-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ja niestety sie unioslam wobec wiosny. I napisalam co o niej mysle na jej watku. Nie znosze gdy ktos zgrywa neiwiniatko gdy naprawde zawinil. :( -
juz skontaktowalam sie z brazowa1 . zauwazylam wczoraj w Gdansku psa w zlym stanie. schronisko mnie generalnie bardzo olalo. Pies obojetny widac juz do zycia. Dalam mu wody i co nieco do zjedzenia. Byl bardzo niesmialy ale gdy tylko go poglaskalam przytulil sie do mnie. Chcialabym zeby ktos doswiaczony zobaczyl co z nim.... Brazowa nie jest obojetna i powiedziala ze dzis podjedzie i oceni sytuacje. Ale dziekuje Ellig :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
a do kiedy to glosowanie trwac bedzie? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
bric, a rozmawialas w ogole z wiosna czemu tak zrobila? Bo ja nie rozumiem tej osoby w ogole. Kazdemu sa potrzebne pieniadze... ale zeby takei swinstwo zrobic? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ja uwazam ze to nie fer strasznei ze strony wiosny. Takei mamy zasady an dogo i miau i kazdy powinien tego przestrzegac! Moglaby stanac w kolejce jak wszyscy i czekac az zostanei wybrana. Na mnie ta osoba liczyc nie moze -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
konkurencja strasznie nadrabia :( -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Wadercia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214831-Sesja-zdj%C4%99ciowa-%21%21%21-Dla-Fado-i-bid-z-Izabelina.Do-2.10.-godziny-21.30"]http://www.dogomania.pl/threads/214831-Sesja-zdj%C4%99ciowa-!!!-Dla-Fado-i-bid-z-Izabelina.Do-2.10.-godziny-21.30[/URL] tutaj o :) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Wadercia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
zapytam wypytam i jak cos to bede licytowac :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ja porposilam osobiscie kilak osob ze srodowiska i z pewnej internetowej gry... zobaczymy mam nadzieje ze chociaz kilka osob wejdzie i kliknie :) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Wadercia replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
a gdzie przebywa psiak? to policytuje sesje zdjeciowa moze dla niego ? :D zawsze to jakies nowe zdjecia.. :D -
ja zagladam tylko ze mam mniej czas ostatnio :)
-
[URL]http://allegro.pl/jadzia-szuka-najlepszego-domu-pod-sloncem-i1837345773.html[/URL] szablon zamowilam na jednym bazarku na dogo bo sama nie potrafie takiego zrobic :(
-
Owczarek wielkości osła.MA DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wadercia replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
oj domek to nei w Olsztynie raczej sie szykuje ewentualnie. Nie moge powiedziec czy sensowny czy nie bo Panstwo narazie sie zastanawiaja. Maja syna 10 lat. Mieli narazie zwierze "klatkowe" z tego co pamietam to chyba krolika, kory odszedl i sadza ze syn dorosl juz do psa. Zalezy im na psie schorniskowym bo jak stwierdzili takie kochaja najmocniej. Z czym sie zgodze :) Pytali mnie dzis jak Maks moze zachwywac sie sam w domu (czy rozrabia). Ale wstrzymam sie z odpowiedzia dopoki nie dowiem sie co z tym domkiem o ktorym pisze brazowa, poniewaz jesli okaze sie ze to ten domek, panstwo wyrazili chec poznania psiaka rowniez z dogo od KasiaKia - Martina. Choc dopytuja bardziej o Maksia... :) -
Owczarek wielkości osła.MA DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wadercia replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
najblizsze 3 dni piatek sobota neidziele jestem w pracy po 13 h, ale postaram sie tam wejsc (slaby internet) i poczytac zeby Panstwu odpowiedziec :) -
Owczarek wielkości osła.MA DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wadercia replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
musze odpisac cos Panstwu ktorzy prosili o informacje o Maksiu.. wiec zapytam jasno - czy pies znalazl juz dom? -
Owczarek wielkości osła.MA DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wadercia replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
o matko. Czyli Maks ma domek? Bo aj dostalam e-miala drugiego w jego sprawie i nie wiem czy sprawe przecigac czy probowac innego psiaka "opchnac" panstwu :) -
o matko.. czy mi sie wydaje czy Jasiowi to naroslo bardziej?