Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Chciałam zadzwonić, złożyć życzenia... niestety nie mogę znaleźć numeru :placz: Doroto!!! Odezwij się, może jeszcze tu czasami zaglądasz... Czy ja nikomu nie przekazywałam tego numeru? :( Timulku, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK i spędzasz wspaniałe święta...
  2. Kochani, ściskam serdecznie i życzę spokojnych świąt...
  3. Wiecie co mnie najbardziej motywowało... może i komuś pomoże...wspaniale było budzić się rano i nie mieć kapcia w buzi :p
  4. Kamieniu, a może za rok już będziesz spędzał święta ze Swoim Ludziem??? Bardzo, bardzo Ci tego życzę:)
  5. Piękne życzenia:loveu: Marcelu, kolczyki z bazarku dla Ciebie pożyczyła moja mama i już nie odda:p. A niech ma dziewczyna :)
  6. Wesołych Świąt maluszku :loveu: A za rok, miejmy nadzieję - w nowym ciepłym domku :kciuki:
  7. I co Justynko, udało Ci się coś załatwić w Wigilię? Jak Psotka? Ja cała reszta? Mojemu Sauronowi zrobiła się wielka jak pięść gula nad stawem w przedniej łapie... łapa wciąż spuchnięta... ma środki przeciból. więc póki co do jutra wytrzyma ale czy jutro uda mi sie kogoś na tą wieś w święta ściągnąć:roll:... Cholerka:(
  8. [FONT=Comic Sans MS]Wskakuję by powiedzieć, ze dotarło 20 zł od Agaty51, dzięĸujemy:loveu: Z kolędą wpadnę wieczorkiem :) [/FONT]
  9. Ale od czego może tak chorować?
  10. [quote name='Madallena'] A bazarek? rewelacja! Dzieki :)[/QUOTE] :):):):):):):):):):)
  11. Zapraszam świątecznie na bazarek z ubranek przekazanych przez Energy - dochód na szydłowieckie psiaczki. W moim podpisie znajduje się link:)
  12. Każdy grosz na wagę życia - zapraszam na bazarek na szydłowieckie psiaki - zimowe fanty przekazała Energy :loveu:, link w moim podpisie.
  13. Zajrzę i tutaj - zapraszam na bazarek dla psiaków z Szydłowca, jest w moim podpisie.
  14. Od wczoraj działa bazarek z przeznaczeniem na psiaki uratowane z Szydłowca - zapraszam, link w podpisie.
  15. Dla psiaków - Szydłowiaków specjalny zimowy bazarek. Zapraszam - link w moim podpisie.
  16. Na wątku Bajki również zaproszę na bazarek - na szydłowieckie psiaki. Link w podpisie.
  17. A ja zaproszę na bazarek w moim podpisie - zbieramy na pomoc psiakom z Szydłowca...
  18. Zapraszam na bazarek w moim podpisie, dochód przeznaczamy na pomoc psiakom z Szydłowca.
  19. Zapraszam na bazarek na szydłowieckie psiaki, jest w moim podpisie.
  20. Hihihi, zrozumiałam dopiero przed chwilą, jak mi się obrazek załadował :D
  21. Nie było mnie tu tylko chwilę i.... jak cudownie :loveu: Może pora zmienić tytuł :)
  22. Słychać, że przewraca się na boki i chrupanie karmy:) Jest więc chyba nieco lepiej... Najgorzej, że mój tata nie może się do niego dostać, on strasznie warczy, a w koło jest dużo plam z krwi... Kciuki nadal potrzebne, choć już jakby lepiej :) Skoro ma siłę walczyć... :kciuki:
  23. Zapraszam na bazarek dla szydłowieckich psiaków w potrzebie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176074-Zimowe-kurteczki-pajacyki-czapeczki-BABY-BAZAREK-do-31-12-na-psiaki-z-SzydA-owca?p=13741922#post13741922[/url]
  24. Jej dzięĸi, właśnie miałam się za to zabrać :p :loveu:
×
×
  • Create New...