Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Ile tu się działo :crazyeye::crazyeye: W pierwszej chwili jak zobaczyłam zdjęcia Kapselka z małym, pomyślałam - ,,O, Kapsel się oszczenił" :evil_lol::evil_lol: Słodki ten maluch i jak dobrze że oboje z mamą już bezpieczni :loveu: :loveu:
  2. Śliczny, szczęśliwy maluch :):) Trafił do wspaniałego domku:) :) Co do spania w łóżku, gdy mój Cezek był malutki tz też uparł się, że pies zostaje w przedpokoju . Po pierwszej bezsennej nocy z popłakującym pod drzwiami szczeniorem, postanowił że kolejną noc spędzą w drugim pokoju i będzie go przyuczał. Po trzech kolejnych nocach ,,przyuczania" poszłam nad ranem sprawdzić jak to wygląda - chrapali na kanapie wtuleni w siebie :evil_lol::evil_lol:
  3. Świetnie:):) Dużo szczęścia Skrzacie:)
  4. Heniu pokazuj się:) może jeszcze ktoś cię wypatrzy.
  5. Należą się pannicy głaski :):) Przyłączam się wirtualnie ;)
  6. Każda złotówka jest na wagę złota ....i życia Śnieżka.
  7. Posłałam 50zł. Ta rana na szyi to pewnie od łańcucha? Straszne to wszystko :(
  8. W czerwieni mu do twarzy:evil_lol::evil_lol:
  9. Też coś dołożę byle był bezpieczny :shake:
  10. Zaglądam jak sobie Lenka radzi :):)
  11. Czyli cierpliwie czekamy na szczęśliwe zakończenie :)
  12. Polecam lekturę ;) -[url]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doce%C5%84-zwierza-swego-bo-mog%C5%82a%C5%9B-mie%C4%87-gorszego[/url]
  13. Misiaczku, dużo zdrowia i sił w nowym roku :):) I zostaw w spokoju listonosza ;)
  14. Coś ,,posprzątał"??
  15. Trzymam kciuki za domki dla sunieczek :) Niestety na teraz inaczej nie mogę pomóc.
  16. [quote name='_ogonek_']bardzo nieładnie :oops: ale ja jestem zakręcona jak baranie rogi i do tego blondynka, to co usprawiedliwiona jestem? :eviltong: Mam nadzieję, że mnie halbina nie pogna stąd :oops:[/QUOTE] To już nie wiem :shake: - łoś, klempa czy blondynka z baranimi rogami? :evil_lol::evil_lol: Myślę, że kicia ma taką urodę - mała, krępa;) Też mam taką jedną z ulicy - jak pierwszy raz trafiłam z nią do weta była na 100% w ciąży - a potem prawie przez godzinę szukaliśmy na USG tej ciąży i nic :crazyeye: Cudka , do góry :):)
  17. Posłałam z bazarku 65zł - proszę o potwierdzenie po otrzymaniu [url]http://www.dogomania.pl/threads/218828-Nowe-fanty-dla-bokser%C3%B3w-z-pseudo-i-dla-Kajtusia-wszystkiego-po-trochu-do-29.12[/url]
  18. Posłałam 30zł - zdrowiej kruszyno :)
  19. Z bazarku wyszło dla Kajtka 65zł - przelew poszedł. Proszę o info na wątku bazarkowym jak dojdzie ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218828-Nowe-fanty-dla-bokser%C3%B3w-z-pseudo-i-dla-Kajtusia-wszystkiego-po-trochu-do-29.12[/url]
  20. Proszę też o nr konta, coś dla malucha wyskrobię.
  21. Cały czas zapraszam na bazarki dla Cudki - ten w moim podpisie i [url]http://www.dogomania.pl/threads/220544-Anne-Rice-i-inne-cuda-dla-Reksa-i-Cudki-do-15.01-22.00[/url]
  22. Trzymam kciuki za domki dla wszystkich kociatych :multi: :multi: A z tą ciążą, to chyba kicia po prostu na zimę tak się zaopatrzyła:) - moja Maruda też wygląda zimą jak juczny osioł ;)
  23. Cioteczki - deklarowałam, że jak nie nazbieracie, to moje 15zł od Deri jest aktualne. Nie zlikwidowałam stałego przelewu i pewnie lada moment pójdzie. Czyli dopiszcie mnie też.
×
×
  • Create New...