Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Walcz Kiniu :loveu: Wszyscy wierzymy, że jeszcze będziesz śmigał :multi::multi:
  2. Coś wiadomo o Lence? Brakuje słów.
  3. Brawo Królu :) :) - tylko tak dalej. Zajrzyjcie proszę na bazarek ciuszkowy czerwono - czarny - 1/3 dochodu na wózek dla Króla :) http://www.dogomania.pl/threads/206395-Gothland-czyli-gotyckie-ciuszki-do-27.04-na-d%C5%82ug-u-Ulv-dla-Harrego-i-Kinga
  4. Amor, staruszku :) jak Ci minęły swięta?
  5. Zdrowych, spokojnych Świąt :sabber:- i oby przed nami i naszymi zwierzakami było jeszcze kupę spokojnych lat:cool2:
  6. Kapselki, trzymajcie się:thumbs: Mniejszy Kapselku zdrowiej szybko, większy Kapselku wracaj do nas :calus: Zdrowych, spokojnych Świąt :loveu:
  7. Jakieś podstawy języka angielskiego Viki ma?? ;)
  8. Rufus, pokazuj się :) Niech ten twój domek nareszcie cię znajdzie !!!
  9. Dopiero dziś doczytałam :( Poster[*]... Moją deklarację proszę przenieść na Deri - Poster pewnie chciałby pomóc w ten sposób kolejnemu potrzebującemu. edit - dopiero dziś zobaczyłam jaka głupia w tym kontekście emotka mi się wstawiła, przepraszam.
  10. Balbinko [*] biegaj radośni po tamtaj stronie :(
  11. Kinguś, głowa do góry!! Jeszcze pobiegasz - co z tego że na wózku.
  12. Dopiero teraz oglądam zdjęcia - jaki on szczęśliwy :) :)
  13. Vikunia na pierwszą :), pokazuj się wszystkim.
  14. Jestem na zaproszenie Basi1244. Wierzyć się nie chce, ile ta mała się nacierpiała. Ból a teraz strach :( Dokładam się 50zł jednorazowo, byle jak najszybciej opuściła schron. Postaram się też potem dołożyć 20zł stałej ( tylko w razie czego, przypomnijcie mi :modla:).
  15. Wszyscy już pewnie poobgryzali paznokcie a tu takie wspaniałe wiadomości :) :) Marcinku, trzymaj się:thumbs::thumbs:, zdrowiej olbrzymi maluszku :)
  16. Bostonku, jak ci się podoba Bolesławiec??
  17. Bo Frania jest piękna :pi na zdjęciach widać, że się z lekka już zaokrągla :lol: Biedna Lilka, dwie łapy niedysponowane:shake: i to chyba obie lewe.
  18. Kibicuję po cichu, a jako ze dwa wspomagane psiaki znalazły dom, mogę zadeklarować 20zł stałej. Trzymam mocno kciuki za chudzielca.
  19. Przelałam 30zł. I podnoszę przystojniaka do góry!!
  20. Smutne wieści :( Frania dalej opuchnięta? Panienki, uspokójcie się już :modla: Przelałam na SOS część z bazarku dla Lilki ( 80zł). Proszę o potwierdzenie jak dojdzie [url]http://www.dogomania.pl/threads/203982-S%C5%82odycze-kawa-i-inne-na-operacj%C4%99-Lili-i-Alika-do-25-marca-22.00[/url]
  21. Dzięki za zaproszenie. Jednorazowo dam radę jakieś 20zł wyskrobać. Dobrze że smutasek ma szansę opuścić schron.
  22. Alu, trzymaj się :glaszcze: . Maleńka już szczęśliwa, bryka z moim Cezarem :-(
×
×
  • Create New...