Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Niestety tak. Zawsze brakowało nam deklaracji, ale osoby, które wpłacały jednorazowo lub na wiele miesięcy naprzód ratowały sytuację. Oczywiście w ciągu stycznia nadal będą wpływać deklaracje - mam nadzieję ;) - ale różowo nie jest. Ja zrobię bazarek i jeśli odpadnie mi jakaś deklaracja (w co wątpię bo się nie zapowiada na to:roll:) to przerzucę na Baranka. Póki co więcej nie jestem w stanie zrobić. Proszę, popytajcie wśród swoich znajomych, może ktoś przerzuci deklarację z wyadoptowanego psa, może zaoferuje choć jednorazową pomoc. Fajnie by było śledzić wątki, gdzie psy idą do domów i prosić tam o wsparcie, ale wymaga to jednak czujności i uważnego śledzenia dogomanii godzinami:roll: Acha, mogę jeszcze wziąć udzial w bazarku, gdzie za 3 złote ktoś robi banerki, tyko na razie zrobił się tam korek, - poprosiłabym taki z napisem, że brakuje peniędzy. I na tym moje możliwości na razie się kończą:sad: Nie mam doświadczenia z fundacjami, zwłaszcza zagranicznymi - czy jeżeli Baranek zostałby zauważony przez którąś, wiązałoby się to z jego wyjazdem czy możliwa by była pomoc na miejscu dopóki nie znajdzie domu?:niewiem:
  2. Ładne rzeczy!:mad: Wstydźcie się panowie:shake:
  3. O ludzie, zapisuję.... w głowie się nie mieści to wszystko...
  4. Ja też :) Jest bazarek, na którym można kupić banerek a grosz idzie na innego psiaka. Ustawiłam Olesia w kolejce;)
  5. Myszka & Krecik :loveu: Jakie fajne te imionka mają Justynko :)
  6. Troszkę grubasiński :diabloti: Jejku gdybym ja miała takie samozaparcie i tyle ćwiczyła i biegała.... podziwiam...
  7. Jeżeli ktoś przygotowuje lub chciał przygotować dla biedaka banerek, to miło mi poinformować, że takowy już "się robi" - wzięłam udział w bardzo fajnym bazarku, gdzie wykupuje się banerki dla wskazanego psiaka.
  8. Zaraz ciotka madcatowa zafunduje pięknisiowi banerek :cool3:
  9. Oj ja do dziś pamiętam jak mój "stary" chodził z takim pojemniczkiem jak w szpitalu, z podziałką rano-południe-wieczór :diabloti:
  10. Beciu2222, bardzo dzięĸuję za wpłatę 30 zł dla Baranka
  11. Ktoś już tu wspomniał o tabex. Kilka osób z mojego otoczenia zerwała na długo (na zawsze?) z nałogiem dzięĸi tym tabletkom. Chyba duży wpływ ma też to, że trzeba go regularnie i w podanych dawkach stosować, poza tym jest na receptę. I jak już się człowiek tak wysili by go zdobyć i stosować to z każdym dniem jakoś bardziej głupio zacząć od początku;)
  12. Zapraszam na bazarek na tymczasy Justy&Zwierzaki, wznowiony i odnowiony;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176958-Ciuchy-bA-yskotki-ksiAE-A-ki-i-inne-bazar-dla-tymczasA-w-Justy-Zwierzaki-24-01?p=13822995#post13822995[/url]
  13. Zapraszam na bazarek na tymczasy Justy&Zwierzaki, wznowiony i odnowiony;) http://www.dogomania.pl/threads/176958-Ciuchy-bA-yskotki-ksiAE-A-ki-i-inne-bazar-dla-tymczasA-w-Justy-Zwierzaki-24-01?p=13822995#post13822995
  14. Zapraszam na bazarek na tymczasy Justy&Zwierzaki, wznowiony i odnowiony;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176958-Ciuchy-bA-yskotki-ksiAE-A-ki-i-inne-bazar-dla-tymczasA-w-Justy-Zwierzaki-24-01?p=13822995#post13822995[/url]
  15. Zamówiłam dla Rudzika banerek na bazarku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176963-BANNERKI-za-3-zA-Kup-i-pomA-A-Foksikowi-Do-17-01-2010-ZAPRASZAM[/url] Zapraszam też do skorzystania dla innych psiaków. A banerek bardzo mi się podoba:) Mam nadzieję, że psiakowi pomoże :) [URL="http://www.dogomania.pl/../173007-A-agodny-grzeczny-Idealny-Porzucony-RUDZIK-potrzebuje-domu-A-A-dA"][IMG]http://i47.tinypic.com/vpz4a0.png[/IMG][/URL]
  16. O:) dzięki:) To muszę kolejne konto założyć w fotosiku, bo dwa już zużyłam za darmo;)
  17. Super te fotki:) Caragh jak Ty to robisz, że wyskakuja w poście takie miniaturki zdjęć?
  18. W pierwszym poście jest bardzo fajna rozpiska robiona na bieżąco przez Anię (szajbus) i możesz tam sprawdzić, że potrzebna jest jeszcze Twoja styczniowa wpłata - więc zaległości nie ma.
  19. [quote name='Ania_i_Kropka']Yogi II wrócił do domu!!![/QUOTE] Ojej, ten w typie PONa ?:) To wspaniale, wręcz cudownie - chyba niedawno trafił do schroniska skoro ktoś go szukał?
  20. Dziękuję Agato51. Podliczyłam wczoraj w nocy na spokojnie pieniądze Kamienia i niestety okazało się, że brakuje do zapłaty w tym miesiącu nieco ponad 20 zł.Jest dokładnie 278,50 zł, brakuje 21,50 zł. Pozwolę sobie "uszczknąć" tą sumę w takim razie z bazarku, który był na kastrację. Zostanie bazarkowe 29 zł (plus jeszcze jeden bazarek, nierozliczony). Jutro muszę zrobić przelew do Morii. Postaram się jak najszybciej dotrzeć do zalegających osób i przypomnieć o Kamieniu.
  21. Po Nowym Roku dotarło kilka wpłat: Bambino - 20 zł Agata51 - 20 zł Mam też nieciekawe wieści - patrząc po braku odzewu na prośby o wpłaty, chyba stracimy 100 zł deklaracji. Wciąż mam jeszcze nadzieję na rozwiązanie tej sprawy ale... wolę uprzedzić i zawczasu poprosić o pomoc. :oops:
  22. Oj szkoda, szkoda. Może następonmrazem będzie więcej szczęścia... :sad: Ładne rozliczenie Justynko :bigok:
×
×
  • Create New...