Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Ale u Was jest pięknie! Pięknie zdjęcia! o matkoooo [url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/602193_571746306176397_265368229_n.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. ajajajaja. [url]http://img838.imageshack.us/img838/8976/013jdg.jpg[/url] :loveu:
  3. Bardzo, bardzo mi przykro, strata każdego przyjaciela jest ciężka. Trzymajcie się kochani!
  4. [quote name='magdabroy']Tak ładnie jej w niebieskich szelkach, że pomyślałam, że mogłaby mieć kucyczka z niebieską kokardką :razz:[/QUOTE] Nie głupie. :cool3::cool3: [quote name='Sonka95']Szeleczki to ma chyba takie same , albo bardzo podobne do Sonki :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-3IHHSIdooMw/UUYZKD870VI/AAAAAAAAFjg/7KWOUCseoAo/s640/DSCF7508.JPG[/URL] Uwielbiam ją :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-fKkhDNUXUJ0/UUYZKyft-7I/AAAAAAAAFjo/DX6Cual3avU/s640/DSCF7509.JPG[/URL][/QUOTE] A no też mi się wydawało, że mają bardzo podobne. :) Wiemy co dobre. :cool3: [quote name='dOgLoV']śnieżna misia :loveu:[/QUOTE] śnieżny leń. :loveu::evil_lol: [quote name='Ty$ka']Kochana, ma minę naprawdę zmaltretowanego psa, bo wyciągają ją na spacer :lol:[/QUOTE] A nic nie mów. Ona idzie jak na udrękę, 5m smycz ma to ona z tyłu idzie z całą wydłużoną smyczą. Ludzie pewnie myślą, że się znęcam nad psem. :shake::diabloti: [quote name='marra']ALeż mam zaległości, faktycznie śniegu macie sporo u nas tak lekko przypruszone ale za to zimno okropnie ;/ najgorzej jak człowiek już poczuje wiosne przez te ciepłe dni a tu taka niespodzianka ![/QUOTE] Dzisiaj wieje taki wiatr, że moje uszy nic nie czuły. :modla: Właśnie! Ja już żyłam piękną, kwitnącą, śpiewającą wiosną. :loveu: A tu psikus. :roll: W końcu piątek!!! :multi::multi::multi: Chociaż i tak jeszcze dziś wykłady od 15-17:20... Dzisiaj mecz Polska-Ukraina, chyba po takim tygodniu trzeba sobie wypić piffko.. Albo 2. :diabloti: edit: zapomniałam jeszcze dodać, co mój cudowny piesek robi prawie każdego dnia jak nikogo nie ma w domu. BAJZER! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qFZyyGOR0Co/UUxEVRRaqoI/AAAAAAAAFmQ/_2QvDEzhCLk/s640/DSCF7538.JPG[/IMG]
  5. [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo%20dzieciaki%20c%204mies/DSC01962.jpg[/url] wspaniała!
  6. [quote name='magdabroy']Dziś powitaliśmy trzeciego ząbka :multi: Mamy dolną prawą dwójkę ;) A w kolejce czekają cztery górne zęby-dziąsła są już białe od kilku dni :roll:[/QUOTE] Dopiero mam czas by na spokojnie zajrzeć do Was i poczytać co u Was. Dla Torcika bardzo spóźnione, ale bardzo szczere życzonka. Dużo , dużo zdrówka i jak najwięcej wspólnych lat. :) No proszę brawo Theoś! :) Fotki cudne. :loveu: Niby można pocieszać się tym, że chociaż Tora nie chce nic "specjalnie" zrobić Theodorkowi. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0180_zps5ab6bda4.jpg[/url]
  7. Jaki on pewny siebie i ciekawski. :)
  8. [QUOTE=makot'a;20625749]Bardzo dużo zależy od kierunku i uczelni na jakiej się studiuje :lol:[/QUOTE] Podpisuję się pod tym. :) Hej Tyska. :) Jak zapisałam się na leśnictwo, to jak ktoś się mnie pytał co studiuje to Marek odpowiadał: Lenistwo. :diabloti:
  9. Miłego weekendu Sonieczki. :)
  10. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VmltR7xOaTE/UUYZZQqPBvI/AAAAAAAAFlk/3wrTAeA0ME4/s640/DSCF7532.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LE-wUhhi22w/UUYZZpzPExI/AAAAAAAAFlw/3JkqyA9mOQw/s640/DSCF7533.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nZPak3uf8Xo/UUYZa14mXYI/AAAAAAAAFl4/Di34thULXj8/s640/DSCF7536.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IIxyyDQo2c0/UUYZbSohOTI/AAAAAAAAFmA/CCZ_PaKQvUU/s640/DSCF7537.JPG[/IMG]
  11. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uTYrB0Uo6ZM/UUYZQaWKnHI/AAAAAAAAFkc/Q4saoekkXHw/s640/DSCF7520.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--4Zd30rJlEQ/UUYZSftZejI/AAAAAAAAFko/L-CEPisXp9I/s640/DSCF7522.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-v8DT7m80z0E/UUYZTvU7YWI/AAAAAAAAFk4/JMK4xoyhGmg/s640/DSCF7525.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SFONjezCDJ4/UUYZVmBdv6I/AAAAAAAAFlI/aagUW7089UU/s640/DSCF7528.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rdZVpMQyVxo/UUYZWCeqQTI/AAAAAAAAFlQ/O6LuZdstPec/s640/DSCF7530.JPG[/IMG]
