Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Czy informowaliście o sytuacji Rudzika osoby, które wcześniej sie deklarowały pomóc? Przeciez nie można tak po prostu się zadeklarować a potem nie płacić:shake:
  2. Heh rzeczywiście :splat: Napisałam w przelewie że od 1.X. do 30.X. więc suma się zgadza, a za 31.10 pójdzie 30.10.09. wraz z kolejnym meisiącem. O ile jeszcze trzeba będzie:razz::kciuki:.
  3. Zapisuję póki co. Cudna...
  4. Wpłaciłam Jamorowi pieniądze za Baranka na październik. 13 x 30 zł = 390 zł. Stan na dzień dzisiejszy to więc 235 zł. Poproszę go, by odezwał się na tym wątku, potwierdził wpływ pieniędzy i napisał kilka słów. Tak na marginesie, czy ta jedna osoba do kontaktu, o wyborze której wspominał Jamor, została w ogóle wybrana? Wydaje mi się, że nie...:niewiem:
  5. A mnie wystarczy ostatnie zdanie, które napisałaś. Jeżeli nie czujesz, że to jest odpowiedni domek, to znaczy, że taki nie jest;)
  6. Super dziewczyny, dziękuję - bo ja posiadam tylko:evil_lol: 30 skrzynek i po porstu wszystkie już wykorzystałam...
  7. Jak wyglądamy z rozliczeniami za DT bo zdaje się ze ja coś deklarowałam, a teraz nie wiem gdzie i czy płacić?:oops::oops::oops:
  8. Puściłam 10 zł październikowej deklaracji. Zawsze wpłacam pod koniec miesiąca.
  9. bela51 - Już jest twoje 10 zł :) Mamy więc 625 zł. Dzięĸujemy!
  10. Zajrzałam i wpłaciłam deklarację. Buziaki dla psiska :D
  11. Wpłaciłam comiesięczną deklarację - 20 zł.
  12. Dokładam comiesięczną dychę dla Marcela. Jest więc 216 zł. Nie wiem czy dla wszystkich te rozliczenia w pierwszym poście są czytelne? Ja mam kłopoty ze zorientowaniem się - kończy się na wpłatach w lipcu, a data edycji to koniec września????
  13. Dokładam swoja miesięczną deklarację. Mamy więc 615 zł. Przypominam się Ciotkom, które wpłacały zawsze pod koniec miesiąca - tak, miesiąc niewątpliwie ma się ku końcowi;) Najpóźniej pojutrze zrobię przelew do Jamora - tym razem pamiętam kiedy się rozliczamy:oops::oops::oops:
  14. Puściłam Dżerusiową deklarację, jak co miesiąc.
  15. Zanim do nich dotrzemy, puściłam co miesięczną deklarację Alfikową.
  16. Pewnie każdy grosz w tej sytuacji mile widziany. Ja swoją deklarację wpłaciłam z samego rana.
  17. Nadal stare. Mam problemy z nowym dowodem i póki co nic nie zmieniłam.
  18. [quote name='madcat1981'] Kto może - niech pomoże - ja deklaruję 30 głosów codziennie:razz::razz: [/quote] Ale kicha można głosować tylko jeden jedyny raz z każdego maila...:roll:
  19. Naprawdę nie wiem co napisać. Bez sensu to wszystko. ['] Jackal ['] A na co ci te świeczki, psiaku, teraz...
  20. Justa&Zwierzaki - jutro wpłacę deklarację. Jak Pedro zniósł przeprowadzkę na "stare śmieci"?
  21. Zapisuję się na wątek.
  22. Otrzymałam dziś 10 zł Od Ewy z Bytomia. Stan na dziś to 605 zł.
  23. Olsztyniacy, prośmy znajomych o pomoc:) W dzisiejszych czasach chyba każdy ma jakiegos maila :);)
×
×
  • Create New...