-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='magdabroy'] Qwendi-srebro, ocena doskonała :)[/QUOTE] :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
-
[quote name='unikatowydiament']to gratulacje Aguś:multi:[/QUOTE] dzięki. :loveu: Zapomniałam dodać, że wczoraj na tej imprezie, pewna dziewczyna miała wieczór panieński i był striptiz. :diabloti:
-
[quote name='rashelek']Nono to gratulacje :D Fajnie, że się wybawiłaś :D[/QUOTE] Dziękuję. :loveu:
-
Ile fotkóóóóów. :loveu: Jak pięknie u Was było. :loveu: U nas też brzydko, raz zimno, wieje, a teraz niby słoneczko wyszło.
-
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
phase replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Doreńko... [*] -
Dzięki. :) A wczoraj było fajnie, poszliśmy do znajomego później do klubu i się pochwalę a co! Rozdawali 4 karnety do fitness clubu na siłownię lub aerobik dla osób najlepiej bawiących się. I jedną z nich byłam ja. :grins::grins::grins:
-
lenox owczarek niemiecki długowłosy
phase replied to boloniusz87's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Piękny jest. :) [url]http://imageshack.us/a/img580/7081/dsc00386zh.jpg[/url] w tej czerwonej obroży wygląda super! -
Jedna z najpiękniejszych galerii. ;)
-
Uwielbiam tego malca. :loveu::loveu::loveu:
-
Jezzzzzu jakie cudne fotki. Piękny ten Nixonek!!!!
-
Dla mnie trochę śmieszna była ta walka, widok biegającego Hardkorowego Koksa mnie bawił. :lol: Chociaż też jak zastanawiałam się nad werdyktem sędziego.. Miłego dnia Kochani życzę. :)
-
[url]http://img189.imageshack.us/img189/6100/1043724.jpg[/url] sama słodycz. :loveu: Piękne te fotki. :)
-
[quote name='rashelek']Majówka! :loveu: Jakieś wypady planujecie, oczywiście z Żabulkiem? :D[/QUOTE] Ja i tak jeszcze w poniedziałek idę szukać sprawozdania o 8 (a ogólnie mam na 9:45), bo profesorka gdzieś je zawieruszyła. :roll: Mam angola a we wtorek jeszcze informatykę. :modla: I wolne. Tylko, że po majówce mam taki nawał nauki, że już mam dosyć... Chyba oczywiście na wieś pojedziemy, oby pogoda była! :) Ale wszystko wyjdzie pewnie dzień przed majówką. :) Nikt nie chce wiecznie drącego japy psa na Majówkę?. :happy1: Da radę wsadzić ją do torby, je mało, ogólnie mało wymagające, byle słońce było i ktoś przy niej, aaa i jeszcze dam żarcie, nawet wodę. :diabloti: [quote name='Sonka95']U nas też jest gorąco :)[/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Cześć :loveu: Ależ gorąco :-D[/QUOTE] Heja. :) U nas cieplutko, 21 stopni było. Cudownie. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hejo. :hand: -
I jak tam maluchy już na świecie? :)
-
Jamajka wróciła z adopcji, biedna sunia szuka domu
phase replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I jak tam? -
[quote name='magdabroy']Doberek :)[/QUOTE] Dobry dobry. :)
-
[quote name='Ada i Fanta'] "Mamooo co zrobiłaś psu?" "Chciałam zobaczyć jaki kolor ma ten lakier." :D [/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: Wszystkiego najlepszego!! :tort: :new-bday::BIG:
-
Miłego ciepłego, słonecznego weekendziku życzymy. :)
-
[quote name='Ada i Fanta']Jak się tak chwalimy to moja waży 10,5 :eviltong: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-SBQtWyL-OcQ/UXaDA7yrQHI/AAAAAAAAAoc/AbRPOdWeAeo/s512/DSCF8577.JPG[/URL] hahaha :D a ja myślalam że to tylko ja byłam taka dziwna i wkładałam szczeniaka do wózka dla lalek A jak się Żaba opalała dziś :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: Biedny ten pies, co on ze mną miał. :diabloti: [quote name='Pixeloza']gdzie tam gruba? W sam raz :smile: a nawet jeśli to zawsze trochę więcej do kochania :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Sarunia-Niunia']Łoj tam, łoj tam... znowu gruba... ech Pańcia, Pańcia... Nawet jak po gruba dodajesz kruszynka, to i tak Cię nic nie tłumaczy:mad: Miej się Ciocia na baczności:evil_lol: Ja zostawiam dla ślicznej Żabulińskiej miziaki i przytulaki:)[/QUOTE] O cholera. :scared: Już milczę. :evil_lol: [quote name='Sonka95']Hej dziewczyny :)[/QUOTE] Heja. :) [quote name='Molowe']bardzo dobrze powiedziane :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='unikatowydiament']hejka,mizianki dla Krolewny:loveu:[/QUOTE] [quote name='Lili8522']Zaglądam i głaski przesyłam :)[/QUOTE] Dzień doberek i dziękować pięknie. :) W końcu laaaaaaaaabaaaaaaaaaa. :loveu:
-
Nixonku chłopaku bądź grzeczniutki, trzymamy za Ciebie kciuki!
-
[quote name='kinga_kinga7']chłopak jest prześliczny,ale strasznie zaniedbany :( :( [/QUOTE] Dokładnie, pies ma niezwykła urodę, jak przejdzie metamorfozę od razu zaczną się "o niego bić"..