Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Fundacja Medor'][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/v/1044293_10201113107127216_1505123586_n.jpg?oh=0c749fcafa07ec9e90817720a65e6073&oe=51DCB927&__gda__=1373474761_95d77402b96430f8538a4369cb4dc660[/IMG] Nela rasa alaskan malamut, ma 3 1/2 roku. właściciel Maria Engel nr tel 0048501675704.Pies jest w Zgierzu właściciele chcą ją uśpić bo ugryzła dziecko[/QUOTE] [SIZE=1][znaki....][/SIZE]
  2. Olsztyn Imię: Ajka Numer rejestru: 397/2013 Wiek: 5 lat W schronisku od: 06.2013 Wielkość: duża [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2oyrPMBkSbc/UdnTlhOuf3I/AAAAAAAADDA/sdBLyqotgA8/s640/DSC_0017.JPG[/IMG]
  3. Olsztyn Imię: Aleks Numer rejestru: 392/2013 Wiek: 1,5 roku W schronisku od: 06.2013 Wielkość: średni/duży Uwagi: mieszkał w bloku. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ls9n9dHn9qg/UdnTuBv5ZSI/AAAAAAAADEY/CoBRGwJztOM/s608/DSC_0322.JPG[/IMG]
  4. Olsztyn Imię: Megi Numer rejestru: 402/2013 Wiek: 1 rok W schronisku od: 06.2013 Wielkość: średnia [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eI4H1H1JRkw/UdnTnagvADI/AAAAAAAADDI/K0ud7e5PhZc/s640/DSC_0084.JPG[/IMG]
  5. Udanego grilla. :)
  6. [quote name='magdabroy']A Żabka jak zawsze "na leżąco" :evil_lol:[/QUOTE] Buhahaha, prawda. :diabloti: No ale to taki znak rozpoznawczy. :diabloti: [quote name='kalyna']Żabcia to się lansuje w samochodzie :loveu: U nas jak była nawałnica to drzewa z korzeniami powyrywało...kilkadziesiąt drzew :shake: [B]ale za to w radio o nas mówili [/B]:evil_lol:[/QUOTE] Ba! Haha, ja też pomyślałam o tym, my byliśmy na wp.pl :evil_lol: [quote name='Yana']urocza myszka :-) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RC0UBGgsQbA/UdsNqbx7zRI/AAAAAAAAGh8/joxddeNh8mA/s512/20130705_202158.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękujemy. :loveu: [quote name='Błyskotka']Podróżniczka :)[/QUOTE] Nawet Marek mówi "Weźmy ją ze sobą". :grins: A u nas kolejne cuda na kwarantannie... :(:placz: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GDFu5P24y1Q/Uc3m_Al6B9I/AAAAAAAAC7A/L-uCKylKnvc/s612/DSC_0401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-b_8aUhD9kfU/Udnaq7DQbLI/AAAAAAAADLo/kST0BET4t6w/s512/DSC_0168.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LLPYYWVq-6g/UdnasmGwZlI/AAAAAAAADMM/ZTlABcm8rbo/s640/DSC_0192.JPG[/IMG] Megi [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eI4H1H1JRkw/UdnTnagvADI/AAAAAAAADDI/K0ud7e5PhZc/s640/DSC_0084.JPG[/IMG] Ajka [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2oyrPMBkSbc/UdnTlhOuf3I/AAAAAAAADDA/sdBLyqotgA8/s640/DSC_0017.JPG[/IMG]
  7. Oby Wam pogoda dopisała! :) Życzę tej kobitce , żeby kiedyś to o niej ktoś zapomniał..
  8. Wszystkiego naj naj!!! Oby jeszcze kolejnych, zdrowych, wspólnych 9 lat!
  9. Kaja w nowym domu.:)
  10. I my czekamy. :)
  11. [quote name='kalyna'] na ten miesiąc wyczerpałam limit zdjęć :diabloti:[/QUOTE] Srutututu chyba na ten tydzień. :eviltong: Jaki on jest śmieszny. :evil_lol: Ale w tym jego urok. :loveu: Uszy wyglądają jakby kopiowane miał. [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0020_zps64531a7d.jpg[/url] Ciapek krejzol. :evil_lol: [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0243_zps14dff2cd.jpg[/url] Śliczne zdjęcia. :loveu::loveu::loveu:
  12. Klebark Wielki. :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-U2cskPiz-c4/UdsNwQDa5TI/AAAAAAAAGjE/XlcrmQ0ABas/s640/20130707_181152.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0-7nflGDqLU/UdsNw4D5nwI/AAAAAAAAGjM/KYSyGAC4wOE/s640/20130707_181236.jpg[/IMG]
  13. Mika. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_Par7C1WJss/UdsNrtKSppI/AAAAAAAAGiM/J7Uk00agwNE/s640/20130706_195610.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MJX1SgpHJ08/UdsNsT0CzZI/AAAAAAAAGiU/aCIczxXnu1w/s640/20130706_195613.jpg[/IMG] Kaja. :loveu::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2MdiXm5Wglc/UdsNtafaooI/AAAAAAAAGig/XM6eTc45QNA/s640/20130706_195647.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-g-x1mkulWMM/UdsNtpa1TWI/AAAAAAAAGik/bVe8vZpT094/s640/20130706_195658.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QvXFtObFP0I/UdsNvEDOx7I/AAAAAAAAGi0/yQ-buSGVCNQ/s640/20130706_195710.jpg[/IMG]
