaproszenie:) - byłam właśnie w trakcie robienia bazarku dla kota Bursztynka - połowę z tego co będzie ( o ile coś będzie ;) ) dostanie Fanta. Serdecznie zapraszam :):) http://www.dogomania.pl/threads/224260-Wszystkiego-po-trochu-dla-Fanty-i-Bursztynka-do-25-marca-22.00?p=18791392#post18791392
  15. Tak mi strasznie przykro :-( Miśku [*] biegaj bez bólu. Dziewczyny, dzięki Wam odszedł kochany .
  16. Dla ,,smutnej mordki" poszło 55zł z bazarku sonek666 - [url]http://www.dogomania.pl/threads/223034-Ciuchlandia-ksi%C4%99garnia-wszystko-maj%C4%85cy-dla-Sunieczek-z-nu%C5%BCyc%C4%85-i-Doya-do-21.02-%29[/url]
  17. Poszło dla suniek 55zł z bazarku sonek666 - jak dojdzie, proszę o wiadomość na wątku bazarkowym [url]http://www.dogomania.pl/threads/223034-Ciuchlandia-ksi%C4%99garnia-wszystko-maj%C4%85cy-dla-Sunieczek-z-nu%C5%BCyc%C4%85-i-Doya-do-21.02-%29[/url]
  18. Zaglądam do maluchów:) Miały szczęście, że na Was trafiły:) 27 lutego posłałam dla nich 50zł - nie dotarło jeszcze?
  19. Podziękowania należą się cioteczce atenie - śliczne ciuszki podarowała, obfociła i będzie się męczyć z wysyłką ( oby ;) ). Tak robić bazarek to dla mnie sama przyjemność :)
  20. Zapraszam na bazarek ciuszków niemowlęcych podarowanych dla Teddyego przez cioteczkę atenę21 :loveu: http://www.dogomania.pl/threads/224181-Z-szafy-Michasia-dla-Tediego-do-20.03-godz.22.00?p=18778727#post18778727 mała próbka tego co na bazarku :) Zapraszam wszystkich do podnoszenie, rozsyłania, reklamowania.... i do KUPOWANIA :)
  21. Dziewczyny :) podeślijcie nr konta - chcę przesłać pieniądze z bazarku Soni.
  22. Zaglądam z nadzieją na jakieś nowe informacje.
  23. Wysyłałam dla Ramzeska 160zł z bazarku - przelew poszedł 14 lutego - jeszcze nic nie dotarło?
×
×
  • Create New...