Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Naprawdę w domu to on jest królem. :loveu:
  2. Witamy. :):)
  3. [quote name='Sonka95']Gratulacje :multi: :multi::multi:[/QUOTE] Dziękuję. :loveu: Zaraz mykam na zajęcia, wracam o 13, potem znowu na 15 i do 19. :modla:
  4. "Troszkę" brudne. [url]http://pics.tinypic.pl/i/00371/3dg4ta3c8pgd.jpg[/url] :lol::evil_lol: No proszę jaki pracuś. :)
  5. Oczywiście melduje się u pięknoty..
  6. A ja chcę takiego. [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1060490_zps6d90f6d4.jpg[/url] :loveu: A tak serio to lubię buldożki, chociaż najbardziej takie umaszczenie. :) [url]http://i.pinger.pl/pgr59/585f1c5600270d264d4c7014/lord+palevy+buldog.jpg[/url]
  7. [quote name='Ada i Fanta']Brawo! Ogarnięcie fizyki to nie lada wyzwanie :D [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-1JCkat-5lmU/UXPrvNbLyDI/AAAAAAAAAkM/yUSww3IDbVA/s640/DSCF8521.JPG[/URL] O ja! Jaka czupryna :loveu:[/QUOTE] Dzięki. :loveu: Nierozgarnięcie. :grins:
  8. [quote name='rashelek']Gratulacje wielkie!!! :D A Żabcia kochana jak zawsze :loveu: Fajnie,że daje radę na długich trasach :)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Cieszę się, że się udało :multi:[/QUOTE] Dziękuję. :loveu:
  9. Piękny pies, przepiękne umaszczenie!! [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1060492_zps68f5cb03.jpg[/url]
  10. [FONT=verdana]ASKAL - to około 1,5 roczny pies, w typie alaskan malamuta. Błąkał się w okolicach Nowego Miasta Lubawskiego. - Przebywa w [/FONT]schronisku w Brodnicy (kujawsko-pomorskie)[FONT=verdana] Jest energiczny, ciekawski, łagodny.[/FONT] [IMG]http://images38.fotosik.pl/2019/3883a56157184e47gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1925/c6a1a844d745d214gen.jpg[/IMG][FONT=verdana][/FONT]
  11. Jest rozkoszna. :)
  12. phase

    Hektor

    Fenomenalny cudak. :loveu:
  13. Piękne psiaki. :) [url]http://images41.fotosik.pl/2011/7e72fe9ce23ee513gen.jpg[/url] bardzo ładne zdjęcie. pzdr.
  14. [quote name='dOgLoV'] Dzisiaj Marysia narozwalała na całej podłodze andruty i szwagie idzie i mówi : ja pierdziele Marysia ale bałagan zrobiłaś a Marysia popatrzyła na niego i mówi : ja pieldziele tatusiu :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Urocze. [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01925_zps1704f11c.jpg[/url] :loveu: I fotki i podpisy świetne! :):loveu:
  15. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2ywyNNRZp_k/UWsIipBJJ7I/AAAAAAAACDs/QM9sj84H-7w/s640/DSC_0267.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wiaC8j9SjZk/UWsIin5OmII/AAAAAAAACDo/3vGAyVmfVys/s640/DSC_0279.JPG[/IMG]
  16. Juniorek. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DnC4-GUkIoA/UVhdlg0NjGI/AAAAAAAABjc/hjHMDgRiNA4/s609/DSC_0118.JPG[/IMG] Jak i Akcent w nowych domkach! :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-o52jXBxOvrY/UWsKD6zjoSI/AAAAAAAACE0/5UKodcHt40o/s640/DSC_0234.JPG[/IMG] A na kwarantannie taaaakie cudeńko. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F0s5kUVkMIw/UXQmmipBR8I/AAAAAAAACLs/gRP97FYmWm0/s640/DSC_0483.JPG[/IMG] I takie. :placz: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-z7bFHr0YV0g/UXQmmrrSTEI/AAAAAAAACLo/pFdwrWZhmUI/s640/IMG_7458.JPG[/IMG] I kolejne ONki. :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-g2XGitWjsXE/UXQmnX0eLeI/AAAAAAAACL0/W3nUwp3QF-I/s640/IMG_7463.JPG[/IMG]
  17. [quote name='phase']OLSZTYN [B]Akcet[/B] ok roczny ONek. Wulkan niespożytej energi. Wesoły i baaaaaaaaaaardzo energiczny chłopak. Akcet na spacerach niezmordowanie ciągnie jak parowóz:lol:. Jest towarzyski i przyjazny. Powinien trafić do kogoś kto będzie potrafił spożytkować jego energię i poradzi sobie z wychowaniem chłopaka. Akcet kochanym, ale zupełnie nie wychowanym młodziakiem. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-usRhyEdDQVo/UWq_BtB5kVI/AAAAAAAAH8o/YYn8GB0BUAc/s640/DSC_0209.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GvFCBNvnNfU/UWq_DTCEHOI/AAAAAAAAH84/4FisefdGoM4/s640/DSC_0225.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GcMnsF0EK6M/UWq_EFXoSQI/AAAAAAAAH9E/FJ-YUVQBILQ/s640/DSC_0234.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-saXa14ocI5g/UWq_D13KAKI/AAAAAAAAH9A/T4GRuc_lpSQ/s512/DSC_0227.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domku.