  12. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3IHHSIdooMw/UUYZKD870VI/AAAAAAAAFjg/7KWOUCseoAo/s640/DSCF7508.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fKkhDNUXUJ0/UUYZKyft-7I/AAAAAAAAFjo/DX6Cual3avU/s640/DSCF7509.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-noI0jzQi0Uw/UUYZL0Af0mI/AAAAAAAAFjw/eBRZu3rCyP4/s640/DSCF7512.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BeNz6lYuGmE/UUYZPxhOM4I/AAAAAAAAFkQ/ezzi5AZ85FU/s640/DSCF7518.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uEez4U7E9tM/UUYZQK5e2WI/AAAAAAAAFkg/voUSDHi2XZk/s640/DSCF7519.JPG[/IMG]
  13. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LeLDyvZGLZg/UUYZDtLwfYI/AAAAAAAAFik/1CfGRh4Td7E/s640/DSCF7494.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-35dndSI8GfE/UUYZD4rVfjI/AAAAAAAAFio/i6u4_mERyMs/s640/DSCF7496.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hIwuqSIS-n8/UUYZEvYiQrI/AAAAAAAAFiw/PCGht2zsDEQ/s640/DSCF7498.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kYfVY-s3fk4/UUYZGBp1hnI/AAAAAAAAFi4/2GbktXM-ovc/s640/DSCF7499.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u0hxPaFD4Hc/UUYZJ_vjEaI/AAAAAAAAFjY/mjcNY4O5LX0/s640/DSCF7506.JPG[/IMG]
  14. [quote name='Angi']u nas rano był jeszcze śnieg, teraz już stopniał cały ;)[/QUOTE] Też zazdroszczę. Już mam dość tej bieli... Żaba po cała jest w tym śniegu. Chociaż jej się podoba. :shake: A ostatnio już tak mało go było...... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5kevy0dSBk0/UUYY8qVskEI/AAAAAAAAFhg/1OR2lJm_Ges/s640/DSCF7475.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0dZGSkmxLrE/UUYY--J6QMI/AAAAAAAAFh0/Jd9Kemjdn_4/s640/DSCF7479.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-taqH107Itk8/UUYY_MNlRPI/AAAAAAAAFh4/xuXspVpXq-s/s640/DSCF7484.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5tvnvoSwMZ4/UUYZAN3USNI/AAAAAAAAFiA/M9MRK2IBu1Q/s640/DSCF7485.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3UXKTi-SKXs/UUYZBDf5pyI/AAAAAAAAFiI/kqaLEPTzOJE/s640/DSCF7486.JPG[/IMG]
  15. [quote name='masdamerka'] Zakochałam się w tej obroży :loveu:[/QUOTE] Nie Ty jedna. :lol:
  16. mordeńka. [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0110_zpsbb1c4105.jpg[/url] :loveu: Pozostaje nam niecierpliwie czekać.:lol:
  17. Widać, że to naprawdę piękne psy. Wrócą do zdrówka to dopiero się rozdzwonią..
  18. [quote name='kalyna'] jakie brrrrr? [/QUOTE] No takie ziiiiimneee brrr. :evil_lol:
  19. Rozpływam się. :loveu:[url]https://lh4.googleusercontent.com/-lGLGOJjn_3w/UUTao9wwEiI/AAAAAAAACZM/EuEiAxX4_Vo/s800/WP_20130315_017.jpg[/url]
  20. [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0795-1_zps5ac6769b.jpg[/url] świetne. :loveu: [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_1000_zps664e0dd4.jpg[/url] brrrrrrrr.
  21. [quote name='Ty$ka']Phi, ale mało śniegu :grins:[/QUOTE] Ta mało... Od 2-3 dni napie.ala ten śnieg, już mam tak dosyć, że olaboga. Było tak pięknie, a tu znowu tylko biało, chlapa, ślisko.. [quote name='bira']Tyśka, Mało śniegu??? Ja już na tą Wasza biel patrzec nie mogę ;-) Oby do mnie z Pl tego paskudztwa nie przywiało ;-) Phase, ile tutaj psiaków :-) Ta labka boska :-) [B]Petarda nie pies :-)[/B] I fajne masz panele :-) Lubię podłogi z tymi orwkami :-)[/QUOTE] Ja już też mam dosyć tego białego puchu. :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziękuję. :) W sumie pierwszy raz wzięliśmy takie, ale nie żałujemy. :) [quote name='marra']Dzień dobry :)[/QUOTE] Heja. :) [quote name='understandme']Cześć Żabki! Do Was wpadłam na informatyce, bo nie miałam czasu wcześniej :roll: Mikusia jest bardzo piękną damą :loveu: Pozdrawiamy :)[/QUOTE] Heja. :):) Dzięki. :) Wzajemnie pozdrówka ślemy. Pogoda dobija.... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zSRWkVivfUM/UUYYujlZZMI/AAAAAAAAFfE/adm7dwX0wCM/s640/DSCF7439.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yvgnHbhdTU4/UUYYtDfPj2I/AAAAAAAAFew/WSp1Mxnx8u0/s640/DSCF7436.JPG[/IMG]
  22. [quote name='lula2010']caly wczorajszy dzien ,pokazywal mi sie napis ,ze strona [URL="http://www.dogomania"]www.dogomania[/URL] .pl jest niedostepna.....:mad:[/QUOTE] U mnie też tak było, dopiero dziś spokój. :)
  23. Wysłałam dziś znowu 15 zł mam nadzieję, że dojdzie. ;)
  24. [quote name='kalyna']piękne :loveu: a jakie tereny spacerowe.. :loveu:[/QUOTE] Nie zaprzeczę. :grins::lol:
×
×
  • Create New...