-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
magdysko ciezko byloby mi zapytac darczyncow allegro gdzy nie zapisywalam sobie nigdzie ich nickow :(
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Wadercia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
tak u mnei sa dostepne jeszcze 2 pakiety od dusje ;) Wiec nic nie jest pomylone. A korzystajac z wolnej chwili zrobilam pakiet Sabie ;) -
Czesc Jasiek :) Co tam nowego u Ciebie ? :)
-
jak najbardziej stale. ;) Z tym ze godzin przybylo gdy bardzo odpowiedzialna osoba przyszla pijana do pracy (pracujemy z klientami) ktos na nia napisal do prezesa skarge i wyleciala od tak. A jej zaminy oddano mi :( Masakra.... Ale jak tylko mi sie to unormuje (po 15 listopadzie) to bede robic w koncu ogloszonka :)
-
mmd tak mam bazarek otworzony na szczeniaki od kasumi - jednak ten bazarek ciagnie sie od pazdziernika czy nawet wrzesnia kiedy to dostalam prace.... I ciagle go skonczyc nei moge :( Wiec nie przyjmuje zgloszen. Chociaz dlug juz zostal oplacony :) Ciotki musze sie pozalic... Tak mi szkoda ze mam malo czasu na dogomanie... Pracuje tyle ze juz mi uszy opadaja.. Pelen etat + 92 nadgodziny. To sie w glowie nie miesci.. To co ze wyplata wieksza jak nawet nie mam czasu isc i jej wydac (tu dobra perspektywa jest dogomania :D ) Jutro robie 6 dzien pod rzad po 13 h.. :( Po prostu zyc- nie umierac....
-
Jasiu moj kochany! Prosze nie rob nam zadnych numerow! :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
to juz dogadajcie się miedzy soba:) aja poprosze adres do wysylki na PW;) -
_paola_ ciesze sie bardzo ze chcesz tu ciotkom pomoc :)
-
w prowadzeniu bazarkow ogloszeniowych najbardziej podobalo mi sie gdy dostalam informacje z ejakis psiak dzieki mnie ma domek! To najcudowniejsza wiadomosc ktora dzial ajak miod na moje serduszko. Ah... :)
-
pierwsze dodwanie ogloszen jest najgorsze gdyz trzeba na wielu portalach sie rejestrowac. :) Ale zycze wytrwalosci bo takie ogloszenia naprawde czesto pomagaja psiakowi/kociakowi znalezc domek :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Wadercia replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
w tym tygodniu bede miala wyplate wiec moge wyslac kurierem paczke z rzeczami na bazarek dla znajdek, tylko kto ostatecznie podejmuej sie podjecia prowadzenia bazarku?:) -
Szczeniaki nr 1 ! - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1908229389[/URL] Ruda sunia - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1908229783[/URL] Szczeniaki nr 2! - [URL]http://allegro.pl/cudowne-szczeniaki-szukaja-domow-i1908850184.html[/URL] Wszystkie maja podswietlenie :) Czekamy wobec tego na telefony! :)