  14. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5N8KmFhbx5o/UdsNjEAnMfI/AAAAAAAAGhE/6IZGC6-3C8k/s512/20130705_104516.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YDs5zjtmT34/UdsNlFBl_dI/AAAAAAAAGhg/31ezZD8swWI/s512/20130705_201526.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4fs82nAl-sI/UdsNliHBPWI/AAAAAAAAGhk/8YHRz42Hkp8/s640/20130705_201606.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RC0UBGgsQbA/UdsNqbx7zRI/AAAAAAAAGh8/joxddeNh8mA/s512/20130705_202158.jpg[/IMG] A tu najbardziej widać brak ząbka.. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--rmvpbYTS6I/UdsNq9b1LXI/AAAAAAAAGiA/9n5T1MzHiXM/s512/20130705_202207.jpg[/IMG]
  15. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-D88UDFo9O7g/UdsNcJdbH3I/AAAAAAAAGf8/uTGcInyJrAE/s640/20130704_105855.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-42tIblU-SNE/UdsNchadeaI/AAAAAAAAGgE/l6uOo5QdoJ8/s640/20130704_115447.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e7RwI7-JH_o/UdsNeYCU5SI/AAAAAAAAGgU/bVGjE7o3zMs/s640/20130704_192418.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VgRsiQmtTD8/UdsNfFZzHgI/AAAAAAAAGgc/_k3dQN2x7SI/s640/20130704_200136.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ksv6mTwn98k/UdsNijpk3CI/AAAAAAAAGg8/1N0cSpI1ACE/s512/20130705_104510.jpg[/IMG]
  16. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YHkRWwx2Vac/UdsNiECcWII/AAAAAAAAGg0/S1gwP0WAyu4/s640/20130705_102118.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oQlHO2dYGRI/UdsNkS7zF2I/AAAAAAAAGhU/b7UDgYm8HFE/s640/20130705_160542.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9XF-mPxqgjA/UdsNXEq0YYI/AAAAAAAAGfM/hAh5k9Yef-c/s640/20130629_134812.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hyJThotY12k/UdsNYmy1UkI/AAAAAAAAGfc/kzSM6NzHXNo/s640/20130629_134824.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vsqWj_ySRtc/UdsNa-wuDWI/AAAAAAAAGfw/rV80Rxw4XP8/s640/20130704_105843.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Sonka95']Grupowe jakie fajne :smile: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-BwClzzCuSsU/UdmnReT3XXI/AAAAAAAAGek/TWGft8qHeRo/s640/P1010331.JPG[/URL][/QUOTE] No też mi się strasznie podoba. :) [quote name='unikatowydiament']Ja to śmieję się,że po opaleniu wyglądam jak rak:lol:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='phase'] W weekend postaram się wstawić zaległe zdjęcie odnośnie tej nawałnicy, która nas odwiedziła jakiś czas temu.[/QUOTE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zDHUQriccHU/UdsNZ4IOUPI/AAAAAAAAGfk/P2vZd1J-cDE/s480/20130702_195119-1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JcOlr1RNLx4/UdsNbHlLupI/AAAAAAAAGf0/27JimqSDi0A/s640/20130702_201347.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lCbYN9wRXt0/UdsNd-53VJI/AAAAAAAAGgM/uc92pvbP1Mg/s640/20130704_110355.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MxEON9nSXcA/UdsNga0zXrI/AAAAAAAAGgk/ujY3UY6Dxus/s640/20130705_101321.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5KWfSTofDvQ/UdsNhLN7zmI/AAAAAAAAGgs/NECAFHehdoo/s640/20130705_101704.jpg[/IMG]
  18. Postaram się w tygodniu porobić jej ogłoszenia, jak znajdę chwilę.
  19. Jaka Kala śmiesznie siedzi. :evil_lol:
  20. Puszysty jak Almette. :evil_lol::loveu::loveu:
  21. Jaki antenki. :evil_lol: [url]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/Akira%20and%20Baloo/2013/DSC_0381_zps4133c853.jpg[/url] Dzielna dziewczyna!
  22. Dzień doberek. :)
  23. [quote name='Sonka95']Przy wodzie to słońce najlepiej opala :)[/QUOTE] No pewka. :grins: I wyglądam jak pomidor na twarzy. :evil_lol: A tu jeszcze fotoszki z Gietrzwałdu, zaległe. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Gum6esoDsrk/UdmnA0BwMOI/AAAAAAAAGdk/xIyZomLFxTo/s640/P1010211.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZoVB2iOpaVc/UdmnBubGUaI/AAAAAAAAGds/JbH5JOLbAeM/s512/P1010240.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YhwyTQfOYEo/UdmnKyT-i8I/AAAAAAAAGd0/wWnTz-MpqYs/s640/P1010255.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GWaYNel5Yps/UdmnOlhd-8I/AAAAAAAAGeM/pvalMgNTtPE/s640/P1010293.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BwClzzCuSsU/UdmnReT3XXI/AAAAAAAAGek/TWGft8qHeRo/s640/P1010331.JPG[/IMG]
  24. Można wiedzieć na jakich portalach niunia ma ogłoszenia? Może na bazarek ogłoszeniowy uderzyć? Czy ma sporo ogłoszeń?
  25. Ucholki, ucholki, ucholki. :loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...