  18. OLSZTYN Leszek trafił do schroniska w tragicznym stanie. Był strasznie wychudzony. Miał bardzo zaawansowaną chorobę skóry i mnóstwo pcheł. Na szyi miał ciasno zawiązany sznurek. Obecnie Leszek przytył, pozbył się pcheł i robaków. Jego skóra jest leczona. Człowiek nie tylko skrzywdził go fizycznie ale i psychicznie. Gdy przyjechał do schroniska panicznie bał się ludzi, nie ufał nikomu. Na widok człowieka uciekał i kulił się w koncie. Teraz jest dużo lepiej. Leszek ufa swojej opiekunce. Pozwala wyprowadzać się na spacery i zaczyna domagać się pieszczot i głaskania. Nadal z dużą rezerwą podchodzi do obcych a w szczególności do mężczyzn. Ma ok 5 lat [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-USUU_iUnedo/UXQ-uoBSNtI/AAAAAAAAIH0/RRR3EBbJZq4/s640/IMG_7548.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AkPYj9gj_Lw/UXQ-xCKLqRI/AAAAAAAAIIM/buv5UtrGOA0/s640/IMG_7549.JPG[/IMG]
  19. OLSZTYN Luzak ok 5 letni miks labka. Bardzo energiczny i wesoły. Jest towarzyski i przyjazny. Zna podstawowe komendy. Chłopak nie radzi sobie ze stresem, cały dzień biega po swoim boksie. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mcBNbE9AxMY/UXQ-OJgm6TI/AAAAAAAAIDk/FeDcBUs8FAs/s640/IMG_7303.JPG[/IMG]
  20. [quote name='marra']Matko jakie Wy macie tereny :shake::shake::-( Może zapytasz rodziców czy nie chcieliby zaadoptować córci ? Powiedz, że jestem grzeczna, ułożona, pracowita i bardzo cicha...[B]w pakiecie z trzema psami i konikiem[/B]...ale takim nie dużym, kieszonkowym maluszkiem:diabloti:[/QUOTE] Nie narzekam, jeśli chodzi o jeziora i lasy. :loveu: Na to już w ogóle na pewno polecą; jak dla nich za dużo 8kilogramowy piesecek. :diabloti: [quote name='Sonka95']Trzymam mocno kciuki i wierze , że poprawisz [IMG]http://forum.barcis.pl/images/smilies/tak_trzymaj.gif[/IMG][/QUOTE] UDAŁO SIĘ!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
  21. Dzień dobry w ten piękny poniedziałek. :)
  22. Robi wrażenie. [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1060444_zps026afe29.jpg[/url] Buldożki. [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1060448_zpseac904c2.jpg[/url] :loveu:
  23. Ale pięknie macie. :) [url]http://img856.imageshack.us/img856/5/1043470.jpg[/url] [url]http://img24.imageshack.us/img24/2563/1043532.jpg[/url] najbardziej podoba mi się ta fotka. :loveu:
  24. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_0548_zps1a21a336.jpg[/url] normalnie chyba jedno z najpiękniejszych zdjęć Torci. Pięknie tu wyszła, bardzo ładne zdjęcie. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0516_zps5ebc2be2.jpg[/url] ooooojjjjj. :(:loveu: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0526_zps36d393b4.jpg[/url] jezuuu jak pięknie!!!
  25. [url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/537941_4630310231993_2122608933_n.jpg[/url] jęzorki. :loveu:
×
×
  • Create New...