Jestem na zaproszenie Basi1244. Wierzyć się nie chce, ile ta mała się nacierpiała. Ból a teraz strach :( Dokładam się 50zł jednorazowo, byle jak najszybciej opuściła schron. Postaram się też potem dołożyć 20zł stałej ( tylko w razie czego, przypomnijcie mi :modla:).