Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o. Głosujmy na olsztyńskie psiaki :D
  2. Może byśmy zagłosowali na olsztyńskie schronisko? Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.
  3. Zapraszam do głosowania na olsztyńskie schronisko: [url=http://www1.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/url]
  4. [url=http://www1.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/url] Zapraszam do głosowania na olsztyńskie schronisko :)
  5. GŁOSUJMY NA SCHRONISKO W OLSZTYNIE: [URL="http://www1.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php"]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/URL] Kto może - niech pomoże - ja deklaruję 30 głosów codziennie:razz::razz: p.s. mamy 26. miejsce...
  6. Zapisuję. Zdjęcia by się przydały... po opisie wnioskuję, że suńka musi być super ...:)
  7. O, dobrze wiedziec bo ja mam to stare konto zapisane u siebie na rachunku i zaraz zmienię :)
  8. No to ja dosztukuję:oops: do dychy:oops:
  9. Pamiętam o Szamanie... tym bardziej, ze mój pies tez ostatnio "narzeka" na ucho :/
  10. Podrzucam wątek, choć pewnie nic się nie zmieniło:/
  11. Liczę trochę na ten listopad...:sad: bo jak będzie taka listopadowa plucha za oknem, szaro, ciemno, to może komuś się zachce przytulić do fajnego kudłatego ciepłego psa:)
  12. Agata, witaj :loveu::loveu::loveu::loveu: No powiedz, że tęskniłaś za nami :razz::razz::razz::razz::cool1: Na razie zbieram na karmę dla dziewczynek - potrzebuję ok. 180-200 zł, ale 100 daję od siebie i jedna z Olsztynianek napisała, że trochę pomoże. Jeżeli i Ty byś się choć trochę dołożyła...byłoby wspaniale :D
  13. Wiem, sprawdziłam:oops: acha, nie mogę dojść jak je wstawić w post, by się zachowały - jak ktoś umie to niech wklei:modla:
  14. Jeden Ci sie nie wyświetla więc możesz sobie podmienić :)
  15. Bo to spam. Jakiś automat pyta o każdy przedmiot ogłaszany na tym portalu. A jak "przedmiot" jest przypadkowo zwierzęciem do adopcji to wychodzą takie kwiatki. Wiecie, ja za kazdym razem jak dostaje maila z tytułem jackal to aż....:razz::razz::razz::razz::razz: a potem takie coś.... ech:-(. najlepsze jest to: What jest ostateczna cena pytania można przejść w końcu? Aj don't chcę money za tego pies. ;) i to: Will pozwolisz nasze przedsiębiorstwo żeglugowe przyszedł podnieść z pozycji cos nie chcą Państwo martwić się o wysyłki przedmiotu. I will not pozwolić bo wysyłki niet. :p Żeglugowe heh.:roll:
  16. Na razie tylko tyle zdążyłam:oops: Jutro w pracy postaram się zrobic banerki, ale może do tego czasu jakaś bardziej uzdolniona ciotka się znajdzie?:eviltong: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2202339_andzia_czyli_sasza_skacze_wysoko_i.html]ANDZIA CZYLI SASZA - SKACZE WYSOKO I CZEKA NA DOM![/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id142969.html]ANDZIA CZYLI SASZA - SKACZE WYSOKO I CZEKA NA DOM / Psy > Pozostałe - Olsztyn[/url] [url=http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=21110]Ogłoszenia: Giełda Ogłoszeń :: drobne ogłoszenia: motoryzacja :: darmowe ogłoszenia: praca[/url] [url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3432778&cid=161]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url] Powyróżniane. A tak na marginesie - skąd się wzięło to imię "Sasza"?:razz::razz::razz:
  17. Albert był dzisiaj na spacerze, takim dłuższym. Czuje się dobrze, to jednak zależy dużo od pogody. Było tarzanie się i odpoczynek . I na koniec dostałam buzi. d.
  18. Spam, który mnie dziś wbił w podłogę :scream7: Jackal, młody pies szuka domu * Podziel się * | * drukuj * | * Zgłoś ogłoszenie ROLAND ESHMAN do mnie pokaż szczegóły 19.09 (1 dzień temu) Jestem zainteresowany natychmiastowego zakupu tej pozycji, ale zanim postępować według tej transakcji i będzie zadać jakieś pytanie, jak śledzić. 1.Do zaakceptowania wyboru jako sposób płatności?. 2.What jest ostateczna cena pytania można przejść w końcu?. 3. Czy masz więcej zdjęć tego ?..... pozycji, jeśli tak wysłać je do mnie. 4. Jesteś wysłać NAZWA, ADRES, TEL # pocztę na jutro płatności. 5.Will pozwolisz nasze przedsiębiorstwo żeglugowe przyszedł podnieść z pozycji cos nie chcą Państwo martwić się o wysyłki przedmiotu. Pozdrowienia ROLAND
  19. No właśnie, bo ja właśnie siadam do ogłoszeń i banerków i zastanawiam się czy nasze psie przyjaciółki nie powinny być "zbiorowo" ogłaszane. Edit. Na razie tylko tyle, ale za to powyróżniane... KAMA - NIGDY NIE MIAŁA DOMU A MIMO TO WCIĄŻ CZEKA KAMA - NIGDY NIE MIAŁA DOMU A MIMO TO WCIĄŻ CZEKA / Psy > Pozostałe - Olsztyn Ogłoszenia: Giełda Ogłoszeń :: drobne ogłoszenia: motoryzacja :: darmowe ogłoszenia: praca Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj Jutro w pracy postaram się zrobić banerki, choć wiem że jest tu mnóstwo bardziej utalentowanych ciotek;):razz:
×
×
  • Create New...