Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. A ja rychło w czas tu weszłam - mam nadzieję, że jeszcze zdążyłam na trzymanie kciuków - no, chyba że już niepotrzebne?:razz::razz::razz:
  2. Pięĸny Kajtuś, wspaniały, kochany piesek - mam nadzieję, że juz niedługo będzies grzał doopkę na kanapie ale póki co cicho sza;) szukajmy, ogłaszajmy, nie zapeszajmy...
  3. Ale pięĸny, przypomniałm sobie jak mnie urzekł od pierwszego spojrzenia:loveu:
  4. Prawda? Wydawało się, że on tak tylko na chwilkę do Murki...a tu juz którys miesiąc leci....:shake: Co zrobić? ogłaszać i szukać, bo domy sie rzadko same znajdują...a Marcel jak najbardziej zasługuje przecież:sad:
  5. Właśnie zrobiłam na konto ihabe przelew PLN 34,15 - to druga transza z mojego bazarku na Gabi. Proszę o potwierdzenie przy najbliższej okazji tej wpłaty, bym mogła z czystym sumieniem rozpocząć kolejny bazarek:razz::razz::razz:
  6. Zrobiłam właśnie przelew. Po opłaceniu hoteliku i odrobaczenia w skarpecie Marcela pozostaje [B]206 zł[/B]. Potrzebuję trochę czasu, by przypomnieć się osobom ewentualnie zalegającym z deklaracjami, jeżeli ktoś sobie przypomni wcześniej i wpłaci, to proszę dać znak.
  7. Ania_i_Kropka proszona o wyczyszczenie poczty pw;)
  8. Sprawy "Kamowo" - "Andziowe" przeniosę na watek Andzi, dobrze? Yogulku, mam nadzieję, że Ci TAM dobrze...
  9. Przelew już jest:-o Ihabe, zrobiłaś nam promocję - mamy 499 zł:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Zdaje się że to dla mnie ten bejsbol;):diabloti: Kochana, ja mam na 3 psy deklaracje i wprowadziłam juz sobie regularne procedury - komu kiedy przypominać, by ogarnąc ten chaos;) Dla mnie wakacje z końcem wrzesnia się kończą... Ale nie dla wszystkich, to prawda :D Konto na pw:D
  11. Oczywiście :) Tak się rozgościłam na Yogulowym wątku, ale mam nadzieję, że duszek nie ma nic przeciwko... Dobranoc:loveu:
  12. Na razie boję się dokładniej opisywać by nie zapeszyć;p Jeszcze jedno: Logowanie do nasza-klasa.pl w historii znalazłam link do Yogiego ale nie może mi się załadowac strona i nie mogę dodać linka wątku Andzi z dogo... może ktoś pomoże?;)
  13. Naprawdę?:lol::lol::lol: No proszę :D edit. napisz gdzie chodzisz tam na spacery z psem bo sie martwię o to...
  14. Na Pieczewie mam teściów, a wybywam na Jaroty:razz::razz::razz: I co , utrafiłam?:lol:
  15. I jest jeszcze jakaś cioteczka tylko teraz nie pamiętam nicku :p Hmmm zaczynam żałować, ze się stąd wyprowadzam:placz:
  16. Hehehe a ja się kłaniam z Małeckiego, koło "Niezapominajki":p To my prawie sąsiadki, Zatorzanki :D A ile osob się wpisało na profilu Yogiego na naszej klasie...:-( Zaproszę ich do pomocy Andzi i Kamy... Kochani, jak ktoś moze to niech da tam link do wątku Andzi bo mi siadła nasza klasa!!! http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-pokocha-nasza-kochana-andzie-tyle-czasu-bez-domku-74040/index3.html#post12988245
  17. Aniu, w której części Olszyna można Cię złapać? Nie mam samochodu, ale cos może bym wykombinowała by te rzeczy odebrać - a najlepiej byłoby w na początkiu października, jak juz będe na urlopie i po przeprowadzce:oops:. Poszukam w necie tej karmy. Z domków dla dziewczynbyłby szczęśliwy nie tylko Yogi, ale chyba całe dogo :D
  18. Tyle "uszczknąć" chyba możemy:) Jak z organizacją, mam zbierać, czy gdzies przelac bo ktoś inny zbierze?
  19. [quote name='Justy$ka'] Moglabym komus co najwyzej dac w realu pieniądze . :roll:[/quote] Nie chcę być nachalna, ale na poczcie też można wpłacić:diabloti:
  20. Myślę, że z takim zapasem finansowym, jaki ma Marcel, warto spróbować. Oczywicie jeśli ktoś chce dołożyć, to nie widzę problemu ;p Acha, od tych prawie 500 zł trzeba odjąć zapłatę dla Murki, więc sytuacja nei wygląda juz tak różowo ale przecież nie beznadziejne;)
×
×
  • Create New...