-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Zauważyłam i sią przeraziłam, dla tego też zaglądam, co z nią dalej :(.
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Spróbuję jeszcze raz [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastrację-do-20.-06-godz20.00[/url] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Diego - pozbierałam na szybko co mi pozostawało ze starych bazarków - może ktoś coś sobie wybierze.Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/1874...4#post14866234[/url] -
Zapraszam na bazarek dla Diego - pozbierałam na szybko co mi pozostawało ze starych bazarków - może ktoś coś sobie wybierze.Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/1874...4#post14866234[/url] Poprawny link - [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastrację-do-20.-06-godz20.00[/url]
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jola+Rani+Sari']Znowu przepraszam za OT... Witajcie! Mam do Was prośbę: jezeli możecie, to podpiszcie tę petycję. W imieniu Braci Mniejszych, bardzo Wam dziękuję. [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL][/QUOTE] Podpisane :) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']No nie wiem właśnie :shake::shake::shake: A kto ci ugotuje, posprząta i wypieli jak Trufelek pojedzie do mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widzę że Kapselek griluje, Marudka pójdzie czyścić te kuwety, a ja już jestem w domu po pracy, tylko się zakrzątnę koło kuchni trochę, okurzaczem powarczę i pójdę na żebry dla Diega. No i oczywiście wujka witam. Czy wujek pozwoli mnie i Marudzie wyprowadzać go na sikanie? :roll::roll::roll:, oczywiście Diega mam na mysli a nie wujka[/QUOTE] Wujek też może z nami wychodzić ( jak ma taką potrzebę ;) ) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Cholercia, a ja właśnie doczytałam, ze sebzan jest rodzaju męskiego - lece na bazarek poprawić:evil_lol: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Kuwety nie wyczyszczone, mąż bez obiadu....ale bazarek gotowy:evil_lol:. Zapraszam w imieniu Nes i swoim :lol:. [url]http://www.dogomania.pl/threads/187367-DIEGO-szansa-na-dom-kup-teraz.-Do-20.06-20.00[/url] -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
zdublowało się -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A jeżeli ma, to też nie problem - załóżcie jakieś starsze ciuchy ;) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Mysza, na sikanie nigdy nie jest za późno :evil_lol: , idziemy :multi: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Ale się rozpisałyście od wczoraj :evil_lol:, potem się dziwię, że ptaki zaczynają śpiewać, jak się kładę:cool3:. Ale doczytałam:lol: Dieguś, zbieramy pieniądzory !!! Bazarek chętnie zrobię ( tym bardziej, że rozsyłaniem będzie zajmowac się Nes :evil_lol:). Na pewno też coś dołożę ( tzn. jakąś kasę) -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Dopiero zajrzałam. Z aviomarinem, to nie wiem, żeby nie przesadzić przed tą konsultacją. Nie wiem na ile badanie neurologiczne będzie wiarygodne u ,, przymulonego" psa. Może dobrze byłoby dopytać Naa? Co do szczeniora - jedzie Borysus i moja córka. Samochód niby mój, ale to oni muszą sobie poradzić po drodze, więc decyzja należy do nich ( myślę że taki maluch w transporterku to ich nie zje? ) -
Skończył się bazarek z którego połowa dochodu przypadnie Trymerkowi - wyszło tego ponad 30zł. Podajcie nr konta , przeleję 40zł. Przyda się na kastrację ;)
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny , dla ułatwienia decycji, chyba wymiary musicie jeszcze podać:evil_lol: , albo trzeba pomyśleć nad sklonowaniem Trufla ( a ja z początku myślałam, że Trufel to kot :diabloti:). -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Myszko, chyba pójdziemy same na te siuśki :evil_lol: Spokojnej nocy wszystkim faflunom i niefaflunom :loveu: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[QUOTE=Nes2009;14848472 .....Trufelek wkurzony, bo go Diego nie słucha tylko Lotka. Ja wkurzona bo mnie Lotka nie słucha, za to Diego wpatrzony we mnie jak w obrazek. Jakie to szczęście, że bardziej seksualnych zdjęć z Diego nie wstawiłam... [/QUOTE] No to macie każde po jednym faflunie :)