[quote name='andegawenka']O matko ....jak Kapsel skacze to ja zaczynam ryczeć.....kuna stara baba...wstyd...:multi::loveu::placz:[/QUOTE]
Andegawenko, ja właśnie usiłowałam opowiedzieć mężowi o operacji i się tak poryczałam, że mówić nie mogłam.
:multi::loveu::loveu::multi::loveu::loveu: