Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Przegapiłam ten ważny moment, ale już jestem i bardzo się cieszę, że Zosieńka zaakceptowana w nowym stadku :):)
  2. Zaglądam z nadzieją że ciut lepiej. Trzymaj się mała :) Poszło 50zł na leczenie.
  3. Jestem z zaproszenia. Postaram się jutro wpłacić coś na leczenie. Walcz malutka, musi być dobrze :) Mocne kciuki !
  4. Jakie świetne wieści :):)
  5. [quote name='ewu']Super wyszło:) To przecież na trzy biedy...[/QUOTE] Super poszło, bo super towar :):)
  6. Z bazarku z biżuterią cioteczki ewu poszło dla Rino 240zł :) Proszę o potwierdzenie jak dojdzie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237700-Rozliczamy-nieziemska-biżuteria-)-)-do-15-stycznia/page32[/url]
  7. Z bazarku z biżuterią podarowaną przez cioteczkę ewu poszło dla Frani 240zł :multi: Proszę o potwierdzenie na wątku po otrzymaniu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237700-Rozliczamy-nieziemska-biżuteria-)-)-do-15-stycznia[/url]
  8. Dla Koreczka z bazarku z biżuterią poszło właśnie 240zł :) Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dojdzie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237700-Rozliczamy-nieziemska-biżuteria-)-)-do-15-stycznia[/URL]
  9. Jakiś wysyp staruszków niechcianych :(:( Choć jak na staruszka to mały żywotny :) A jak wyglądają pazurki w tylnych łapkach? Łudzę się, że to jego kiepskie chodzenie jest spowodowane tylko tym :shake: Zobaczę, na ile mnie jeszcze stać - coś podeślę ( 30 - 50zł ?)
  10. Zaglądam wieczorkiem do radosnej Zosieńki :)
  11. Zaczynam dzielić łupy z bazarku z biżuterią cioteczki ewu :loveu: - czy konto dla Rino nie zmieniło się ?( od wpłaty sonek666).
  12. Bazarek z biżuterią podarowaną przez ewu już zakończony - proszę o nr konta - zaczynam dzielić łupy ;).
  13. [quote name='kiyoshi']kochane cioteczki i wujaszkowie...mam jeszcze tylko takie pytanie, bo trochę 'bezprawnie' wliczyłam opłatę za to ogłoszenie Zosi do wydatków z puli jednorazowych wpłat... chciałabym spytać czy darczyńcy nie mają nic przeciwko? [SIZE=3][B]i pytanie do maruda666[/B][/SIZE]- wpłaciłaś pieniążki na połowę pobytu w hoteliku Zosi za pierwszy miesiąc, ale ona ma już stałe deklaracje, więc czy ta wpłata może być uznana na poczet szczepienia i transportu?? Bardzo proszę o odpowiedź:) Dziś wpłynęła też pomoc finansowa od bjuta- 30 zł- bardzo, bardzo dziękujemy!:loveu:[/QUOTE] Dopiero teraz zajrzałam :oops: Pieniądze przeznacz na to co potrzeba w danej chwili :) sama najlepiej wiesz :)
  14. Zapraszam jeszcze raz na bazarek dla Sonika i reszty [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-Zapraszam-na-kawk%EA-ciuszki-i-po-bi%BFuteri%EA-dla-Sonika-i-Shango-do-5-02-godz-22-00[/url] Warto zajrzeć:) - trochę się różności nazbierało:)
  15. Zapraszam jeszcze raz na bazarek dla Sonika i reszty :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-Zapraszam-na-kawk%EA-ciuszki-i-po-bi%BFuteri%EA-dla-Sonika-i-Shango-do-5-02-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-Zapraszam-na-kawk%EA-ciuszki-i-po-bi%BFuteri%EA-dla-Sonika-i-Shango-do-5-02-godz-22-00 [COLOR=#000000]Warto zajrzeć, trochę tam tego jest[/COLOR] ;) [/URL]
  16. [quote name='Maruda666']Jak tylko się zaloguję w banku ( a coś w tej chwili mi nie wchodzi) podeślę też 20zł dla nich.[/QUOTE] Udało mi się - poszło 30zł.
  17. Jak tylko się zaloguję w banku ( a coś w tej chwili mi nie wchodzi) podeślę też 20zł dla nich.
  18. Zapraszam na bazarek dla Sonika i Shanga - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-W-robocie?p=20302907#post20302907[/url] Zaglądajcie proszę :):)
  19. Ale tu się zadziało :multi::multi::multi: Jesteście wielcy :loveu::loveu::loveu: Psiaki nareszcie szczęśliwe i bezpieczne :):lol: Zapraszam na obiecany bazarek - miał być dla Oziego i Sonika, skoro szczęściarz Ozi ma już domek - zbieramy dla Sonika i Shanga. Zapraszam - zaglądajcie, podnoście i kupujcie :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-W-robocie?p=20302907#post20302907[/URL] Jeszcze wprawdzie tworzę pierwszy post, ale już można.
  20. Jestem u Zosieńki na zaproszenie Agusi. Stałej nie dam rady, ale połowę pierwszego miesiąca jej opłacę - tylko upomnijcie się, bo totalnie się gubię :( - tyle tych nowych biedaków :(
  21. Jakby go ogłaszać jako kotka w ciąży? - ale by miał wzięcie :evil_lol: Dobrze że już bezpieczny :):)
  22. Moja stała właśnie poszła :)
×
×
  • Create New...