Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. ja niestety sie unioslam wobec wiosny. I napisalam co o niej mysle na jej watku. Nie znosze gdy ktos zgrywa neiwiniatko gdy naprawde zawinil. :(
  2. juz skontaktowalam sie z brazowa1 . zauwazylam wczoraj w Gdansku psa w zlym stanie. schronisko mnie generalnie bardzo olalo. Pies obojetny widac juz do zycia. Dalam mu wody i co nieco do zjedzenia. Byl bardzo niesmialy ale gdy tylko go poglaskalam przytulil sie do mnie. Chcialabym zeby ktos doswiaczony zobaczyl co z nim.... Brazowa nie jest obojetna i powiedziala ze dzis podjedzie i oceni sytuacje. Ale dziekuje Ellig :)
  3. cioteczki znacie kogos z z Gdanska? dosc pilna sprawe mam ...
  4. ah kochana wspieram Cie calyc zas w myslach ale praca eni pozwala mi zupelnie na nic procz tego by zaraz isc spac bo jutro znowu maraton po 12 h w pracy przez kilka dni :(
  5. bric, a rozmawialas w ogole z wiosna czemu tak zrobila? Bo ja nie rozumiem tej osoby w ogole. Kazdemu sa potrzebne pieniadze... ale zeby takei swinstwo zrobic?
  6. ja uwazam ze to nie fer strasznei ze strony wiosny. Takei mamy zasady an dogo i miau i kazdy powinien tego przestrzegac! Moglaby stanac w kolejce jak wszyscy i czekac az zostanei wybrana. Na mnie ta osoba liczyc nie moze
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214831-Sesja-zdj%C4%99ciowa-%21%21%21-Dla-Fado-i-bid-z-Izabelina.Do-2.10.-godziny-21.30"]http://www.dogomania.pl/threads/214831-Sesja-zdj%C4%99ciowa-!!!-Dla-Fado-i-bid-z-Izabelina.Do-2.10.-godziny-21.30[/URL] tutaj o :)
  8. zapytam wypytam i jak cos to bede licytowac :)
  9. ja porposilam osobiscie kilak osob ze srodowiska i z pewnej internetowej gry... zobaczymy mam nadzieje ze chociaz kilka osob wejdzie i kliknie :)
  10. a gdzie przebywa psiak? to policytuje sesje zdjeciowa moze dla niego ? :D zawsze to jakies nowe zdjecia.. :D
  11. ja zagladam tylko ze mam mniej czas ostatnio :)
  12. ah necia... ( Nie ta to znajdzie sie lepsza :)
  13. [URL]http://allegro.pl/jadzia-szuka-najlepszego-domu-pod-sloncem-i1837345773.html[/URL] szablon zamowilam na jednym bazarku na dogo bo sama nie potrafie takiego zrobic :(
  14. a powiedzcie mi jak Kazio reaguje na dzieci? :)
  15. oj domek to nei w Olsztynie raczej sie szykuje ewentualnie. Nie moge powiedziec czy sensowny czy nie bo Panstwo narazie sie zastanawiaja. Maja syna 10 lat. Mieli narazie zwierze "klatkowe" z tego co pamietam to chyba krolika, kory odszedl i sadza ze syn dorosl juz do psa. Zalezy im na psie schorniskowym bo jak stwierdzili takie kochaja najmocniej. Z czym sie zgodze :) Pytali mnie dzis jak Maks moze zachwywac sie sam w domu (czy rozrabia). Ale wstrzymam sie z odpowiedzia dopoki nie dowiem sie co z tym domkiem o ktorym pisze brazowa, poniewaz jesli okaze sie ze to ten domek, panstwo wyrazili chec poznania psiaka rowniez z dogo od KasiaKia - Martina. Choc dopytuja bardziej o Maksia... :)
  16. najblizsze 3 dni piatek sobota neidziele jestem w pracy po 13 h, ale postaram sie tam wejsc (slaby internet) i poczytac zeby Panstwu odpowiedziec :)
  17. musze odpisac cos Panstwu ktorzy prosili o informacje o Maksiu.. wiec zapytam jasno - czy pies znalazl juz dom?
  18. o matko. Czyli Maks ma domek? Bo aj dostalam e-miala drugiego w jego sprawie i nie wiem czy sprawe przecigac czy probowac innego psiaka "opchnac" panstwu :)
  19. nacianeta mi sie udalo w koncu to i Tobie sie kochana uda! :) Trzymam kciuki! :)
  20. mialam e-miala w sprawie Bierki ile ma latek... Pomimo wystukania najpiekniejszego tekstu ze wiek nie ma tu znaczenia Pani odpisala tylko ze trzyma kciuki za najlepszy dom dla psiny ;)
  21. o matko.. czy mi sie wydaje czy Jasiowi to naroslo bardziej?
×
×
  • Create New...