Mam nadzieję, ze się nie pogniewacie, jak po cichutku zaproszę na bazarek na dług tymczasów ulvhedinn
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205187-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-wszelakie-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-u-weta-do-10-kwietnia./page3[/url]
Viki to imię które już miała, czy na nową drogę życia dostała nowe?