Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Ciężko idzie... do góry!
  2. Olena, pewnie to był tylko pretekst:angryy: jak i się nie podoba to nie:pissed:
  3. Duchu, myślami jestem z tobą piesku...
  4. Przypomniałam sobie jak moja kolezanka z dawnych lat dostała uczulenie na kocia sierść w moim domu... Szłyśmy na dyskotekę, wypicowałyśmy się i nagle... spuchło jej jedno oko ... masakra... wyglądała... niekonwencjonalnie;)
  5. Szkoda że nie mam konta na allegro...:shake:
  6. :errrr::D:mdleje::ylsuper::roflt:Oj Ryśku :D
  7. ... bo dopiero usiadłam przed komputerkiem dzisiaj.... Witaj Duszku, jak się dzisiaj czujesz?
  8. Przykro mi to czytać, Olenko :( I przykro mi że ni emogę pomóc akurat w tej sprawie :( Domek na pewno uda się znaleźć :bigok:
  9. Oj co za ślicznota:loveu::loveu::loveu:
  10. Dołączam z tymi kciukami, a co mi tam;)
  11. Kochać i tracić, pragnąc i żałować, Padać boleśnie i znów się podnosić, Krzyczeć tęsknocie "precz!" i błagać "prowadź!" Oto jest życie: nic, a jakże dosyć... ...zgadnijcie autora:)
  12. Już się poprawiam:oops::oops::oops:
  13. Hej, nie zapominajcie o nas:-( [CENTER][U][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4527/coronia4tg8.jpg[/IMG][/U] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/1538/p8250031do4.jpg[/IMG] [/CENTER] [URL="http://img377.imageshack.us/img377/1538/p8250031do4.jpg"] [/URL]
  14. Poszło ode mnie parę złotych. Na razie więcej nie mogę:oops: Duszek, ty masz się trzymać mocno, chłopie:calus:
  15. Dziś miały być wyniki zeskrobiny... dajcie znak cioteczki:nerwy:
  16. Powodzenia Roberciku. Powodzenia nowa Pańciu:cool1:
  17. Spokojnie, ja zaglądam :) Uzgadniałam na innym wątku, czy ktoś mógłby mi pomóc przy bazarku dla Duszka. Niestety, mogę go zorganizować dopiero w grudniu i jaki będzie efekt - teraz trudno mi powiedzieć:niewiem:. Cóż więcej napisać - pomogę jak mogę, Kolio. Mogę trochę poogłaszać w wolnej chwili, ale finansowo u mnie nieciekawie w tym miesiącu :shake: Pamiętaj, nawet jak nikt tu nie pisze, to nie znaczy że jesteś sama :calus: SarSar, wygłaskaj od ciotki madcat Duszka i szepnij mu do uszka:evil_lol: żeby się nie poddawał... Dobrej, spokojnej nocy...
  18. Jesu, uwielbiam te chwile gdy coś się układa, to dla nich ciągle zaglądam na dogo:loveu::loveu::loveu:
  19. :lol::lol::lol: Zmysł, to chyba jednak nie twoja wina, ta operacja?:evil_lol:
×
×
  • Create New...