-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
Maruda666 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z nadzieją że ciut lepiej. Trzymaj się mała :) Poszło 50zł na leczenie. -
Prawie bialuteńka Triszka pojechała do swojego DS!!! :D
Maruda666 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Jestem z zaproszenia. Postaram się jutro wpłacić coś na leczenie. Walcz malutka, musi być dobrze :) Mocne kciuki ! -
Milo pobiegł za TM.... Żegnaj kochanie....
Maruda666 replied to ewu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakie świetne wieści :):) -
[quote name='ewu']Super wyszło:) To przecież na trzy biedy...[/QUOTE] Super poszło, bo super towar :):)
-
Z bazarku z biżuterią cioteczki ewu poszło dla Rino 240zł :) Proszę o potwierdzenie jak dojdzie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237700-Rozliczamy-nieziemska-biżuteria-)-)-do-15-stycznia/page32[/url]
-
Korek bez dziury już nie malutki ;) MA DOM!!!!!
Maruda666 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Dla Koreczka z bazarku z biżuterią poszło właśnie 240zł :) Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dojdzie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237700-Rozliczamy-nieziemska-biżuteria-)-)-do-15-stycznia[/URL] -
Zaczynam dzielić łupy z bazarku z biżuterią cioteczki ewu :loveu: - czy konto dla Rino nie zmieniło się ?( od wpłaty sonek666).
-
Korek bez dziury już nie malutki ;) MA DOM!!!!!
Maruda666 replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Bazarek z biżuterią podarowaną przez ewu już zakończony - proszę o nr konta - zaczynam dzielić łupy ;). -
[quote name='kiyoshi']kochane cioteczki i wujaszkowie...mam jeszcze tylko takie pytanie, bo trochę 'bezprawnie' wliczyłam opłatę za to ogłoszenie Zosi do wydatków z puli jednorazowych wpłat... chciałabym spytać czy darczyńcy nie mają nic przeciwko? [SIZE=3][B]i pytanie do maruda666[/B][/SIZE]- wpłaciłaś pieniążki na połowę pobytu w hoteliku Zosi za pierwszy miesiąc, ale ona ma już stałe deklaracje, więc czy ta wpłata może być uznana na poczet szczepienia i transportu?? Bardzo proszę o odpowiedź:) Dziś wpłynęła też pomoc finansowa od bjuta- 30 zł- bardzo, bardzo dziękujemy!:loveu:[/QUOTE] Dopiero teraz zajrzałam :oops: Pieniądze przeznacz na to co potrzeba w danej chwili :) sama najlepiej wiesz :)
-
Zapraszam jeszcze raz na bazarek dla Sonika i reszty [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-Zapraszam-na-kawk%EA-ciuszki-i-po-bi%BFuteri%EA-dla-Sonika-i-Shango-do-5-02-godz-22-00[/url] Warto zajrzeć:) - trochę się różności nazbierało:)
-
Zapraszam jeszcze raz na bazarek dla Sonika i reszty :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-Zapraszam-na-kawk%EA-ciuszki-i-po-bi%BFuteri%EA-dla-Sonika-i-Shango-do-5-02-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-Zapraszam-na-kawk%EA-ciuszki-i-po-bi%BFuteri%EA-dla-Sonika-i-Shango-do-5-02-godz-22-00 [COLOR=#000000]Warto zajrzeć, trochę tam tego jest[/COLOR] ;) [/URL]
-
Zapraszam na bazarek dla Sonika i Shanga - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-W-robocie?p=20302907#post20302907[/url] Zaglądajcie proszę :):)
-
Ale tu się zadziało :multi::multi::multi: Jesteście wielcy :loveu::loveu::loveu: Psiaki nareszcie szczęśliwe i bezpieczne :):lol: Zapraszam na obiecany bazarek - miał być dla Oziego i Sonika, skoro szczęściarz Ozi ma już domek - zbieramy dla Sonika i Shanga. Zapraszam - zaglądajcie, podnoście i kupujcie :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238855-W-robocie?p=20302907#post20302907[/URL] Jeszcze wprawdzie tworzę pierwszy post, ale już można.
-
Kotek w Zabrzu pod chmurką - znalazł DOMEK :)
Maruda666 replied to __Lara's topic in Kotki już w nowych domach
Jakby go ogłaszać jako kotka w ciąży? - ale by miał wzięcie :evil_lol: Dobrze że już bezpieczny :):) -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Maruda666 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Moja stała właśnie poszła :)